Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

?

A skąd wiesz jak będzie w tej firmie ? Tak naprawdę to nie wiadomo nawet kiedy i co przyjedzie ... a i wolne się skończy , a jakie ma plany pracodawca ???

Xyz
@?

Te pytania ktore wypisales powyzej moze sobie zadawac codziennie pracownik w kazdej innej firmie niezaleznie od zajmowanego stanowiska zarobkow i nazwy firmy moga to byc czolowe nazwy najlepszych firm na swiecie nigdzie nie wiadomo co bedzie jutro a wolne sie skonczy?oczywiscie ze sie skonczy i tylko nam sie cieszyc z tego by praca byla i plany

tak gadają
@?

Powiadają że linka tylko do końca czerwca będzie szła a później zwolnienia będą,że Turcy nie przewidują dalszej produkcji telewizorów w tym zakładzie

@tak gadają

Tak logicznie mowiac myslac nachlopski rozum bo mi przyszlo do glowy chociazby z fartuszkami i kamizelkami po co braliby do przeszycia skoro mielibysmy jeszcze tylko miesiac pracowac. A nawet gdyby jak piszesz chcieli zwalniac to poczekaliby jeszcze miesiac. Zeby wziac mniejsza ilosc do przeszycia bo mniejsze koszta :)mysle ze to jedna wielka bujda

Buzzastral
@tak gadają

Nie będzie zwolnień, nie nakręcaj się zbytnio... Nie po to robią pod serwis miejsce, żeby ot tak sobie zwalniać. Zakład będzie do końca przyszłego roku i tego się trzymajmy !

@tak gadają

Powinienes sie podpisac PDO-wiec a nie tak gadaja to jest stek bzdur o tych zwolnieniach. I produkcji do konca czerwca jakby tak mialo byc nie zatrzymywaliby niektorych kurczowo na dwa miesiace a ci co zostali to juz powinni dawno dostac 3 miesieczne wypowiedzenia dla mnie jest to smieszne co napisales

@Buzzastral

Pożyjemy zobaczymy...A to że firma ma istnieć TYLKO do końca przyszłego roku pocieszające nie jest...

anonimus
@Buzzastral

W poniedziałek postój hehehe

@anonimus

A co czesci nie dojechaly????

To też fakt !obszywanie fartuszków ,to jest poważny argument i poważna inwestycja.... :)

10lat zakladu

Ja też czuje ze cos śmierdzi w tej firmie,co drugi dzień postój,plan rozkładają na 2miesiace zeby nie wyrobić całości w jeden miesiąc,opozniaja rozmowy o podwyżki,serwis miał być w kwietniu-teraz jest wersja ze moze w czerwcu.Dziwne to wszystko

@10lat zakladu

Narazie z planem i z czesciami tak jest ale trwac to wiecznosc nie bedzie jeszcze sie TU narobisz a reszta juz niebawem sie wyjasni nie martw sie nic a nic odpoczywaj poki daja placa sto procent wiec czym sie martwisz :)spij spokojnie nie masz powodu do stresu

Ze co niby się wyjaśni ? To już ponad rok się tak trwa i się wyjaśnia... :)

Re

Jeśli się ziemia nie zatrzęsie to nic się nie zmieni w tym roku. ... nie da się ukryć że oszczędności na każdym kroku. .... wiecej to juz podcieranie d..... szkłem. ... przykre ale prawdziwe. ...... jedynym planem są oszczędności. ..... wszystko inne to bujdy dla mas..... serwis niebawem ruszy, ale to będzie tylko dla ściemy.

l.k.
@Re

Zgadza się,oszczędzają już nawet na środkach czystości-nigdy jeszcze toalety nie były tak śmierdzące i niedomyte jak teraz,gorzej niż na dworcach.Czy biuro może coś z tym zrobić?Sprzątaczki spacerują po hali jak modelki na wybiegu,ale polać klozet domestosem już nie ma kto,za dużo ich chyba że tak się nudzą

@l.k.

Nie zwalaj wszystkiego na sprzataczki jakby kazdy pracownik korzystajacy z toalety zachowal po sobie porzadek taki jak sie nalezy to kazdemu bylo by milej tam wejsc a wiemy ze niestety zdarzaja sie w wc czasem "zaskakujace"niemile sprawy az wstyd za niektorych dobrze wiemy ze nie raz byly incydenty jeden zachowuje sie z kultura a drugi po chamsku bo to nue jego i ktos posprzata

miki

Nawet jak nie ma żadnych ,,niespodzianek,, to toalety są nieposprzatane,śmierdzące, z koszów wysypuja się nieczystości, brakuje mydła do rąk, zlewy czarne od osadu-niech firma zastanowi się kogo zatrudnia do sprzątania,jeśli nikt nic złego nie widzi w tym ze impel oszczędza na środkach czystości to jestem zdziwiona,w toalecie koło c1 smrodem można się zatruć-wam z biura naprawdę to nie przeszkadza?Fajnie by było jakby ktoś mądry tu zaglądnął od czasu do czasu i zareagował na opinie pracowników

@miki

Nie róbcie sobie jaj , jak jest tak źle to zgłoście do przełożonego powinien interweniować bo na biuro to nie liczcie , a i na hali nie ma już osób żeby coś działać...

