Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

Acha skoro są na wolnym nie mogą sobie porozmawiać i wypisują na forum o tym co się podsłuchało w autobusie, na palarni lub szatni albo co się im w głowach uroiło bo czym innym nazwać pomysły że zabiorą dojazdy , że są listy osób do zwolnienia i już piszą wypowiedzenia...

Nie trzeba było słuchać ludzi w autobusie-wystarczyło podsłuchać o czym rozmawiają lajni...Nie wszystko co tutaj jest napisane bierze się z plot,weź to pod uwagę

Nie boj sie to czego nie moga mowic nie powiedza a jak chca "pogonic"ludzi to stana z boku i celowo zaczna "przypadkiem"mowic ci lajni to wcale nie jest przypadkowe dzialanie:)

Nie zgodzę się z tobą dlatego że w rozmowie lajnów którą podsłyszałam padały konkretne nazwiska dwóch ludzi kierujących linką którzy są z tego samego kierunku który ma być zlikwidowany i tym samym oni tracą pracę,a dokadniej-zasugerowano im już dawno aby przystąpili do programu dobrowolnych odejść.Powybierali lajna,seniora lidera technika z jednego tego samego kierunku który zostaje

Dobrze że już tylko 2 dni zostało bo tego waszego straszenia już się czytać nie chce !

Skoro czujesz sie zastraszony to mi przykro albo nie wchodz tu i nie czytaj bo w nocy nie bedziesz mogl spac po co ci to a tak na powaznie to ludzie maja prawo wchodzic tu i pisac nikt tu nikogo nie straszy wiekszosc ludzi jest na wolnym i normalne ze chca co nieco wiedziec a po drugie kazdy nie moze sie zapewne doczekac wyjasnienia tej sprawy w koncu wiec stad te wpisy pewnie czysta ciekawosc i konwersacja miedzy ludzmi tej firmy pozdrawiam

poinformowana
@:)

Brawo Ty! Ładnie i sensownie napisane:)

?

Wolne mamy 2 tygodnie i około 20 marca maja poinformować telefonicznie osoby, które złożyły wniosek, czy mogą odejść czy nie

@

to by znaczyło że do końca marca pracujemy bez zmian tzn. tydzień pracy dwa wolne a od kwietnia kto wie ?

Compal

Co od kwietnia???przeciez w kwietniu wszyscy z programu PDO odejda i zostanie juz tylko cala ekipa na jedna linke ktora bedzie pracowala caly czas

@Compal

a jak zostanie więcej niż na jedna linka? tzn nie złoży tyle wniosków ?

Compal

Aha chodzi Ci co w przypadku kiedy nie zlozy wystarczajaca ilosc osob wniosku??sorki nie zrozumialem co masz na mysli do konca nooooo......nie wiem nasze dyrektorstwo bylo takie pewne ze takiej koniecznosci nie bedzie co podkreslano niejednokrotnie na jednym i tym samym zebraniu mysle ze nawet jesli nie zlozylo tyle co potrzeba to bedzie to niewielka ilosc osob i moga nawet siedziec w domu na tym wypowiedzeniu a i z tym transportem nie wiadomo jak bedzie nie wiem co ci odpisac mi sie wydaje ze zlozylo tyle co trzeba ale to tylko moje odczucie czas pokaze a ten czas juz sie konczy 5 dni i zegar sie zatrzyma klamka zapadnie a pozniej czekajmy mysle na jakis 21 i juz powinno wszystko pomalu sie wyjasniac:)co tu gdybac bedzie co ma byc

:#$
@Compal

Wiesz niech cie nie zmyli to że złożyło tyle osób co trzeba,bo niejednemu z tych co złożyli wniosek odmówią odejścia i niejednemu z tych co nie złożyli a chcą zostać wręczą wypowiedzenia,to też niejednokrotnie pan dyrektor na zebraniu podkreślał.Tylko biuro wie jak to wszystko ma wyglądać

@:#$

Niektorzy skladajacy juz z gory wiedza ze im nie podpisza to wiadomo ale tez niech biuro sie liczy z takim czyms ze jest sporo takich osob ktore jesli bez programu odejda i bez i tak czy inaczej rzuca wypowiedzenia bo maja juz nowa prace lepiej platna i blizej byc moze i pewniejsza i z jakas przyszloscia takze zeby jeszcze nie bylo tak ze ludzi bedzie brakowac tez i tak moze byc!

