Benefit Systems S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Benefit Systems S.A.

Ed

Pracuje w BS już 10 lat. Widziałam jak rosła w siły i uwierzcie mi jest to fantastyczna firma nastawiona na ludzi! Pracowałam w kilku już firmach i wiem co mówię (nie opieram swojej opinii na jednym czy dwóch doświadczeniach) Osobiście zachęcam do pracy w BS – rekrutacja faktycznie trwa długa, ale jest to spowodowane tym, że firma szuka wartościowych ludzi takich, którzy będą pasować do Organizacji. Praca wygląda następująco: • Elastyczne godziny pracy • Premie dwa razy do roku • Karta lunchowa • Karta MultiSport • Platforma kafeteryjna otwierana dwa razy do roku (limit zależy od stanowiska na jakie zostałeś zatrudniony) • Dofinansowanie do codziennych kanapek, soków pomarańczowych • Kawa, herbata, mleko na miejscu • Imprezy integracyjne firmowe, działowe, zespołowe • Dofinansowanie do żłobka/przedszkola (wartość dofinansowania uzależniona jest od zarobków) • Miła atmosfera • Dwa razy do roku możliwość skorzystania z dofinansowania do studiów podyplomowych. • W ramach budżetu działowego zawsze są przeprowadzane szkolenia dla ludzi • Możliwość skorzystania z dofinansowanie do angielskiego. • Mikołajki dla dzieci • Multi uczynki organizowane przez pracowników finansowane przez pracodawcę I mogłabym tak bez końca. Najważniejsze, że firma szanuje drugiego człowieka, liczy się z jego zdaniem, panuje luźna miła atmosfera, wynagrodzenia zawsze są przed czasem. Naprawdę polecam. Krytycy oczywiście też się pojawią ponieważ nie znalazł się jeszcze taki, który każdemu by dogodzi, aczkolwiek to jest wolny wybór każdego. Jeżeli ktoś się zastanawia czy rekrutować to proponuje spróbować :) Pozdrawiam

YYYYY
@Ewa

Pracując po tyle godzin dziennie dostaje się jakieś premie? Czy cały czas podstawa? W firmie pracuje się na zmiany? Na ile i w jakich godzinach? Często jest tak, że zamyka się siłownie o 23, a o 6 trzeba ją otwierać? :/ zastanawiam się, czy składać CV.

TY

Na stronie internetowej znalazłam ofertę pracy na stanowisko opiekunki klienta. Z tego co czytam, w firmie pracuje się modelem hybrydowym. Jaki jest więc podział? Ile dni pracuje się z firmy, a ile z domu? Widzę, że w piątki pracuje się krócej. Po ile godzin? O której kończy się pracę? :) Czekam na informacje od Was, bo chcę się tutaj zatrudnić :p

Alina Nowy wpis
@TY

W piątki można wyjść z pracy 30 minut wcześniej.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Benefit Systems S.A. w przypadku pracy jako Opiekun Klienta?

Klient Nowy wpis

Właśnie miałem przyjemność rozmawiać z konsultantem Karolem K. Gratuluję mu skuteczności w działaniu i umiejętności rozwiązywania problemów. Jako jedyny z konsultantów z którymi się kontaktowałem, potrafił wyjść poza schemat i w szybkim czasie moja ciągnąca się 2 tygodnie sprawa została wyjaśniona. Bez wątpienia jest jednym z nielicznych konsultantów którym "się chce". Dziękuje Panie Karolu.

Ed

Jolanta
@Ed

Czy możesz podzielić się z użytkownikami informacją, co konkretnie zawiera program kafeteryjny? Natrafiłam na ogłoszenie o pracę, w którym wspomniana została ta kwestia. Zatem zachęcam Ciebie do wyjaśnienia jej użytkownikom. Ponadto chciałabym wspomnieć, że Benefit Systems prowadzi obecnie kilka rekrutacji. Wszystkie znajdziecie tutaj: https://www.benefitsystems.pl/o-nas/kariera/oferty-pracy/

Rr
@Ed

Z tego co wiem to zarobki są bardzo kiepskie

Renata
@Rr

Twój wpis nie jest do końca precyzyjny. Stwierdziłeś bowiem, że z tego co wiesz, to zarobki w Benefit Systems nie należą do najlepszych. Oznacza to, iż nie posiadasz jednak sprawdzonej wiedzy na ten temat - mam rację? Czy dopiero jesteś na etapie rozważań nad aplikowaniem do tej firmy? Jeśli tak, to odwiedź ich oficjalną stronę: https://www.benefitsystems.pl/o-nas/kariera/ Znajdziesz na niej wiele przydatnych informacji dotyczących rekrutacji.

