MJ GROUP SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o MJ GROUP SP. Z O.O.

admin 2015-07-23 16:43
Twoja wiedza i doświadczenie w firmie MJ GROUP SP. Z O.O. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.
Olo 2016-04-29 10:05
Firma bardzo fajna. Luźna atmosfera i generalnie przyjemnie. Oczywiście trzeba swoje wiedzieć i swoje robić, ale nie ma sztucznej presji. W przypadku programistów PLC idealne miejsce, żeby zdobyć mnóstwo doświadczenia, zwiedzić świat, ale trzeba chcieć. Hajs się zgadza. Pracowałem tam dość długo i polecam.
mega 2016-07-01 07:05
Na fb daja ogloszenia. na pracuj.pl tez cos jest.
ergth 2016-07-01 12:50
teraz jest oferta na stanowisko projektanta AKPiA we Wrocławiu wymagane jest wykształcenia wyższego technicznego o profilu automatyka przemysłowa, elektrotechnika lub pokrewnego, co najmniej 2–letniego doświadczenia w branży związanej z automatyką przemysłową oraz w projektowaniu instalacji AKPiA
Patrycja 2017-08-21 09:51
@ergth to wątek o Toruniu, więc lepiej nie robić zamieszania pisząc o pracy we Wrocławiu. Aktualnie też są oferty pracy z innych miast, ale ważne, żeby na forum była spójność, żeby użytkownicy nie mieli problemów z odczytaniem wątków.
Zostaw swoją opinię o MJ GROUP SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJ GROUP SP. Z O.O.