Unfall Car

Lisowice

Opinie o Unfall Car

jpak 2010-08-27 09:54:36
Witam.
Ostrzegam wszystkich przed ewentualną rozmową i negocjacjami z właścicielem firmy Unfall Car ... z Lisowic (gm. Prochowice, woj. Dolnośląskie).
W moim wypadku pan [usunięte przez moderatora] sprawiał wrażenie człowieka, który wie czego chce i wzbudził zaufanie. Zawarliśmy umowę (niestety nie na papierze), którą przypieczętowaliśmy uściskiem dłoni. To było wszystko.
Kiedy jednak nadszedł termin realizacji umowy i rozpoczęcia pracy pan [usunięte przez moderatora] . zaczął "bywać' nad wyraz często to za granicą to gdzieś w Polsce. Podczas gdy do niego telefonowałem nie miła czasu rozmawiać i obiecywał oddzwonić później - nigdy nie dotrzymał tej obietnicy. Po trzech próbach zrezygnowałem z dalszych.
W następstwie takiej postawy pozostałem "na lodzie". Czując się związany umową z panem [usunięte przez moderatora] nie skorzystałem z innych ofert i straciłem 3 tygodnie.
junior 2011-05-25 00:07:47
[usunięte przez moderatora] pracowalem tam ponad rok dosyc ze byla to praca od 8 do 18 to jeszcze wyplata ponizej 1000zl co prawda bylem tam pomocnikiem ale umialem przygotowac auto do malowania lacznie z podkladowaniem....w innej firmie z takim doswiadczeniem mialbym 1400zl . po kilku tygodniach pracy bez umowy poszedlem na staz...staz sie skonczyl a ja chcialem normalna umowe po czym pan [usunięte przez moderatora] powiedzial ze jej nie dostane popracowalem tam jeszcze 3 miesiace i sie zwolnilem z nie otrzymana wyplata:(ale po kilku dniach odzyskalem wyplate z nadwyzka:)pracowalem tam tylko dlatego bo byla super atmosfera oczywiscie jak pana [usunięte przez moderatora] nie bylo w warsztacie....nie radze tam pracowac.....
Zostaw swoją opinię o Unfall Car - Lisowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unfall Car