Sambud Sp. z o. o.

Opinie o Sambud Sp. z o. o.

Jakie wartości są cenione w Sambud Sp. z o. o.?

Cześć, jakie są zmiany w pracy na produkcji? Pobieżnie napisali w ogłoszeniu ze strony, że szukają pracownika produkcji na trzy, ale żadnej informacji, czy na ósemki czy dwunastki - a gdzie teraz nie patrzę to po 12 h każą robic. Wiadomo coś?

leon

sam sobie pomyśl skoro trzy zmiany to chyba logiczne że po 8h. ale na dobre zarobki w tej ciężkiej i niebezpiecznej pracy nie licz...

@leon

to jesteś w stanie podać widełki zarobków? każdy ma inną wartość pieniędzy, więc może dla mnie to wynagrodzenie będzie okej... dlaczego uważasz, że ta praca jest niebezpieczna? co masz na myśli?

@leon Nowy wpis

zależy jaki dział w firmie planujesz zasilić ale w ostatnim czasie widełki zarobkowe 3500 -4500 to norma w biurze posiedzisz i dostaniesz podobnie jak na mag. produkcja może lepiej ale ciężko i górne widełki raczej tyle że na każdym kroku możesz doznać uszczerbku na zdrowiu dużo niebezpiecznych sytuacji nie warto...

Lola Nowy wpis
@@leon

Opowiesz coś więcej o pracy na produkcji? Jakie tam widełki obowiązują? I jakie obowiązki trzeba wykonywać, aby dostać tę górną kwotę? O jakich niebezpiecznych sytuacjach piszesz? Małżonek szuka pracy, więc tak dla niego się dopytuję...

klara

Jaka atmosfera panuje w biurze ? Jakie są tam zarobki

Jest praca na produkcji. Z wymagań to uprawnienia na suwnicę I S i uprawnienia spawalnicze. Jak mam jeśli chodzi o spawanie ale nie na suwnice. Można przejść już w firmie szkolenie i dostać odpowiednie papiery? Można sie tu rozwijać i poszerzać umiejętności?

Firma Sambud Sp. z o. o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcyjno - magazynowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Jakub

Super współpraca z Panią Eweliną Gierek :) Polecam

Ilona

A skoro są nocki w tygodniu to można liczyć na jakieś dodatki nocne? Czy na każdej zmianie pracuje się za taką samą stawkę?

andrii

W sumie to praca w sambud jest ciekawa i można się rozwijać , nie ukrywam że wiąże z tą firmą swoją przyszłość

Czy w Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy sp.j. zatrudniani są obcokrajowcy?

magazynier

(usunięte przez administratora) ta firma to już nie jest spółka jawna tylko sp.z.o.o

Tak

Tak.Ale nie wiadomo czy sambud czy przez inną marionetkową firme są zatrudniani.Ciezko się z nimi dogadać.

Emilia
@magazynier

a co za różnica? postaraj się odpowiedzieć na zadane pytanie, okej?

@Emilia

Ok. To pytaj o co chcesz. Wiem prawie wszystko o tej firmie. W miarę możliwości prawnych opisze Ci jak to wszystko działa i czemu jeszcze to się kręci pomimo tak wielkich mankamentów i obecnego tu średniowiecza. Na odpowiedź możesz czekać kilka dni, bo za często na tę stronę nie wchodzę ale postaram się ospisac jak najszybciej.pozdrawiam.

Wszechwiedzący

- tak

Renata
@Wszechwiedzący

a można podpytać o obecną liczbę zatrudnionych i proporcje względem narodowości? jak to na działach się rozkłada i czy każdy jest na identycznych warunkach czy osoby spoza Polski są może zatrudniane przez agencję?

Czy Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Wszechwiedzący

- nie

Kamila

A to tak to nie ma nadgodzin w pracy? ;) Nie przywykliście ?

Honorata

Haha, a inne "szkolenia" tez wam robią?

Kamila

A to trzeba w soboty obowiązkowo robić? Czy robota to tylko dla chętnych??

Renata

A jak dosłownie chętnych brak to przymuszają może?

Honorata

Nie rozumiem kurczę, przecież to szansa żeby więcej zarobić. Bo chyba macie lepiej płacone jak pracujecie w sobotę?

Honorata

Ale kto tego chce? Kierownictwo czy pracownicy bo nie rozumiem?

Pozdrawiam
@Honorata

Raczej kierownictwo chce,żeby mieć spokój od głównego naczelnego. Natomiast pracownicy już są prawie tak wyselekcjonowani przez te długie lata prymitywnej propagandy że śmiało można by ich porównać z rosyjskim wojskiem mających na celu jak największe łupy,czyli zdobyć jak największą premię wszelkimi możliwymi sposobami. (usunięte przez administratora)

magazynier

W tym miesiącu zaszaleli,aż chce się robić. Przelew na konto bardzo dobry.

Honorata

Oo, to chyba firma się rozwija skoro otwierają trzecią zmianę? No ciekawe, jakie te pieniądze, może ktoś coś wie?

Oj

W tej firmie jest niesprawiedliwe to że ci sami przychodzą do pracy w soboty a pozostali pracownicy są tak jakby niepotrzebni i ciężko im zaliczyć chociaż jadną sobotę na kwartał. (usunięte przez administratora)

Zakupowy
@Oj

Co za bzdury. Na magazynie ciężko kogokolwiek zachęcić do dodatkowych prac sobotnich w szczególności dotyczy to zmianę palaczy.

Całą chcieli zabrać? I czy tak straszą zawsze ale bez konsekwencji, czy jednak zdarzyło się że zabierali premie?

Suwnicowy

Czołem jakie macie sterowania w suwnicach yoysticki? Czy te koła?

Awatar

Taką firme to już tylko że świecą szukać. Nikt nie znajdzie lepszych pieniędzy niż tu.

Pablo Escobar

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sambud Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sambud Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sambud Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sambud Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sambud Sp. z o. o.