Dajcie już spokój ! nikogo już nie przestraszycie ani nie namówicie wszyscy już ostatecznie decyzje podjęli bo zostało już kilka dni , a i pomału zacznie się wszystko wyjaśniać jak to będzie dalej ...

Compal

A ja mam pytanie ta linka co pracowala w tamtym tygodniu macie 2 tygodnie wolnego czy wczesniej macie przyjsc do pracy jak to bedzie wygladac kiedy juz tak malo czasu zostalo

No jasne że będą, tylko ciekawe czy z twojej miejscowości czy będziesz musiał dojechać kilka a może kilkanaście kilometrów do przystanku . . . .

@ja

To tez mozna interpretowac lub naciagnac pod "bedzie transport":)

"Porażka" będzie dla tych, którzy bardzo chcą skorzystać z PDO a kierownictwo go odrzuci i powie "Nie, Ty zostajesz". Poza tym to.... Ty jako pracownik zadeklarowałeś chęć odejścia przystępując do programu. Samo złożenie pisma to nie jest żadna pewność odejścia na 100%... Dopiero "Twój" przełożony o tym zadecyduje czy odejdziesz czy zostaniesz...

@@anonim

Dokladnie i pytanie kto odejdzie za ta osobe ktora zlozyla wniosek ale nie zgodzili sie na jej odejscie!

Niby takie proste zwykłe pytanie ,,Jak myślicie będą zwolnienia grupowe czy nie ?" a znowu się zaczęło straszenie i wypisywanie...

Jak myślicie będą zwolnienia grupowe czy nie ?

Ja mysle ze nie ale kazdy ma swoje odczucia na ten temat

??????

A kto powiedzial ze grupowo a nie indywidualnie ?jesli by musieli zwalniac to modlcie sie zeby to bylo grupowo to i tak by byla komfortowa sytuacja

anonimx
@??????

A co to za frustracja !? czyżby żal...

??????
@anonimx

Zal nie ani nic podobnego bo akurat nie zlozylem wniosku!

ZZr

To na co czekasz?

antonio
@??????

No najgorzej będzie miał ten kto nie złożył wniosku o dobrowolne odejście a zabiorą mu transport,zresztą nieoficjalnie już się mówi jakie kierunki zostają

bandera
@antonio

a jak złożysz wniosek to będziesz miał dostatek do końca życia? :) No chyba każdy ma jakiś pomysł i jest świadomy tego co go czeka...

@antonio

Nieoficjalnie sie mowi dobrze napisales antonio:)kazdy ma swoj rozum i zrobi to co chce nie mozesz juz z gory oceniac ze ten kto zostaje i nie zlozyl wniosku jest niepowazny bo ma takie prawo do tego i nikt nie powiedzial ze jesli ktos chce zostac jest spisany na straty i zle zrobil to akurat czas pokaze jak bedzie ja mimo tego ze zlozylam wniosek tym ktorzy zostana zycze zeby tu pracowali jak najdluzej

antonio

Ale dlaczego piszesz ze ja oceniam ludzi i uważam że są niepoważnie bo nie złożyli wniosku? Nigdy takie słowa nie wyszlyby z moich ust. Miałem na myśli to ze sa ludzie którzy nie wzięli udziału w pdo a nie będą mieć transportu i nawet grupowo ich nie zwolnią tylko sami będą musieli się zwolnić, czyli zostaną i bez pracy i bez odprawy. Bardzo bedzie mi szkoda takich osób, pisząc poprzedni komentarz nie chciałem żeby źle ktoś go odebrał.Po prostu uważam też ze od razu powinni poinformować które kierunki likwidują i wtedy każdy z tych miejscowości dostałby odprawe a będą ludzie pokrzywdzeni niektórymi decyzjami. Tu wszystko rozchodzi się o transporty,o nic wiecej

@antonio

Nie no ok wiem o co ci chodzilo wszystko sie zgadza.ale tez do konca nie wiesz jak zostanie rozwiazany ten transport i reki nie dasz sobie uciac napisales: " powinni poinformowac ktore kierunki likwiduja."....na zebraniu tym co ja bylem bylo powiedziane wyraznie ze zadne transporty nie beda likwidowane beda laczone trasy lub zamiast autobusu bus c tak zeby kazdy ten co zostanie mial dojazd no wiesz chyba ze klamali w zywe oczy to tez sie okaze po 20 marca

@antonio

dlaczego piszesz takie głupoty ?

mandarynka

Wiesz co nie chcę nikogo bronić kto tutaj się wypowiada ani nic ale też słyszałam że już na postoju kombinowali z transportami i będą polikwidowane niektóre kierunki i z tych najbliższych miejscowości dobrali ludzi tak żeby uzupełnić linkę,a z odległych kierunków polikwiduą transporty,nikt nie wie jak to będzie

@mandarynka

ploty !ploty! ploty!