Bławatkowa
@miki

Co wy chcecie od sprzątaczek ? Na polecenie vestela impel pozwalniał ludzi i nie ma już komu robić. Polityka oszczędności się kłania. Jaka firma - taki kibel !

I co dalej jestes bezrobotny od tamtej pory ze tu masz czas zagladac i pisac jeszcze hahaha

Ta08

Pracuję 5 minut od domu jako elektryk w utrzymaniu ruchu . Na forum zaglądam z sentymentu do 8 przepracowanych lat , choć tacy ludzie jak ty modą do tego zniechęcić . Czas na poczytanie forum mam zaoszczędzony na dojazdach - tam i z powrotem 10 min , a nie 3,5 godziny .

Dawny kolega

Nie pracuje już w tym zakładzie od 10 lat ale lubię tu zaglądać. Poziom nienawiści i frustracji jaką mogę tu znaleźć jest fenomenalna. Pozdrawiam serdecznie wszystkich z którymi miałem okazję współpracować.

Ta08
@Dawny kolega

Nie przeginaj . 10 lat temu dopiero zaczynali przyjmować . Ja pracowałem od 1.06.2007 do marca 2015 .

xxx
@Ta08

Pracowałem zanim ruszyła produkcja. W 2007 roku odchodziłem z pracy.

Długo myślący
@xxx

I chyba nie odeszłeś do tej chwili skoro wiesz co teraz się dzieje i czy ktoś złożył po PDO podanie o zwolnienie czy nie.Tym nadal pracującym miłego wypoczynku , do zobaczenia w poniedziałek.

@Długo myślący

Mam pytanie-czy ktoś się orientuje kiedy ruszy u nas w firmie punkt serwisowy i kto tam będzie robił?Tzn.ludzie z linek czy tylko technicy?Pozdrawiam

Serwis w czerwcu to to co ja wiem

kolo

wszystko ok zgadzam się ! ale czy wypisywanie tutaj swoich petycji ma jakiś sens ? pewno tutaj biuro zagląda i czyta ale.... trzeba w zakładzie zainicjować taki temat z przełożonymi z zarządem

@kolo

hahaha!!! a niby kto ma to zrobić ? Ci co zostali z własnej woli to sami ...a lepiej nie pisać , a tych co nie puścili to i tak myślą odejść...

xxx

Bardzo dużo czasu zajmuje im to myśłenie o odejściu , myśle ze zajmie to kolejne 10 lat bo jak dotat nikt z linii nie zlożył wypowiedzenia pomimo tak cudownych i szerokich perspektyw pracy dalej siedzą w tej okropnej firmie.

O ile znalazla ta nowa prace bo podejrzewam ze polowa pewnie siedzi w domu a u nas robota bedzie i plan tez jest nowe modele w drodze ja tam sie ciesze ze tu jestem i zycze tej firmie wlasnie tych kolejnych 10 lat istnienia niewazne pod jaka nazwa!

jaa
@xxx

Spokojnie, będą się zwalniać przecież nie wszyscy zostali z miłości do firmy oraz z warunków jakie oferuje !

Xyz
@jaa

Wole siedziec tu i pracowac na 1 zmiane niz za takie same lub niewiele wieksze pieniadze i na 4 zmiany albo po 12 h i nie wiedziec jak domownicy wygladaja wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma !

pamrampam

A my kolejny dzień postoju po świetach....czy to jest normalne w nowej firmie?Raczej nie.Chyba zbyt długo to nie pociągnie wszystko

Ale marudy z niektorych
@pamrampam

Przeciez w czwartek do pracy bedzie produkcja normalna czego znowu marudzisz !czesci wszystkie nie dojechaly i stad to wolne i jest to normalne bo narazie czesci przyjezdzaja na raty jeszcze ale i to sie zmieni z czasem....nic sie nie boj !

jojk
@pamrampam

Jak dla mnie i pewnie większości mogliby dawać takie wolne, 100%płatne dni co jakiś czas,przynajmniej można było odpocząć po świętach,toż to każdy by tak chciał,tylko u nas tego nie doceniają ludziska marudne!

@Ale marudy z niektorych

oby nie ...

