Prószyński Media

Opinie o Prószyński Media

bodzio 2011-02-05 14:48:19
Bimon jest ok. Natomiast prezes [usunięte przez moderatora]to człowiek, który totalnie nieszczy jakiekolwiek załążki pozytywnych realcji. Uwielbia [usunięte przez moderatora]y, uwielbia zapraszać na rozmowy do siebie, podczas których
Poza tym stosuje działalność dywersyjną wśród pracowników :0 Idziesz razem z nim na papierosa, a ten nawija ci teksty na twojego kolege. Za parę dni z kolei, tenże kolega informuje cie że [usunięte przez moderatora] nadawał mu na ciebie.
Wielokrotnie byłem świadkiem jak[usunięte przez moderatora]. zachowywał się wobec redaktorów naczelnych tak, że mnie to w osłupienie wprowadzało i wywoływało smutek. W firmie panuje atmosfera [usunięte przez moderatora].
Unikać jak ognia tej firmy, do czasu aż zniknie wspomniany pan [usunięte przez moderatora]
Ja odpuściłem sobie, po co się stresować.
elli 2014-05-30 19:24:48
Tak, z prezesem jest problem. Czasami wydaję mi się, że rozwala firmę celowo, może wysoko ubezpieczona jest? Najbardziej zdolne i lojalne jednostki są z firmy konsekwentnie usuwane. Za to "kierowniczki" wynoszą pliki z firmy bez żadnych wyrzutów sumienia, mają nieograniczony dostęp do plików książkowych, na porządku dziennym są zachowania nieetyczne, zarabianie na zleceniach dla grafików zewnętrznych. Dla tego jakość książek i sprzedaż im spada w zastraszającym tempie. Mimo wszystko - firma - to ludzie, czy komuś się to podoba, czy nie. Jak buduje się firmę tylko na podstawie - lubię kogoś czy nie, a nie czy nadaję się do pracy czy nie - to firma musi paść. Taka jest prawda. A to piękna firma była za Bimona...
marek 2014-07-22 13:31:08
Donosicielstwo, złośliwość, nieżyczliwość to
tylko wierzchołek góry lodowej.. wiele osób zrezygnowało z pracy nie
mogąc po prostu wytrzymać psychicznie intryg i knucia "pizdeczek" Makowskiego Koszmarna atmosfera,co raz gorsze place i wyjątkowo paskudne traktowanie
pracowników. Okradanie pracowników i wymuszanie porozumienie stron pod groźbą dyscyplinarki - to jest typowa taktyka prezesa.
dla Iriny 2015-02-16 23:27:46
Irina daj już spokój... skoro tak ci źle było, to co ci ból tak tyłek ściska, żeby siać taki defetyzm. Jak w środku robiłaś, tak wszędzie próbujesz.
Grafik 2015-10-20 19:09:33
Nie, nareszcie mogę powiedzieć prawdę. I raczej nie będę milczeć. Radzę wszystkim zatrudniającym się nagrywać rozmowy z zarządem. Jako dowód dla sądu, jak będziecie chcieli odzyskać swoja ciężko zarobioną kase. NIE DOTRZYMUJĄ UMÓW!!!!!
Grafik 2015-10-20 19:11:53
Co najmniej dwie na tym portalu, na innych - więcej )))) Mnie w każdym razie firma okradła.
Irina 2016-09-02 10:01:00
Witam wszystkich, szczególnie zwolnionych z Firmy Prószyńskimedia. W ten typowy podły sposób, który stosował prezes Maciej Makowski. Czyli po-przez zmuszenie podpisania porozumienie stron pod grożbą dyscyplinarki. Mam prawnika który może anulować te umowy i odzyskać należne nam odprawy, których nas pozbawił. Jeżeli udowodnimy że było nas więcej - zrobimy pozew grupowy.
Cytyje:
"Można zaskarżyć zapisy takiej "ugody" jako podpisanej pod przymusem. Przymus polega na tym, że musisz się zobowiązać do potwierdzenia swoim podpisem poniesienia konsekwencji niewspółmiernych do Twojego uzysku. A strona silniejsza wymusza to na Tobie, pod pretekstem zablokowania rozwiązania korzystnego dla Ciebie, jest na to parę paragrafów."
Taka dostałam odpowiedź.
Poproszę się do mnie zgłaszać na priva. Jak uzbieramy po nad 5 osób - możemy działać. Przede wszystkim celem jest udowodnic, że to nie był pojedynczy przypadek. Wszystkie dokumenty które macie na groźbę zwolnienia dyscyplinarnego też będą wskazane.
Pozdrawiam
Zainteresowanych - zapraszam na priva. FB Irina
Zostaw swoją opinię o Prószyński Media - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prószyński Media