śmieszne
@Ed

Chcę się odnieść do powyższej wypowiedzi. ER chyba pracujemy w dwóch różnych firmach. 1. Elastyczne godziny pracy - to zależy w którym zespole 2. Premie za realizację śmiesznych celi, których podstawą jest robienie czarnej roboty za inne zespoły.(usunięte przez administratora)Pracownicy niczego nie potrzebują. 3. Kafeteria tak jest tylko okrojona 4. Kawy, herbaty, soki, kanapki - a nie lepiej wyrównanie pensji i podwyżka o której słyszymy od 3ch lat, ale nikt jej nie widział 5. Dofinansowanie do żłobków, dni dziecka, mikołajek- a co z osobami bez dzieci? 6. Miła atmosfera - chyba jakiś żart (usunięte przez administratora) 8. Imprezy firmowe i działowe po których jesteś oceniany czy byłeś czy nie 9. Nierówne traktowanie pracowników wewnątrz zespołów, działów. Głównie sprawy finansowe 10. Brak motywacji pracownika 11. Jeśli marzysz o karierze wewnętrznej to pozostaniesz w sferze marzeń (usunięte przez administratora) 13. Zwalnianie często bez sensu i powodu, co ciekawe często ludzi którzy mają swoje zdanie 14. Strategia firmy - zmienna jak wiatr nad morzem 15. Projekty zaczynane , nie kończone , nie prowadzące do niczego z wyjątkiem wydatkowania pieniędzy (usunięte przez administratora) 17. System informatyczny stary całkiem ok wystarczy dać mu moc i dobrych programistów zamiast ładować kasę w nowy system, który jest słaby ale pieniądze za jego wprowadzenie ktoś już dostał Jeszcze trochę ALE by się nazbierało. Dla kogoś kto chce poznać życie w korpo lub jest świeży na rynku pracy gorąco polecam. Benefit dużo uczy . Jak tam jest? - Gorąco zapraszamy jeśli uda Ci się przedrzeć przez sito rekrutacji, które tak naprawdę nie sprawdzi Twoich żadnych kompetencji- przekonasz się sam/a. Pozdrawiam, MR

były AM
@Ed

moja ocena negatywna ze względu na coraz gorsze warunki pracy ( szczególnie finansowe ) Pensja 3tys. z małym haczykiem podstawy na rękę plus premia ( której nie ma, albo jest symboliczna ) za obsługę kilkuset firm to jest w tych czasach żart. ( i to po kilku latach pracy oczywiście ) Dla przyszłych kandydatów: nie ma co się łudzić że jest tam luzik i bezstresowa praca. Przyjazna firma, pracodawca roku itp. to tylko slogany, w rzeczywistości to typowa korporacja. Oczywiście te benefity o których mówią- są, ale czy jest to warte przy takiej pensji ? Powodzenia

Leonard
@Ed

Dawno i nieprawda, czemu ta opinia się plącze wśród aktualnych?

Mmmmm
@Ed

Ja również potwierdzam, to co ta osoba napisała. Praca jest w luźnej, przyjaznej atmosferze, mnóstwo benefitów, jeszcze tyle nie miałam w żadnej innej pracy. Elastyczne godziny pracy, w razie potrzeby możesz pracować z domu, prowizje, w tym roku firma podwyższyła pensje pracowników, i to były podwyżki rzędu 1000 zł brutto. Szacunek do drugiego człowieka, kultura pracy na wysokim poziomie. Ja z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie, jest dużo pracy, ale za darmo się nie pracuje. Na start dostajesz telefon służbowy i laptopa. Rekrutacja jest 3 etapowa, ale tylko po to żeby znaleźć odpowiednią osobę na stanowisko. Karty lunchowe, karty multisport, doładowania punktów, ubezpieczenie, opieka medyczna i jeszcze inne dodatkowe profity, wczasy pod grusza co roku. Dofinansowania do szkoły, do żłobka, przedszkola.... Jest tego b. Dużo. Polecam jako obecny pracownik, zadowolony pracownik.

Mmmmm
@Leonard

Dokładnie, to się zmieniło, pensje są wyższe i prowizje również.

