Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

No to jutro będzie już wiadomo kto odchodzi , z tych co złożyli wnioski oczywiście

hej

Już powiadamiają ludzi z produkcji i to nawet po pracy wieczorem ! :)

Chyba widac ze nie przyjechali sie rozliczyc....logicznym jest ze pomalu pomalu tworzy sie linia ktora zostanie...

nie wiem

Oj nie zdziw się jutro...Dalej nic nie jest pewne,decyzje zmieniają się z minuty na minutę,pewnym można być dopiero wtedy gdy dostaniemy telefony a dziś niewiele osób je dostalo

@nie wiem

Jeden wielki balagan oni chyba sami nie wiedza jak sie za to zabrac

Tylko jedno pytanie zostało :czy wszystkie osoby które nie składały wniosku będą pracować ?

Na forum zapanowała cisza widać wszyscy zadowoleni z decyzji firmy :) może trzeba by do administratora napisać żeby zamknął forum toshiba w końcu....

Czyli kto nie dostał telefonu że ma przyjść w poniedziałek do pracy może się cieszyć

i pić szampana ,no chyba że tak naprawdę nie chciał odejść too też pić :)

,,szczęśliwiec"

Osoby które dzisiaj były w pracy na koniec dnia uzyskały taką informacje od przełożonych -część ludzi w poniedziałek do pracy[w tym osoby co nie składały wniosków i pojedyncze osoby z PDO} a pozostali czekają w domach na telefon kiedy będą mogli przyjechać na rozliczenie.

@,,szczęśliwiec"

Skąd pewność że te osoby co składały wnioski w PDO a jutro jadą do pracy zostają ?a może jadą jutro po to żeby się rozliczyć ?

Czekać na telefon

To napisz co wiesz

Do nikogo nie dzwonili?

kate

No to się zaczęła burza...

toshibacompalvestel
@kate

Jaka burza ? wszystko pomału wraca do normalności :) dla jednych praca przez cały czas bez postojów , dla innych nowa rzeczywistość i szukanie pracy i trzeba się z tym pogodzić ,chociaż czy ktoś dostał już odpowiedź taką na 100 % no może nieliczni , i jednym i drugim życzę powodzenia :)

@toshibacompalvestel

Na zebraniu powiedzieli 5 dni na rozpatrzenie wnioskow wiec podejrzewam ze po 20 beda dawac odpowiedzi:)ciekawe ile zlozylo osob...

widać że nie byłaś /byłeś dzisiaj w pracy bo nic nie wiesz

Nie ma mnie w pracy i wiele osob siedzi tez w domu prosze o informacje

Lotto

Buahahaha boli, oj boli was... Ale nie długo nie będziecie pisać, policzycie kasę, dostaniecie świadectwa pracy i w miasto szukać nowego zajęcia... Ja nie muszę pracować bo na mnie pracują, już rok temu doszedłem do tego co zrobić z kasą za zwolnienie się z pracy, a wy dalej tu z ręką w nocniku...

@Lotto

O kur...,2lata temu wziąłeś odprawę a dopiero rok temu doszedłeś do tego co z kasą zrobić?Niezła prędkość myślenia,buahahaha!!!Nie komentuj tu nic inteligencie,skoro już tu nie pracujesz i taki jesteś zadowolony z życia to po co tu wchodzisz?WON!

Compal

Ktos kto ma prace i"SWOICH LUDZI"to musi pilnowac tego a nie siedziec na goworku i jeszcze tu pisac i komentowac dwa lata tu nie pracujac i wymyslac bajki oj jak tak dalej pojdzie to ta twoja pseudo firma skonczy jak nasz vestel (usunięte przez administratora) dziadu stad!!!!!ten sie smieje kto sie smieje ostatni!

tuli pan

Myślicie że te plotki które kierunki zostają są prawdziwe?Na zebraniu zapewniali inaczej,tymczasem hala aż huczy......

@tuli pan

Od czego huczy bo my wolne mamy???jesli mozna zapytac

@tuli pan

W sprawie dojazdów huczy już od kilku miesięcy podaj jakieś info konkretne

Ciekawski

No wlasnie podajcie konkretnie o czym mowa na hali wiekszosc ludzi jest na wolnym co nowego?

Xyz

Skoro jestes na tyle ambitny to jakim cudem dotarles do tak krytycznego punktu w tym zakladzie i tyle czasu zasuwales za 12 zl i odwalales robote za zielonych leserow co ty tu robisz i tyle lat przepracowales w takiej swiadomosci!no sory ale az cisnie nie na jezyk !przeciez zle to juz jest odkad jest compal to juz dawno powinno cie nie byc dlaczego nie odszedles z tamtym pdo!nauczcie sie ludzie myslec kazdy za siebie a nie wypowiadac sie za ogol jesli ktos chce zostac to jego sprawa i nie widze w tym nic zlego

?

