Opinie o Tesco Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tesco Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tesco Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Polska w Bydgoszcz

Klaudia Nowy wpis

Czy w Tesco dostajecie umowę o prace ?

Tesco jako pracodawca hmm...z własnego doświadczenia, co warto podkreślić mogę stwierdzić, że to uczciwa firma, jeśli chodzi o wynagrodzenie- zawsze na czas, szkolenia- przeprowadzone rzetelnie, kierownicy działów- nie narzekam, atmosfera w pracy(jeśli chodzi o współpracowników)- było dobrze, nie spotkałam się z odmową pomocy, kiedy zaczynałam tam pracę. Trudno powiedzieć co jest głównym powodem zamknięcia tylu sklepów, w tym tego, w którym pracuję- w Bydgoszczy. Nie mogę też zrozumieć roszczeń klientów(a raczej bydła), którzy nie mogą pojąć, że są braki w pracownikach, kasjerki dwie, ponieważ TYLE ICH RZECZYWISCIE JEST, ale na to już szkoda strzepic języka... Pozdrawiam wszystkich pracowników TESCO POLSKA

Marcin Nowy wpis

Piszesz, że sklep, w którym pracujesz będzie zamknięty. Czy oznacza to, że będą grupowe zwolnienia, a pracownicy dostaną stosowną odprawę pieniężną? Czekam na Twój komentarz.

Pracownik Nowy wpis
@Marcin

Tak, sklep został zamknięty, obiekt sprzedany bez personelu, więc pracownicy otrzymali należne odprawy :)

Tom Nowy wpis

Hejka czy TESCO jest zamykane w całej Polsce ,czy to jest jakaś restrukturyzacja?

Joasia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? W jakich punktach? Na jakie stanowiska?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tesco Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Iwo

Macie jakiś powód, że przestaliście korzystać z forum? Jaka atmosfera i ogólnie jak się pracuje?

klient

wieczorem w piątek 07.06. 2019 robiłem zakupy w tesco na ul. Toruńskiej. dwie panie na kasie. jedna starsza druga młodsza, obie kasują towar w żółwim tempie, jakby strajkowały czy coś w tym stylu. starsza pani mega niesympatyczna jakby siedziała tam za karę. oczywiście po sprawdzeniu paragonu okazało sie że mam nabity jeden produkt dwa razy. pani kasjerka nabija dwa razy jeden produkt i nie widzi tego???? wielce sfochowana odsyła mnie do punktu obsługi klienta po zwrot gotówki za towar który nabiła razy dwa. nie usłyszałem z jej ust ani przepraszam ani nic. szkoda ze obsługa do (usunięte przez administratora) :(

Arek

Nie wiem o czym wy piszecie bo firma ma dobre opinie. pracować to trzeba wszędzie.

snowstorm

Nie idźcie pracować na lady chyba że macie dar bilokacji pozdro

Aleksandra

@lolo nie używajmy wulgaryzmów pisząc swoje opinie, jest to niezgodne z regulaminem strony https://www.gowork.pl/regulamin @Chętny czy mógłbyś podzielić się swoimi wrażeniami na temat warunków pracy w Tesco? Od jakiego stanowiska zaczynałeś?

Grudzien

Pilarka, ktora sie popsula w ciagu 3 godzin nie zostala wymieniona tylko wzieta do reklamacji. Czas opini do 30 dni. A robota czeka. Wymiana na sprawny sprzet jest niemozliwa. Nie polecam kupowac jakichkolwiek narzedzi do pracy w tesco.

Pani robal

Nie kupujcie tu ''pralinek'' z Wawelu, są w nich biała pełzające robale...Na szczęście na zjadłam całej sztuki od razu, tylko ugryzłam kawałek... Szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia tych robali, tylko od razu wszystko wylądowało w koszu... Ohyda, nie polecam. Zakupy robiłam w marcu. Kiedyś też przydażyła mi się taka sytuacja i już wiem czemu nie robiłam tu zakupów przez ostatnich parę lat... Dla tych co robią tu zakupy życzę smacznych robaczków.

Chętny

Jak ktoś nie lubi pracy w handlu a w szczególności spożywczym to niech zmieni pracę.

bozena

Masakra zamknijcie tesco na woli jak był opedet tam nic niema ani owoców ani warzyw brakuje wszytkiego i pognily towar nijtcsie nieintersuje zaopatrzeniem tego sklepu a dodatki niemiłe Panie kasierki przestałam tam chodzić i dużo ludzi tez

zyczliwy

Witam.Praca jako dostawca jest bardzo ciężka ,bez limitu kg i pod presja czasu .Oczywiscie wiekszość pkt to same 4 pietra lub stare kamienice.Kierownik z Bydgoszczy nie ma pojecia o pracy nie mówiac juz o tym ze nie potrafi nawet przestawić samochodu ogólnie straszny leń i typowa amatorka i wielki ściemniacz w pracy ,Jezeli jako nowy pracownik liczysz na zrozumienie w pracy i prace zespołowa to nie ten typ pracy ... Plus w pracy to auta Mercedes i social paczki na swieta...Moja opinie opieram na 3letnim doswiadczeniu w Tesco....

tamara

już analityka nie szukają, w ogóle do Teresina nie widzę ofert. Za to w całej Polsce mają zapotrzebowanie na asystentów do działu sprzedaży, jak ktoś jest zainteresowany to ma teraz szansę na pracę u nich.

niezadowolony z bistro

przestrzegam wszystkich klientów którzy korzystają z Bistro nie dajcie się oszukać tak jak ja .Po zebraniu wszystkich pieczątek na karcie Bistro nie dostałem 10 tego dania jako darmowe, nie wiem poco firma to robi ale oszukuje klientów!! jest to naciąganie!!Piszę o barze Bistro Bydgoszcz Tesco ul.Toruńska! !!

;-)

CO TY NIE POWIESZ MI JAKOS SIE DOBRZE PRACUJE

lustereczko12

Tesco. Haha smieszne najgorszy market pod wzgledem pracy. Nie zzanuja pracownika kompletnie. Te osoby znajdujace sie na wyzsztch stanowiskach zachowuja sie jakby postradali zmysly. Jak tak dalej pojdzie to wkoncu zglosza to do inspekcji pracy. Nie polecam pracy wyzzysk i znecanie sie nic po za tym. Pozdrawiam

Guliwer

Pracowałem w TESCO EXTRA w Bydgoszczy na warzywach jako pomoc doraźna przed Świętami Bożego Narodzenia. Pracy było sporo, dużo dźwigania, lecz po to mnie zatrudniono. Współpracownicy, kierownicy i właściciel to super ludzie! Atmosfera pracy znakomita, więc mimo ciężkiej pracy, czas szybko płynął. Byłem doceniany za wykonane zadania. Polecam każdemu kto szuka pracy :)

ptyska

ja wlasnie pracuje w teso bydgoszcz i szczeze powiem ze to co sie dzieje przekracza wszelkie normy...wyzysk wyzysk i raz jeszcze wyzysk...oczekuja tyle ze czlowiek nie zadanza...najpierw chwala daja lidera wartosci roczna ocene pozytywna a po dwoch miesiacach...dowiadujesz sie ze do zwiazkow przyszlo pismo ze chca cie zwolnic...Tak wiec jesli ktos szuka pracy w ktorej zarobi 1200 do reki i chce (usunięte przez administratora)jak wol to zapraszamy na swiza

t
@ptyska