Benia
@Ed

hej, ja chcę spróbować? Co polecacie?

inka
@Ed

- elastyczne godziny pracy zależą od zespołu, mój kierownik wymagał pojawienia się w pracy o określonej godzinie i informowania o ewentualnych (nawet kilkuminutowych) spóźnieniach - premia dwa razy w roku przysługuje po okresie próbnym i jest to raczej drobna kwota, o ile osiągnie się założone cele - platforma kafeteryjna jest spoko, ale oprócz niej nie ma żadnych prezentów na święta, pozostałe gratisy są wyłącznie dla dzietnych - dofinansowanie do produktów u pana kanapki jest całkiem przyjemne, można zakupić śniadanie za połowę ceny - imprezy odwołane z powodu pandemii - miła atmosfera... i tak i nie... często jest to tylko gra pozorów, brak szczerości i otwartości w relacjach - dofinansowanie do angielskiego to szumne określenie, jest dostęp do platformy do nauki języka Firma jest ok, cała reszta zależy od zespołu do którego się trafi, atmosfery jaka w nim panuje i oczywiście od osób, które zarządzają.

Weronika
@Benia

i co, próbowałaś już? też jestem zainteresowana, do odważnych świat należy :D

pytanie
@Ed

To ile trzeba u was zarabiać, żeby po potrąceniu z wynagrodzenia na te benefity jeszcze na godne życie zostało? A można nie chcieć tych benefitów?

@Ed

tam rok studiując zaoczne co 2 weekend. Masakra zero wsparcia od managerów. Potrafiłam pracować na zamknięcie czyli do 23 a kolejny dzień na 6.00 otwarcie silowni w taki sposób w każdym klubie są układane grafiki. I nikt z tym.nic nie robi mimo że jesteśmy zatrudniani na umowę zlecenie to my dajemy ilość godzin jakie chcemy pracować i w jakie dni. Recepcjoniski są traktowane jak zło konieczne. Nie polecam

@Ewa

Pracując z tak małą liczbą godzin przerwy między kolejną zmianą, można liczyć na jakiś dodatek? Premię? Pracownik ma jakiś wpływ na swój grafik i dni, w których może być obecny? Na jak długo otrzymuje się taką zleceniówkę?

YYYYY Nowy wpis

Specjalista Ds. Rekrutacji

Rozmowa telefoniczna i przez teamsy całkiem rzeczowa i merytoryczna. Obie Panie były przygotowane. Obiecywały kontakt telefoniczny w ciągu 2 tyg od spotkania online. Była jedynie krótka znajomość z informacją, że postanowili zatrudnić na to stanowisko inną osobę, co jest nie prawda, bo ogłoszenie przez kolejny miesiąc pojawiało się na portalach branżowych. Koleżanka miała rozmowę 3 tyg po mnie i też dostała info, że znaleźli inna osobę na to stanowisko.

Dlaczego oklamujecie Kandydatów i nie potraficie napisać prawdziwego feedbacku?

Przyszła?

Hej? Aktualnie wisi ogłoszenie na stanowisko związane z Kafeterią. Mam parę pytań. Jaki jest zespół jeśli ktoś wie? A tak ogólnie to: - co dokładnie znaczy elastyczna praca - czy można zrobić np przerwę w ciągu dnia żeby załatwić sobie coś, np. Lekarza i kontynuować wieczorem (oczywiście jeśli praca nie jest stricte oparta na obsłudze klienta) - jak wygląda hybrydowy układ pracy, czy jest jakieś wymagane minimum przychodzenia do biura? - na jaki okres jest pierwsza umowa i kiedy na czas nieokreślony?

RZ

Jestem zainteresowana ogłoszeniem dla Liderki Zespołu Systemów IT. Podoba mi się możliwość pracy hybrydowej, zastanawiam się natomiast jaki jest realny podział pomiędzy pracą stacjonarna a z domu? Jest on w jakiś sposób określony? Dofinansowanie do śniadań to jakie zniżki? Również dofinansowanie do nauki języków obcych jest dla wszystkich pracowników? Można je uzyskać od początku zatrudnienia czy po jakimś określonym czasie dopiero?

Czy Benefit Systems S.A. zatrudnia studentów?

J

Jestem zainteresowana posadę Sales Development Representative Team Leader, bo otwarta jest właśnie rekrutacja. Super, że tam oferują prace w trybie hybrydowym. Czy można w tygodniu pracować 3 dni z domu, a 2 z biura? Czy jest inaczej i firma wymaga więcej dni pracy w biura??