Wydaje mi się, że telefony będą już jutro . . . .

@

Jak cos to dawajcie tu znac

Lotto

Dyrekcja firmy uprzejmie dziękuje za nadesłane zgłoszenia do konkursu. Komora maszyny losującej jest pusta, następuje zwolnienie blokady, i losujemy szczęśliwców :) Wyniki zostaną ogłoszone 20.03.2017 r. Pula nagród jest przeogromna, do wygrania między innymi: Extra pensje zależne od stażu, oraz nagroda główna -> 7x Extra Pensja ! Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, a szczęśliwcom gratulujemy wygranych ! Wasz Zarząd :)

jestemjakijestem
@Lotto

Nie kpij idioto, większość ludzi była zmuszona złożyć wnioski bo wiedzą że dojazdu nie będą mieć, myślisz że ktoś leci na kasę?Większość wolałaby zostać niż wziąć te kilkanaście tysięcy i błąkać się przez agencje i martwić się o robotę.Złożenie wniosku PDO to dla wielu był wybór mniejszego zła. Takie komentarze jak powyższy dowodzą tylko temu jakie cwaniactwo jest w tej firmie,co za żałosne podejście,myślcie ludzie troche szerzej zanim napiszecie krzywdzący kogoś komentarz.

@jestemjakijestem

Tak ,dla wielu złożenie wniosku było trudną decyzją i biją się teraz z myślami : co będzie , a i z tym dojazdem ? kto wie czy to nie była podpucha żeby wiadomo wystraszyć ,zmobilizować...

Compal

Teraz odliczamy kochani od jutra 5 dni ....

@jestemjakijestem

Sam jesteś idiotą, zobacz w LG ilu ukraińców zapierdziela, a dla was polaczków pracy nie ma... Wyjść na barykady i zrobić z tym ciamajdanem porządek ! Ot co...

hahaha
@Lotto

Idiotą możesz nazwać siebie i każdego kto trzyma się na siłę tego zakładu i dalej chce zasuwac za 12zl brutto i odwalac robotę za zielonych leserow

@hahaha

Po 1 czytanie ze zrozumieniem nie boli, skoro nie zrozumiało się to niech nie udziela się... Widać że ból d**y się ma za 12 zł, buahahahaha... Tłumacze tłumoki że biadolicie, a tym czasem pracy jest w ciul dookoła tylko trza tyłek ruszyć a nie pisać na tym forum. Bierzcie się za swoje cv-ki a nie bić pianę na forum. A jeśli chodzi o mnie to mi to lotto !

@Lotto

Spadaj z tego forum widac ze tu nie pracujesz wchodzisz i wypisujesz jakies smieci jestes zalosny po twoich glupich zarcikach nie trudno domyslic sie kim jestes to jest w twoim stylu brak klasy i prostackie zachowanie widac w nowej pracy tez z ciebie czlowieka na poziomie nie zrobili

Dokładnie ,trzeba powiedzieć sprawdzam ! Nikt się nie zachowa na siłę jeśli już to tylko na chwilę

Tak tak tak sobie tlumaczcie ci co odejda uspokajajcie sie i pocieszajcie .dlaczego zyczysz zle ludziom ktorzy chca zostac lub zostana?po co ci to nie wiesz co ciebie czeka dalej wiec nie zlorzecz. Gdyby tak bylo ze na 2 czy 3 miesiace zostaje ta linka to by nie bylo takiej walki na wyzszych stanowiskach i tego programu by tez nie bylo zebyscie sie nie zdziwili ze ci co zostana beda tu dlugo pracowac i tego zycze tym co zostana

Taki pewny że zostaniesz?

?

Co za puste myślenie ! Przecież nikt tu nie napisał że źle życzy osobom które zostają. Większość po prostu widzi co się dzieje, przecież to logiczne, ze jakby wszystko było ok to by ludzi przyjmowali a nie zwalniali. Taka wielka hala i tylko jedna linia produkcyjna, przecież to jakiś żart . . . .

Ja akurat wniosek zlozylem ale tym co zostana zycze zeby pracowali jak najdluzej. Bo jestem czlowiekiem a Ty zasugerowales ze jesli ktos sie zachowa to na chwile po co prorokujesz w czarnych barwach wlasnie ja mimo tego ze prawdopodobnie odejde zycze wszystkim jak najlepiej. Nie to co niektorzy

Pisze ogolem bo tu duzo komentarzy jest tego typu ze Ci co zostana dlugo nie przetrwaja po co to?nie wiadomo co bedzie dobrze wiecie ze ta fabryka jest nieprzewidywalna i czasem sytuacje moga nabrac takiego zwrotu ze nikt nawet o tym nie sni

tak mi się..

Plotki plotki ale jak to mówią w każdej plotce trochę prawdy jest , a został już tylko 1 dzień na podjęcie decyzji i chyba mało osób nie zdecydowało się i nie złożyło wniosku i nie żeby cokolwiek sugerować ale chyba najbezpieczniej jest złożyć wniosek i poczekać na decyzję bo samo złożenie wniosku nie gwarantuje ze odejdziemy jak i to że my nie chcemy odejść nie gwarantuje że nas nie zwolnią , jak jest każdy chyba widzi a decyzje już chyba zapadły kto zostaje a kto nie ... pozdr. :)

Jak ja bym był lajnem lub na wyższym stanowisku i co tym bardziej odchodził to na pewno bym powiedział bym swoim podwładnym co i jak bo można być świnią ale czasami trzeba być człowiekiem chociaż na koniec :)

Ja szarak

Nie chce nikogo bronic bo tez ze mnie szarak ale pamietam jak kiedys jeden lajn zasugerowal ze w naszym zakladzie zaczyna byc nieciekawie i jesli ktos ma cos na oku niech skorzysta i co?wybuchla afera i panika na calym zakladzie lajn musial sie tlumaczyc ......... Byla tAk owa sytuacja ....no i nie zawsze ludzie uszanuja to ze nie chcesz byc swinia tylko czlowiekiem nie zawsze warto dlatego tak jest ze tylko jednostki cos wiecej wiedza .gdybys byl lajnem i mial zastrzezone ze nie mozesz puscic pary z ust bo to tajemnica zawodowa to bys tego nie zrobil bo kazdy boi sie o prace czy to szary czy inny kazdy chce utrzymac miejsce pracy

@Ja szarak

Są tacy co się nie boją afery i swoim podwładnym powiedzieli co mają robić i jaka jest sytuacja

nie mam złych intencji

Nie bali się bo byli pewni że mają zapewnioną robotę i nikt im nic nie zrobi,taki romek od kiedy tylko wróciliśmy 30.stycznia do roboty chodził z bananem na twarzy,mimo że produkcja byle jaka,normalnie by panikował i przezywał ale że dostał zapewnienie że on zostaje a nie marek to przeszczęśliwy do dziś chodzi po hali.Ciekawe jak długo będzie trwało to szczęście niektórych-miesiąc,dwa,trzy?

dlaczego wszystkim nie zasugerują ,przecież wiedzą kto już złożył a kto nie

mało ważny

Bo są równi i równiejsi, ważni i ważniejsi-każdy z nas pracuje już kilka lat w tym zakładzie i wie jak to wygląda. Dlatego np Marek juz w lutym wiedział do kiedy będzie pracować i od kiedy załatwiać nową pracę, a ktoś mniej ważny z produkcyjnych np ja do końca będzie trzymany w niepewności. To jest właśnie sprawiedliwość

@mało ważny

No co prawda to prawda ale skoro już wybierają sobie ludzi to powinni wybierać do końca i zasugerować ,w końcu tyle lat razem pracujemy... no ale to nie wigilia i.... :)

??????

Wigilia jest raz w roku i tylko w ten jeden dzien ludzie sa dla siebie dobrzy:)madrze zwrociles na to uwage:)ale przechodzac do meritum nie moga sugerowac lub powiedziec ty zloz wniosek bo chodziles na L4 ty sie zwolnij bo nie bedziesz mial transportu a ty zostan bo jezdzisz autem i bedziesz nam potrzebny bo wybuchla by wtedy afera bo to dyskryminacja pracownika wiec musza rozwiazac to bardziej hmmmmm" dyplomatycznie "w nawiasie przymruzenie oka ale fakt faktem ci co sa na wyzszych i wysokich stanowiskach wiedza co z nimi bedzie lub co zrobic zeby zostac taka moja opinia najgorzej jest na linii a szkoda bo ci ludzie wbrew pozorom wykonuja najwazniejsza tu prace badz kluczowa nawet poboczne mniejsze dzialy mniej wiecej wiedza ile ma ich zostac lub ilu osoba podpisza mi jest przykro ze tyle ludzi odejdzie nie wazne kto ta osoba bedzie to jest poprostu smutne

Do swoich wypowiedzi każdy powinien dodać ,, moim zdaniem , ja myślę że, a ja tam podsłuchałam..." wtedy to będzie wiarygodne i prawdziwa konwersacja :)

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba