Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Kapitałowa Specjał. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Kapitałowa Specjał o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Rzeszów

Nie polecam najgorsza firma jaka znam wszystko zakłamane... Oszukane... Oby się Wam kiedyś odbiło tym co robicie ludziom....

@Gość

Dokładnie tak, (usunięte przez administratora) i udawanie, że wszystko jest w porządku. Do osób piszących udawane pozytywne komentarze: Nie wstyd Wam tak (usunięte przez administratora) ludzi żeby przyszli tam pracować? Przecież oni szybko się zorientują jak źle jest w tej firmie.

Lukash

Widzę że większość wypocin negatywnych to osób którzy nie potrafią lub nie chcą bezpośrednio oczy w oczy rozmawiać z bezpośrednim przełożonym tylko ukrywają się za przeróżnymi nickami. Wstydzę się takich metod, przykro że takie osoby tak funkcjonują. Ja oceniam GK bardzo pozytywnie. Jestem osobą niepełnosprawną i bardzo się cieszę że tam pracuję, popracujcie w kilku zakładach to wtedy sami docenicie.

Towing

Jestem

Praca

Jestem niepełnosprawny i pracuję w GK Specjał, naprawdę spełniam się zawodowo i prywatnie, polecam pracę w GK !!!

Szarek

Zielony listek

Obecny pracownik

Cenię pracę w GK Specjał za ciepłą atmosferę, przyjaznych i serdecznych ludzi, świetne benefity: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl, zagraniczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe, dostęp do prywatnej opieki medycznej, ośrodek wypoczynkowy "Dolina Wiaru" w Rybotyczach oraz SPA Hotel Splendor**** w Lubeni. Ogólnie polecam i warto korzystać z tych benefitów, bo mało firm aż tyle może zaproponować swoim pracownikom.

As
@Marcin

Dokładnie. Tak jest co roku Nie można nazwać tego szkoleniem.

Praca

Pip
@Praca

Proszę podać ile zarabia pan . Czy ma komplet umundurowania Ile razy brał dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego Itd.

Lato
@Pip

Podburzaczy nie brakuje. A ja lubię pracować

On 11
@Praca

Też mam orzeczenie. Też lubię swoją pracę

Kamila

Jateż lubię pracować

Super

Bo jest ok.

Kamil

Ja też polecam

Przystojniak
@Praca

Mój kolega tam pracuje, chwali sobie :)

Bo fajnie jest
@Kamil

Też polecam

Krysti
@Praca

Czyste pokoje. Miła obsługa. Pełen profesjonalizm.

Glara
@Praca

Pracownicy niepełnosprawni są bardzo cennymi pracownikami.

Becia
@Praca

"Spełniam się zawodowo i prywatnie" ... kto Ci to podyktował? - Sam Pan KT? jest do tego zdolny.

Irena
@Praca

Opowiedz jakie masz benefity jako pracownik?

@Irena

Ja sobie chwalę benefity takie jak: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl, zagraniczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe, dostęp do prywatnej opieki medycznej, ośrodek wypoczynkowy "Dolina Wiaru" w Rybotyczach oraz SPA Hotel Splendor w Lubeni.

Szarek Nowy wpis

Zielony listek

@Lukash

HaHaHa zacytuje tu jeden fragment: "Widzę że większość wypocin negatywnych to osób którzy nie potrafią lub nie chcą bezpośrednio oczy w oczy rozmawiać z bezpośrednim przełożonym tylko ukrywają się za przeróżnymi nickami." Chłopcze rozmawiałem z niby przełożonym podobno nim był ale nie wiem jaka była jego funkcja do końca :D na moje pytania które zadałem nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. W sumie otrzymałem : " nie wiem, nie mam dostępu, nie mogę sprawdzić, nie wiem jak to się stało itp" :D Każdy ocenia jak chce ja oceniam pozytywnie bo jak tam przychodziłem to mi się zawsze śmiać chciało :D

Obywatel
@Lukash

Czy wypłacane jest wynagrodzenie za godziny nad liczbowe? Czy weekendy pracuje się? Jeżeli tak to jaka jest stawka? Jakie jest wynagrodzenie za godz pracy w weekendy oraz w godzinach nocnych kwota netto?

Pip
@Lukash

Tu rozmawiają ludzie z kierownictwem ale polityka firmy jest taka ,że ma być najważniejsza grupa . Pracownik nie ma żadnych praw nawet do swojego urlopu. Pracownicy z grupami , chorzy pracują po 24 h , grafiki są różne. Dużo osób już zgłosiło się do PIP aby sprawdzić nieprawidłowości jakie tam zachodzą. Ma być ustawa związana z tajnym pracownikiem ,który będzie pracował w różnych oddziałach firmy i nadal nieprawidłowości.pozniej to bedzie weryfikował .

Grzesiek

źle widzi autor.

Jaro
@Lukash

Ja mogę powiedzieć w oczy wcale nie muszę się ukrywać Za kim się za czymś akurat bezpośredni kierownik jest w porządku jestem świeżym pracownikiem tej firmy bo jestem w jednym niepełnosprawnym niestety po wypadku w pracy zresztą z opowieści wyglądało to fajnie ale jak jest tak rewelacyjnie To spróbuj się dowiedzieć czegokolwiek W kadrach co tam aroganckie nie chce się wyrazić kto gwiazdy którym się wydaje że nie wiadomo kim są nie chcą Ci udzielić informacji nie wiesz za ile zarabiasz nie wiesz co ci przysługuje co ci się należy jako niepełnosprawnemu to więc nie mów że jest tak super i fajnie bo sama praca może być okej ale ty byś się nie ich wina dochodzi do tego Polski Władca który jeszcze z tych marnych pieniędzy urwie ci jeszcze coś to trzeba się nad zaangażowaniem w pracy nie lubię tego robić no ale niestety muszę się dostosować do tego żeby pracować na minimum minimum

Kamila
@Obywatel

Wynagrodzenie zawsze na czas, szacun. Tyle na tym forum goryczy, wszystkim zgorzkniałym polecam pracę na strefie w Rzeszowie a szczególnie poprzez firmy pośredniczące. Tam warunki pracy i płacy są odpowiednie a nikt roszczeń nie dochodzi bo wie że przyszedł na chwilkę, jak zobaczy co i jak funkcjonuje to szybko odchodzi nie roszcząc sobie o cokolwiek. Najlepiej mają marudy którzy nie wiele w życiu widzieli a tylko potrafią narzekać. Ja co prawda palaczką jestem, zamierzam rzucić bo wszystko jest dobre dopóki jest zdrowie, zawsze myślę pozytywnie i nie narzekam.

Kamil
@Lukash

Dobra atmosfera to podstawa a ja takiej doświadczyłem.

Aga

Ja tam lubię rozmawiać i zawsze było z kim

@Obywatel

Obywatel zapisz się na kurs RODO ;)

Jony
@Lukash

Kocham słońce, uwielbiam GK. Miłego dnia życzę wszystkim.

Alan
@Lukash

Ja też już chwilę pracuję i bardzo pozytywne mam odczucia.

Irish
@Lukash

Ja tam lubię pracować, w porządku ludzie, jak człowiek lubi co robi to polecam.

Gissssi

Piękne lato

Konrad

prawda w oczy.. / świetna firma i ludzie/ mam duż znajomych z tej firmy i sobie chwalą

Łucja co racja to racja
@Kamila

co racja to racja

Władek
@Lukash

Znam trochę firmę, także ludzi i generalnie polecam!

WorkMen
@Lukash

Ja też jestem osobą niepełnosprawną i pracowałem we Wrocławiu dla tej firmy w hurtowni spożywczej jeździłem wózkiem który czyści posadzkę. Zadowolony byłem z pracy w tej firmie. Dużo zależy od kierownika który prowadzi grupę osób sprzątających.

Iwona

To zupełnie nie wyjaśniono Twojej sprawy? Przecież jeśli osoba, z którą z rozmawiałeś nie znała odpowiedzi na Twoje pytania, powinna przekazać je gdzieś dalej. Robili tak tutaj?

Sanandreas

Bardzo pozytywni ludzie

Olek

dziwne historie

Wojtek

Si

Grzesiek
@Lukash

Potwierdzam tam mój znajomy już długo pracuje i tam mu się bardzo dobrze pracuje.

@Lukash

tak jest jak jest duża firma, dużo różnych działów a jeden portal i na nim pisze konkurencja, ludzie którzy nie potrafią się porozumieć, polecam przeróżne firmy ochroniarskie czy sprzatające i znam jak w samochodach strużują itd. wszędzie jest dobrze gdzie nas niema ale zawsze najważniejsze to rozmowa, wiedzieć co trzeba robić i za ile i jest po problemie

Renata
@Lukash

Mój kolega pracuje i sobie chwali

Jagoda
@Lukash

Ludzie super, super dziewczyny z kadr , marketingu i hr, świetne wycieczki i darmowe jabłuszka - świeżo zrywane

Darek
@Jagoda

Byłem tam na rozmowie, faktycznie fajne dziewczyny, ale mam za daleko tam dojeżdżać

Pracownik z oddziału ....
@Lukash

Zgadzam się z Tobą - osoby opiniujące i dające NEGATYW są osobami, które już nie pracują w GK Specjał, a ich odejście lub zwolnienie jest spowodowane tylko przez ich samych. Pewnie są to złodziejaszki, promilowcy, wyjadacze, leserzy i nieudacznicy, których firma musiała się pozbyć, albo nie chciała z nimi dalej współpracować. W każdej firmie znajdzie się coś negatywnego, ale jeżeli chodzi o Specjał to wszystko zależy od ludzi pracujących w oddziałach i nie można opiniować CAŁEJ firmy za to, że ma się spine z jakąś osobą w danym oddziale. Dementuje opinie negatywną i polecam w 100% prace w GK Specjał w oddziale Kalisz jak również w innych oddziałach - warunkiem jest tylko chęć pracy, komunikatywność, uczciwość i prawdomówność - to wszystko czego potrzebujesz, żeby praca była przyjemna. P.S. ja zawsze mówię co mam do powiedzenia bez względu na to czy jest to Kierownik, Dyrektor czy Prezes, ale w sposób taktowny, a nie pretensjonalny i nie polecam krętactwa itp. bo prawda zawsze wyjdzie na jaw, a jak nie ściemniasz to wszyscy będą chcieli Ci pomóc, a nie Cię (usunięte przez administratora) więc pozdro500 for all.

Krisi
@Lukash

Dawniej człowiek szedł do pracy i dawał jak najwięcej z siebie żeby został doceniony a teraz najlepiej tylko narzekać, sam byłem w ciężkiej sytuacji ale znalazły się osoby które podały pomocną dłoń, polecam gk

Kuba
@Lukash

Również polecam pracę, spoko ludzie, Ci co stoją często na fai to narzekają, może kiedyś założą im karty wejściowe ażeby zczytywać przestany czas.

Towing Nowy wpis

Jestem

Witajcie, jaka podstawa może być proponowana specjaliście ds. rozliczeń? Jak jest teraz dostępna oferta to piszą, że mile widziane byłoby doświadczenie w branży FMCG oraz ogólnie na podobnym stanowisku w sklepach spożywczych. Czy ono na cokolwiek wpływa?

Anonim 2 Nowy wpis

A jaka może być ???? minimalna podstawa ????

Do HR\KADR Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy firma robi audyty i sprawdza jak pracują kierownik logistyki i kierownicy zmian w oddziałach?

Magazynier

Średni.

Mam wszelakie uprawnienia więc nie miałem problemów.

logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Rzeszów
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak są naliczane premie na magazynie dla magazynierów, cały czas w gazetkach i biuletynie jest informacja, jakie to firma ma wzrosty i jakie zyski, ale niestety po wypłatach tego nie widać... , często jest tak że doświadczeni pracownicy ze stażem pracy w firmie mają zarobki takie jak ktoś nowy bez doświadczenia, mimo że doświadczeni pracują więcej i ciężej... Może Firma wreszcie zainteresowała się pracownikami i zrobiła coś dla nich...

Oddział Krapkowice
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jakie stawki mają magazynierzy, chodzi o oddział Krapkowice. Na portalu pracuj.pl jest ogłoszenie, ale oddział ma złe opinie w całym mieście Krapkowice. Proszę jak ktoś coś wie to niech coś napiszę. Dzięki

Witam przyszłych pracowników GK Specjal,nie polecam pracy w oddziale w Konotopie ,(usunięte przez administratora),praca na samym magazynie jest tragiczna (usunięte przez administratora) nie ma czym i jak pracować ,ciężko się ruszyć w alejkach tyle towaru stoi,ludzie na magazynie oczywiście jak się ktoś dogada to jest ok.Uwazakcie na umowę wspólnej odpowiedzialności materialnej ,jak nią się podpisze coś na magazynie zginie albo się potlucze magazynierzy muszą oddać za to pieniądze.Jednym słowem nie pracować tam ostrzegam wszystkich kto chce podjąć tam pracę.Podzas jednej z inwentaryzacji zginęło 800 palet i magazynierzy musieli zapłacić po 800 zł kary ,choć nikt z magazynierów tych palet nie wyniósł .Ostrzegam nie prasować tam.

Partner biznesowy

Odwiedzam firmę często i widzę: stała ekipa, wiele osób z duży doświadczeniem znających się na swojej robocie. Oddział cały czas się rozwija, ogólnie fajnie się z nimi współpracuje. Komentarze negatywne są moim zdaniem mocno przejaskrawione i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ludziom, którym w życiu nie wyszło i nie osiągnęli nic w tej, czy innej firmie powinni zająć się sobą i własnymi problemami, a nie sączeniem negatywnego jadu. Pozdrawiam wszystkich pracowników tego Oddziału,

Hejka, widziałam te komentarze dotyczące pracy w magazynie i tego, że praca jeszcze wzeszłym roku zdawała się w nim być ok. ogólnie to doświadczenia nie mam, w branży FMCG podobnie. po jakim czasie wszystkiego się nauczę? Ile trwają szkolenia?

Dominik

Najgorsza firma jaka może być pensja tak skomplikowana ze masakra jako pH auto jak używasz prywatnie drożej płacisz niż byś boltem pojechał (usunięte przez administratora) powinny się ta firma właściwe instytucje zająć mam nadzieję że tak będzie

Łukasz

Jako PH pracuję. Fajnie że auto, telefon i nietylko dają. Wszystkie narzędzia pracy dają. Nikt nie rozlicza. Mogę sobie służbowym jeździć gdzie chcę. Dobry klimat. Polecam

Ph

Jaki dają samochód?

Irena
@Łukasz

Nikt nie rozlicza? Sam tankujesz czy coś dorzucają?

Tuti
@Łukasz

Witam mam ofertę pracy jako Specjalista ds rozwoju sieci i jest jakiś dokument umowa poręczenia co muszę znaleźć inną osobę do umowy poręczyciel do 50000 tyś zł o co w tym chodzi? Pani rekruterka mówiła że to jest zabezpieczenie jak bym nie chciał np oddać samochodu po zakończeniu pracy i sprzętu

xD
@Tuti

By powstała umowa poręczenia to najpierw potrzebujemy by istniał dług do którego poręczamy. :D To w końcu zatrudniamy się do pracy czy bierzemy kredyt? :D Ja bym poszukał innej firmy.

@xD

Polecenie, poleceniem ale czy możecie wyjaśnić o co w ogóle chodzi z tym pomysłem na prace? pierwszy raz coś takiego w zasadzie widzę, to dotyczy tylko tego stanowiska? na innych też są jakieś niespodzianki?

Widzę, że nadal szefostwo dodaje pozytywne komentarze żeby podnieść ocenę firmy. Praca w tej firmie i warunki są tragiczne. (usunięte przez administratora) na każdym kroku, brak poszanowania praw pracownika. Dotyczy to wszystkich oddziałów od sklepów po księgowość. Rotacja pracowników jest ogromna, większość ludzi z perspektywami wytrzymuje tam kilka tygodni. Nie wierzcie w żadne pozytywne komentarze, firma jest tak owiana złą sławą, że ciągle prowadzi rekrutacje na stanowiska. Szkoda zdrowia i czasu na pracę w tej firmie.

Antoninus

Dzięki za opinie pracownika. Czy powiedział być coś na temat prac gospodarczych ?

Tito

Aneta
@Gość

Co takiego się stało, że aż tak negatywnie tę firmę opisujesz? Możesz rozwinąć? Przydałby się wykaz wad. No i może w sumie zalet też żeby był pełny obraz

Wafel
@Gość

Praca lekka nie jest, fajne dziewczyny tam są, za przerwę na papierosie nikt nie ściga można wyjść kiedy chcę

Cin
@Gość

Jak ci się nie chciało pracować to tak cię pracodawca potraktował, tyle w temacie

Jacek
@Aneta

Właśnie staram się o pracę w GK Specjał i dziwią mnie negatywne niczym nie podparte opinie. Jeśli autor takiego wpisu ma jakieś ALE to powinien temat rozwinąć, a może jego opinia była powodem zwolnienia go z pracy za jej olewanie? Miałeś człowieku odwagę wystawić złą opinię to ją wytłumacz

Doma

Było to jakieś dwa lata temu. nie wiem też do końca o co poszło ale czy do teraz temat został wyjaśniony? Zwłaszcza te późniejsze opinie mnie zastanawiają. Robot jednak po czasie już była ok? zespół się zmienił?

Domi

A mnie akurat oferta na recepcje się teraz nie pokazywała, nie ma na niej większej rotacji? co z kierowcą? Jak widać są dwie oferty dla kat B oraz kat C. nie podają przy tym żadnych widełek placowych, wiec zastanawiam się czy zarobki jakkolwiek się różnią? Ile mogą wynieść?

Jak wygląda teraz sytuacja kierowców? jakoś nie widzę by ostatnio ktokolwiek pisał o tej pracy a jak widać na różne kategorie teraz szukają. Ile płaca na C? piszą o rozładunku, odbieraniu zwrotów oraz obsłudze dokumentów. I za jakie pieniądze się to robi teraz?

Witold

Czy ktoś pracował w Agencji Ochrony Specjał? Znalazłem ogłoszenie, że szukają pracownika, z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy mógłby ktoś opisać, na jakie wynagrodzenie można liczyć i jakie są godziny pracy?

Cin
@Witold

Witam, pracuje w ochronie od roku, dokładnie w Zabrzu,, godziny pracy są takie jak w danym miejscu wychodzą, pracujesz w systemie dwunasto godzinnym za nockę masz dodatek, wypłata jest dziesiątego a za nadgodziny masz zapłacone pietnastego, jeszcze co jakiś czas wpadnie premia za pracę jak jesteś normalnym pracownikiem nie leserem, ponadto powiem że złe komentarze to piszą tylko osoby którym się nie chce pracować,

@Cin

To jaki konkretnie wychodzi zakres obowiązków, że komuś mogłoby się nie chcieć pracować tak w ogóle? po opisie widzę, że kwestie wynagrodzenia zostały określone. Czy praca na tej ochronie jest standardowa?

Magazynier
@Obecny pracownik

Tak, benefity są dobre. Sam z nich korzystam.