Kanydat

Czy ktoś mógłby podać widełki na stanowisku specjalisty ds. e-mail marketingu?

Czy w firmie Benefit Systems S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Mrufka

Hej, jakie zadanie pojawia się na 3 etapie rekrutacji?

Katarzyna

a istnieje jakakolwiek szansa na jakieś szersze wyjaśnienie? o jaką umowę chodzi, bo nie jestem pewna czy pan klientem jest czy jednak pracownikiem. co u Pana się zmieniło i z jakim skutkiem?

~kandydat

Witam, zauważyłem ogłoszenie na stanowisku specjalisty da. Obsługi klienta biznesowego. Czy ktoś się może orientuje jakie zarobki oferuje na tym stanowisku BS?

Agnieszka

Czy ktoś mi powie, dlaczego co pół roku ta firma szuka kandydatów na stanowiska kierownicze do obsługi posprzedażowej klienta ? Kierownicy nie wytrzymują tempa, czy firma tak "wybrzydza". Śledzę ogłoszenia na takie stanowiska i zauważyłam, że to w zasadzie norma w Benefit System. Wiec nie wiem, wysyłać CV ?

awanse
@Agnieszka

Kierownicy awansuja na dyrektorów stad wakaty, maja spore zespoly, nie ma dużej rotacji / odejść

@Agnieszka

A może po prostu firma się rozwija? Daj znać czy spróbowałaś aplikować!

Kropka
@Agnieszka

Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, czy wysyłać...

KK

Proces rekrutacji jest kilkuetapowy i pomimo tego, ze kandydat poświęci sporo czasu (+ wykona zadanie rekrutacyjne) to niestety firma tego czasu nie szanuje i nie wróci nawet z feedbackiem po wszystkim, kontakt się urywa jakby rozmowy nigdy nie było. Uważam, ze z szacunku powinno się podziękować za udział i za poświęcony czas. Również zero konkretów na temat potencjalnego wynagrodzenia na danym stanowisku (mam doświadczenie z rekrutacją do działu marketingu).

Katarzyna
@KK

No że brak feedbacku to skoda w takim razie ale chyba nie rozumiem kwestii braku podana stawki. To kiedy niby kandydat ma się dowiedzieć na co się potencjalnie pisze?

Magdalena

A gdzie te ogłoszenia mozna znaleźć? Są jakieś różnorodne stanowiska czy tylko jakiś jeden typ?

Chciałabym podzielić się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego w firmie Benefit (stanowisko kierownicze). Już na starcie kandydat jest wprowadzany w błąd. Ogłoszenie o pracę mówi o stanowisku w głównej spółce Benefit Systems SA, o pracy w biurze przy Rondzie Daszyńskiego. Tymczasem na pierwszym spotkaniu kandydat dowiaduje się, że zatrudnienie będzie dla jednej ze spółek córek, a na drugim spotkaniu okazuje się, że praca nie będzie wykonywana w jednym z budynków Warsaw Spire tylko na głębokim Mokotowie w budynku o standardzie klasy B. Wtedy przeszłam nad tym do porządku ale teraz zastanawiam się co jeszcze w ogłoszeniu było naciągane? Kolejna wtopa – osoba dedykowana do tego procesu. Osoba kompletnie nie zorientowana w temacie i niekompetentna. Kandydat nie ma z kim wyjaśnić interesujących go kwestii odnośnie procesu. Po pierwszym etapie nie otrzymałam w umówionym terminie obiecanego feedbacku. Ok, zdarzają się opóźnienia ale z racji tego, że brałam udział w innych procesach, poprosiłam o informację zwrotną. Zostałam poinformowana, że moja kandydatura nie będzie brana pod uwagę w dalszym procesie. Zapytałam o powody (uważam, że taka informacja kandydatowi się należy). Rekruter nie wiedział i zasugerował, że jeśli chcę mogę się sama skontaktować z szefem działu i się dowiedzieć. Odpowiedziałam, że nie ja jestem od tego by kontaktować się z kimkolwiek w tej sprawie i oczekuję informacji zwrotnej. Po kilkunastu minutach otrzymałam telefon z informacją, że zaszła pomyłka i jednak będę brana pod uwagę w dalszym procesie, o ile nie zrezygnuję. Pytanie o rezygnację z procesu zostało powtórzone wielokrotnie, tak samo jak to, że osoba rozmawiająca ze mną to tylko asystent, który „tylko umawia spotkania”. Wtedy pomyślałam sobie „ok, pracownik jest nowy, może popełniać błędy”, teraz jednak mam zdecydowanie inne zdanie. Dlaczego? Ponieważ po drugim spotkaniu, na którym również padły gorące zapewnienia, że firma szanuje kandydatów, że gra w otwarte karty i że na pewno da feedback z rozmowy – kolejny raz żadnego feedbacku w umówionym terminie nie otrzymałam. Zatem znowu chciałam poprosić o obiecaną informację zwrotną. Tyle, że nie miałam szansy – moje telefony nie były odbierane (dzwoniłam cztery razy w różne dni tygodnia), nikt też do mnie nie oddzwonił, napisałam maila – nikt na niego nie odpowiedział, napisałam smsa – zero odpowiedzi. Po takim traktowaniu – sama podziękowałam za udział w rekrutacji. Myślę, że firma, która pretenduje do miana zaufanego pracodawcy powinna trochę bardziej dbać o swoją prawdomówność oraz o sposób traktowania kandydatów. Nawet tych, którzy nie spełnili jej oczekiwań podczas procesu rekrutacyjnego.