Slyszalam ,tak gadaja,ponoc,ktos mi powiedzial,kierowcy gadali,w toalecie uslyszalam,w szatni i tak dalej i tak dalej wymieniac mi cala noc mozna niech juz bedzie ten 21 marca niech wszystko zacznie sie wyjasniac i bedzie co ma byc i niech dalej kazdy zyje swoim zyciem ci co odejda to odejda ci co zostana to zostana !Kto powiedzial ze transportu nie bedzie?????kierowca??????!!!!!!ludzie konczy sie rok rozliczeniowy z dniem ostatnim marca od kwietnia mamy vestel w calej okazalosci wiec i przewoznicy moga sie zmienic to ze ci nie beda jedzic to nie znaczy ze autobusy przestana jezdzic firma bierze nowego przewoznika i juz na zebraniu wyraznie podkreslono przez dyrekcje transporty beda!

Dokładnie ,i tylko po co takie zasłyszane informacje tutaj wypisywać na forum ? jeśli już to mpiszcie sprawdzone info wiarygodne jak choćby ostatnie :)

Czy to ważne ile osób złożyło wniosek? ważne jest ile osób ma odejść i co będzie po 20 marca a tego nie wie nikt ? przepraszam nie prawda bo wie ale tylko niewiele osób :)

pv

Jaka produkcja 1 linia i to ma być produkcja kpisz chyba

@pv

Stad usmiech na koncu w tym moim komentarzu !no wlasnie o to chodzilo 1 linka jest wznowienie produkcji????jest

pv

To ile w końcu złożono wniosków

@pv

Nie wydaje mi się żeby informacje ile złożono wniosków były tutaj prawdziwe ! to są tylko plotki i propaganda! Tak samo jak było o powrocie do pracy oraz wznowieniu produkcji...

Przeciez ludzie skladajacy wnioski wpisuja sie na liste i widza ktorzy z kolei sa na liscie wiec to zadna tajemnica

Przeciez produkcja zostala wznowiona o co ci chodzi:) ha

gostek

Nikt tutaj już ci nie napisze ile osób złożyo wnioski,a to dlatego że podobno od tego tygodnia osoby które składały PDO nie miały już numerków,biuro zrobiło z tego tajemnicę

lalaland

Wie ktoś ile wniosków złożonych? to już trzecia grupa składa, i już zbyt wiele chyba nie przybędzie

@lalaland

Dzis chyba ok 120 ale tu sie mylisz bo jest jeszcze mnustwo osob ktorenie zlozyly a zloza wnioski np ja a jeszcze inni sie zastanawiaja i ok do 15 wszyscy mamy czas

lalaland

Ooo, to całe k3 chyba złożyło o ile to prawda , no ale kierownictwo chyba zadowolone? chociaż kto wie o co im chodzi ? :)

@lalaland

Tak jak pisze duzo osob jeszcze zlozy a kij wie co im chodzi po tych glowach dowiemy sie 20 marca co tu gdybac jest jak jest trzeba zyc dalej i cos kombinowac jakos bedzie

HR

Nie trzeba się modlić bo koniec tej firmy nieunikniony

olaf

Jak myślicie jaka przyszłośćlosc czeka tą firme, jak już odejdą ci co chcą odejść itd?Co będzie dalej?

Milek
@olaf

Według mnie są dwie opcje.... pierwsza to duża inwesty ja i przebranżowienie produkcji, a druga bardziej realna to magazyn..... tak zapotrzebowanie na takie obiekty jest spore. Vestel ma markę poToshiba. A hangar mu niepotrzebny..... znaczy wuzkowi będą w cenie .....

@olaf

Jesli odejda ci co chca odejsc to co obchodzi te osoby przyszlosc firmy vestel skoro juz tu nie pracuja?aha no tak beda "Modlic"sie o to zeby firma padla po to by miec czyste sumienie i nie zalowac ze odeszli nie mowie ze wszyscy maja takie myslenie ale duzo jest takich osob to tak jak po ostatnim PDO ciagle wypytywali o zaklad a niektorzy do dzis siedza w domu

aha
@olaf

No produkcji tv w tym zakładzie już na pewno nie będzie,raczej bedą wynajmować halę

oni już żałują i wypisują tutaj o rychłym końcu... :)

mamamia

Ale jesteś prostym człowiekiem,aż cię żal.Nie dla wszystkich praca w tym upadajacym od lat zakładzie jest czymś najważniejszym na świecie.

lalala
@mamamia

Niby taki mądry jesteś , taki inteligentny a co ty robisz w takim upadającym zakładzie i co możesz wiedzieć o tym jaki ktoś ma pomysł na życie sam jesteś żałosny

?

polecam poczytać stronę 10 , 11 tego forum :) czy coś się zmieniło

hej

Myślę że większość już decyzje podjęła i nic tutaj nie pomoże namawianie zwłaszcza na forum ,większość oczekuje na zwolnienia grupowe ...

Ty

Czytam z uśmiechem szczekanie niektórych szczeniaczków..... Na dziś wiemy że miała być produkcja, przebudowa linii..... a ciężko oprzeć sie wrażeniu że produkcja wygasa.....

@Ty

Skąd wy tak wszystko wiecie że nie będzie dojazdów że kończy się kadencja 10 lat że produkcja wygasa...pewno na zebraniu było a może na palarni :) płaci wam ktoś za namawianie do odejścia? może ta góra nie zadowolona? dlaczego tutaj zaglądzie ? cieszcie się nową pracą i wydawajcie już pieniądze z odprawy

BananowyBoy

O wypraszam sobie, moja kasa z odprawy idzie na inwestycje... Byznes itsk Byznes Bejbe...

gość

Prędzej czy później wszystkich się pozbędą, teraz dają odprawy i kto chce niech korzysta,ten kto zostaje niech liczy się z tym że ta jedna linka będzie pracowała tylko kilka miesięcy, a później wszystkim powiedzą do widzenia. Kto chce pracę znajdzie ale rozumiem osoby które boją się odchodzić i szukac czegoś nowego,zwłaszcza osoby starsze,kobietom też jest ciężej coś znaleźć niż mężczyznom

@gość

Ile Ci płacą za to spamowanie??? przecież nic nowego nie napisałeś mam nadzieję że złożyłeś wniosek i już tutaj nie będziesz więcej trolował a jak Ci żal to trudno....

RE

Cóż potrafię liczyć do 10... stąd wiem że mija dekada uwarunkowana dotacjami. szkoda że to dla Ciebie wyższa matematyka...... Co do wygaszanej produkcji to według Ciebie zakład pracuje optymalnie??? hmm pozostawię bez komentarza . Odpowiedz na pytanie jesteś troll, spamer, leser czy coś gorszego?

BananowyBoy

Hahaha czytam was i nie wiem czy śmiać się czy płakać... Weźta se ludziska odpowiedzcie realnie czy widzicie jakiś cień nadziei że ten "bałagan" jeszcze wytchnie z siebie życie ? Zaznaczam to już nie Compal i powtórki nie będzie... Ja złożyłem papierki, już mam nagraną kolejną robotę. Pamiętajcie ten pracę będzie miał co jej chce, a jak ktoś potrafi tylko płakać, i obrabia (usunięte przez administratora) innym na palarni, tu dzież na takich forach jączyć to sory ale nie wróżę takiej osobie dalszych sukcesów.

hmmm!!!

Jak widać większość ludzi w tym zakładzie chce zostać i ma nadzieje że ich nie zwolnią , no ale co się dziwić : szukać coś na siłę albo zwolnić się i zamienić na pracę w agencji lub na zasiłek ...

Co z będzie z dojazdami ? te pogłoski o likwidacji tras to prawda czy plotki mające wystraszyć i zmobilizować do zwalniania się ?

Re

Niech odważni ktorzy zostają wezmą pod uwagę że trzeba bedzie dojezdzac samemu. Zgrzytanie zebami nie pomoze.....

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba