logo randstad - Wałbrzych

randstad - Wałbrzych

Wałbrzych

Opinie o randstad - Wałbrzych

Luka$ 2010-08-27 12:15
Nie szukają pracy dla swoich klientów. W biurze nieład i brak zorganizowania. Trudno liczyć na zainteresowanie z ich strony na już aplikowane stanowiska. Samemu należy sobie torować drogę do ich proponowanych prac bo sami niechętnie się do tego zabierają. Nie chodzi o to przecież, żeby im na siłę dać zarobić? Ludzie do nich przychodzili jak tam siedziałem, mieli same problemy z nimi.
1
Rusłan 2011-04-25 12:57
19 miesięcy jestem pracownikiem randstad i tylko przez dwa miesiące wypłata była w terminie. Po 18 miesiacach pracy pośrednik musi cię zwolnić albo przyjąc do pracy w firmie w której wykonuję prace. Jednak okazało się że 3 pierwsze miesiące nie byłem zatrudniony w randstad tylko w firmie pośredniczącej. Pośrednik ma swojego pośrednika... i wszyscy na mnie zarabiali... to rozbój w biały dzień! Dajcie sobie spokój, znajdzcie innego pracodawcę wiem co mówię!
2
pracowita 2012-01-28 18:28
pracowałam dla kilku agencji i nigdy nie miałam do czynienia z tak konkretnymi babkami jak w randstad- jak tylko miałam jakiś problem to spokojnie mogłam się zapytać i wyjaśnić. teraz coraz więcej firm zatrudnia przez pośredników i ciesze się, że trafiłam na nich
1
nik 2014-04-25 19:59
panie które pracują w biurze randstat w wałbrzychu one są jakieś zakręcone chyba mało wykształcone dziunie
1
anna 2016-04-01 15:44
nik' podejrzewam, że nie zatrudniają bez kompetencji czy wykształcenia, ja nigdy nie miałąm problemu z załatwieniem swoich spraw dotyczących pracy u nich a jestem ich pracownikiem tylko,że w innym oddizale.
Zostaw swoją opinię o randstad - Wałbrzych - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie randstad - Wałbrzych