zainteresowany
@Kandydat

Czy można zapytać o jakie stanowisko kierownicze chodziło w przypadku tej rekrutacji?

@zainteresowany

A dlaczego jest to istotne? Jestem przekonana, że firma doskonale wie, o którą rekrutację chodzi i o którego kandydata. Natomiast jeśli chodzi o kandydatów - niezależnie o jakie stanowisko chodzi - mam nadzieję, że nie spotka was taka sytuacja jak mnie.

M.

Pełny obraz należy uzupełnić, o to że są scenki z jakimś śmiesznym pajacującym pracownikiem.

:)))
@Kandydat

Ja miałam za to inna sytuację z rekrutacją do tej firmy. Babka z rekrutacji niekompetentna najpierw zadzwonili do mojej poprzedniej firmy bez mojej wiedzy w sprawie referencji a dopiero później już po fakcie zapytali mnie czy mogą skontaktować się z moim byłym pracodawca w sprawie referencji

Rufus
@:)))

Ja mógłbym stracić pracę przez coś takiego. Horror!

Kama
@:)))

A na jakie stanowisko Pani aplikowała jeśli można spytać ?

Weronika
@Kama

A Ty też jesteś zainteresowana pracą w tej firmie? Bo ja tak, ale jeszcze się wstrzymam z aplikowaniem na jakąkolwiek ich ofertę.

BK
@Weronika

Ja za to mam bardzo pozytywne doświadczenia w kwestii procesu rekrutacji. Wszystko było dopięte w terminach uzgadnianych telefonicznie, bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze, bez napinki. Mimo, że będę zaczynać tam prace od kwietnia to już teraz zaprosili mnie na podpisanie umowy aby wszystko było dopięte jak już przyjdę do pracy. W dodatku od razu po zaakceptowaniu oferty dostałam list intencyjny, dzięki czemu mogłam z wyprzedzeniem poinformować obecnego pracodawcę o odejściu. U mojego obecnego pracodawcy (firma większa niż Benefit Systems) procesu rekrutacji wgl nie było, musiałam się sama upominać w kwestii zatrudnienia. Nie wiem skąd te negatywne opinie o procesie rekrutacji w Beneficie :)

Edyta
@BK

Ale chyba piszesz to ostatnie zdanie pamiętając, że jeden (Twój) przypadek nie robi całości? Przypadek kandydata też jej nie robi, ale ja akurat wierzę, że mogło coś takiego się wydarzyć. Z tym "niebraniem pod uwagę" to po prostu wtopa roku :)