*****
@Obecny pracownik

Byłem z żoną na wycieczce zagranicznej w czerwcu we Włoszech. Mnóstwo zwiedzania, czas fajnie zagospodarowany, tańszej opcji nie znalazłem na rynku z taką ilością atrakcji. Wycieczka była bardzo dużo dofinansowana przez pracodawcę.

Agnieszka Pracownik
@Obecny pracownik

Zabrakło opisu że benefity są płatne. Za pensję magazyniera nie jestem w stanie sobie pozwolić na nocleg w Splendorze gdzie na bookingu cena dla jednej osoby to powyżej 300 zł, w dolinie wiary można wpożyczyć kład za 350 zł za godzinę. Piękne benefity ....

Roberto
@Obecny pracownik

Mam grupę, chciałbym znaleźć pracę w biurze ale interesują mnie benefity dla niepełnosprawnych. Proszę opisać jak często można otrzymać dofinansowanie/zwrot za leki , czy firma dofinansowuje turnusy rehabilitacyjne lub wizyty u lekarzy specjalistów w związku z niepełnosprawnością ?? Czy firma posiada transport aby przewozić pracowników do pracy albo do lekarza specjalisty??

Krzysiek
@Magazynier

Pracuję tam dłuższy czas, są różne formy wsparcia pracowników, fajni ludzie, polecam.

Luiza
@Obecny pracownik

Wszędzie z takich usług można skorzystać. Obiekty może i ok ale ceny usług w obiektach małe nie są i przy dzisiejszej inflacji mnie nie stać.

Parias20
@Krzysiek

Na czym ogólnie polecam praca magazyniera w tej firmie? Staram się o stanowisko i chciałbym wiedzieć czego się spodziewać. I jakie ok. wynagrodzenie?

@Agnieszka Pracownik

Istnieje coś takiego jak zniżki dla pracowników. W dolinie wiary nie wiem jak jest, ale w Dolinie Wiaru cały 6-cio osobowy domek kosztuje 175 zł/doba. Nigdzie takiej dobrej ceny nie znajdziesz. W tym masz bezpłatne korzystanie z jacuzzi i sauny. Nikt Ci quada nie każe wynajmować, nie jest to coś koniecznego bez czego nie obejdziesz się wynajmując nocleg. Są dodatkowe atrakcje dla chętnych.

@Obecny pracownik

Widzę że ładnie kolegę poniosło szkolenie dla kierowników w tym roku to śmiech na sali nocleg w(usunięte przez administratora) hotelu w Rzeszowie spanie po 6 osób w jednym pokoju na łóżku polowym ???? i na śniadanie trzeba było iść przez pole do innego budynku traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora) i te żałosne paczki świąteczne za 100zl olej makaron i konserwy ????

As
@Marcin

Dokładnie. Tak jest co roku Nie można nazwać tego szkoleniem.

To czekajcie, kto tu zarządza całym tym magazynem? Po prostu teraz pokazał mi się ten komentarz, w którym ktoś pisał o tym, że ludzie płacili chyba po 8 stówek za to, że 800 palet zginęło. Jak to możliwe, że w takiej ilości? One serio się potem nie „odnalazły”? jak to w ogóle jest wykonalne?

Ktoś

Proszę, @Pracodawca, jak się umawiacie to oddzwaniajcie z decyzją o nieprzyjęciu na dane stanowisko. Ktoś jedzie kilkadziesiąt kilometrów, bierze wolny dzień a Was nie stać nawet na minutę rozmowy.

Szkoda ze zdjęć się nie da wstawić ,zobaczyli by ludzie w jakim (usunięte przez administratora) się pracowało,do pracy sie idzie ze smakiem a w Konotopie człowiek na magazyn wchodził i od razu chciał wyjść tragedia .

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kapitałowa Specjał?

Kandydaci do pracy w Grupa Kapitałowa Specjał napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kapitałowa Specjał