Wesoła
@Edyta

Ja również mam super wspomnienia z procesu rekrutacji (czerwiec 2021). :) Zmieniałam pracę w sumie "na już", żeby uciec z toksycznego środowiska poprzedniego pracodawcy (byłam już po rzuceniu wypowiedzenia). Rozmowa z rekruterką HR miała miejsce w ok. tydzień od przesłania CV, w kolejnym tygodniu miałam pierwszy etap rekrutacji, tj. rozmowę z kierownikiem zespołu. Rozmowa była na teamsach ze względu na pandemię, zajęła około godziny. Podobnie jak pierwsza rozmowa, rozmowa z kierownikiem była bardzo rzeczowa, konkretna, w miłym tonie, widać było żywe zainteresowanie współpracą - do tego stopnia, że nie brałam udziału w kolejnych dwóch etapach rekrutacyjnych. Przyjęto mnie od razu. :) Tego samego dnia dostałam list intencyjny i formularze osobowe do wypełnienia, od kolejnego miesiąca zaczęłam współpracę i jestem tu do dziś. No i nie zamierzam uciekać. Atmosfera mega, szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, które przyczyniają się do oszczędności (karta lunchowa i kafeteria). Po okresie próbnym dostałam podwyżkę, gdy upłynął rok zatrudnienia dostałam kolejną + awans stanowiskowy. Do tego mamy w zespole premie kwartalne oparte o wyniki indywidualne, które są całkiem wysokie. No i nie musisz stawać na rzęsach, żeby taką premię dostać - po prostu pracujesz normalnie i nie lecisz w kulki. Jestem bardzo zadowolona z pracy, zamierzam się rozwijać dalej w strukturach. Możliwe nawet, że w innych działach. BS promuje mocno rekrutacje wewnętrzne i pcha do przodu, jeśli ktoś chce się dalej rozwijać.

@Wesoła

A co wchodzi w skład benefitów skoro jest tego tak dużo?

@Magdalena

O większości benefitów jakie oferuje firma możesz przeczytać w sumie w każdym ogłoszeniu. Oczywiście jest karta MultiSport. Mamy też doładowania na kafeterii MyBenefit (gdzie można kupić bony do różnych sklepów, czy bilety do kina i teatru), opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli. Firma dofinansowuje śniadania, jest karta lunchowa, dostęp do platformy językowej, dodatkowy urlop za staż pracy (poza tym kodeksowym), w piątki wcześniej kończymy pracę. Firma organizuje też sporo szkoleń i dofinansowuje studia podyplomowe. I to chyba tyle z takich 'większych' :) Mam nadzieję, że nic nie pominęłam.

Ela

Byłam jakiś czas temu na rozmowie w BS i muszę przyznać, że odbyłam najgorsze spotkanie rekrutacyjne w moim życiu. 2 młode dziewczyny- zero kompetencji, dziwne pytania jakby w ogóle oderwane od rzeczywistości i sugerujące zatrudnienie na innym stanowisku niż kandydowałam. Bez wątpienia żadna z nich nie zapoznała się z moim CV, dopiero czytały podczas tego spotkania. W połowie przerwałam i spytałam czy aby ma pewno rekrutacja dotyczy pracy na stanowisku pomoc biurowa w dziale sprzedaży? Potwierdziły, po czym wymieniły obowiązki account menagera. Od razu powiedziałam, że w ogłoszeniu były zupełnie inne obowiązki i ja już podziękuje za to spotkanie i wprowadzenie mnie w błąd.

@Ela

Ale przecież to tylko nazwa stanowiska, serio aż tak bardzo Ci to przeszkadzało?

Czy warto składać swoją kandydaturę na stanowsko Specjalista/tka w Zespole Posprzedażowej Obsługi Klienta? Czy wiąże się ta praca ciagłymi rozmowami oraz w jakich godzinach pracuje ten dzial?

Edyta
@Kandydat

Drodzy, mam wątpliwość co do oferty dla redaktora online. W treści jest mowa o współpracy B2B, niżej "umowa o pracę? możesz być o to spokojny". W końcu jakiej formy zatrudnienia spodziewać się na tym stanowisku? Jeśli ktoś z Was rzuci kwotą zarobków, będę wniebowzięta ;)

Chciałem pochwalić proces rekrutacji w firmie benefit. Bardzo profesjonalny i konkretny. Pani Martyna na każdym etapie udzielała wyczerpujących informacji.

Wojciech
@Paweł

O to super, bo rekrutacja jest zwykle stresująca przynajmniej dla mnie i taka pomoc zawsze jest na plus. Dostałeś się do pracy? Powiesz jakie warunki ci zaproponowali bo też interesuje się pracą tutaj.

kosmita
@Wojciech

Warunki dają dobre, próbuj.

Aneta
@kosmita

A masz jakies rady w takim razie dotyczące rekrutacji? :D Pytają o coś konkretnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Benefit Systems S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Benefit Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Benefit Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benefit Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benefit Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Benefit Systems S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Benefit Systems S.A.