Widze ze co po niektorym nie chce sie pracowac nic a nic mogliscie odejsc z pdo wziasc pieniadze i siedziec na bezrobotnym ile wam sie zywnie podoba po co zostaliscie !zamiast sie cieszyc ze macie prace kolejnym miesiac i wyplate na koncie to jeszcze jeczycie nie rozumiem was ludzie i waszego myslenia usiadz w domu i siedz przed tv zajadajac chipsy szczyt ambicji co po niektorych !

brawo vestel
@123

Jak można mieć pretensje do zakładu który naprawdę dba o pracowników? Ja się cieszę,że nie kazano nam przyjeżdżać i marznąć na hali skoro nie ma części do produkcji,nikt w czasie wolnym od pracy nie siedzi przed tv i nie zajada chipsów bo może ten czas poświęcić np dzieciom, no chyba że ty kolego który tak napisałeś tak marnujesz postojowe,to ci współczuję.Wiele osób krytykuje firmę ale pomyślcie kto tak jak toshiba/compal/vestel dawał odprawy,postojowe 100% płatne itd?Nigdzie w żadnym zakładzie nie mają tak dobrze jak my,pamiętajcie o tym zanim powiecie coś złego na naszą firmę

:::::
@brawo vestel

To chyba pisza ci co juz tu nie pracuja:)

@123

Ciągle wypisujesz te same głupoty : przecież dobrze wiadomo że nie wszyscy co chcieli mogli odejść a po drugie nie samą pracą człowiek żyje są inne przyjemności i choćby oglądanie tv i jedzenie chipsów i wierz mi takich fanatyków zakochanych w tym zakładzie jest niewielu a i ty pewno się tylko podlizujesz...

Pewnie jakbym chcial sie podlizywac znalazlbym lepszy sposob anizeli forum. Do jutra

boney m
@123

No niby tak fajnie i pięknie, tak o nas dbają,dali wysokie bony,płatne postoje a gdzie podwyżki?Tak bronicie zakładu a oni się śmieją za jakie pieniądze pracujemy,wstyd i hańba żeby zatrzymywać 160osób i nie dać im ani złotówki podwyżki,nadal uważacie że tak fajny zakład?Inżynierowie zarabiają tu mniej niż produkcyjni gdziekolwiek indziej,a nie wspomnę za jakie grosze pracują w vestelu ludzie z produkcji,najniższe zarobki na strefie,a taka bogata firma.To jest właśnie wykorzystywanie ludzi,dajcie podwyżki to ludzie nie będą uciekać i zwalniać się nawet bez odpraw

dzień dobry
@boney m

Podpisuję się pod wcześniejszym komentarzem,to wstyd że firma czeka aż ludzie pierwsi wyjdą z propozycją podwyżek,powinni sami nam od siebie zaproponować wyższą stawkę,tak bardzo przekonywali że to dla nas nagroda że odmówili nam pdo i że nas zostawiają,aż wstyd

Widzę że lubisz różowe okulary też sobie tego życzę aby robota była ale życie pokaże jak będzie

yhy
@pracownik

No skoro tak się boisz o przyszłość swoją i zakładu w którym pracujesz to czemu nie odszedłeś z programem? Byś miał spokój i zero zmartwień:)

Wcale mi się ta sytuacja nie podoba bony owszem super tak powinni nam dawać zawsze ale nie chce źle wróżyć oby to nie była cisza przed burzą

Compal
@pracownik

Praca bedzie nowe modele sie szykuja bedzie robota przestan wypisywac bzdury !

Vv

Znowu postojowe no nieźle się zaczyna

@Vv

Tylko 3 dni a pozatym 100 procent platne wiec masz racje byly pracowniku dobrze sie zaczyna jest super bony duze podwyzki beda co tu chciec wiecej!zycze i Tobie abys znalazl prace a nie biedaczyna blakasz sie po goworku bylego zakladu:)

jestemjakijestem
@Vv

A nawet niech i co miesiąc będzie postój-co ci do tego?Płacą?Płacą,poza tym ten postój jest podyktowany czymś czego nie zrozumiesz więc nawet nie będę ci tutaj tego tłumaczył

hej

Jakby co to kasa już na karcie jest doładowana :)

@hej

Dzieki za info:)szybko sie uwineli yeah!

Vv

No ciekawe jeszcze nie składaliśmy wniosków ale ty już lepiej wiesz przemądrzała mądrala.Jesteś żałośny

xyz
@Vv

Nie trzeba będzie składać wniosków ani zaświadczeń przynosić bo mają te co w grudniu przynosilismy do bonów bozonarodzeniowych

o ile

@Vv

Jak jestes pracownikiem naszej firmy to powinienes to wiedziec z dnia dzisiejszego a jesli nie jestes juz pracownikiem vestela nie powinno cie interesowac i nie powinno cie byc na tym forum a jakbys czytal ze zrozumieniem napisalem duzo wyzsze bony i to duzo wyzsze o kilka dobrych stowek! I co zatkalo.

Znowu ploty i domysły .

@Vv

Wazne ze bony duzo wyzsze !!! Alleluja!

qwerty

Będą zwalniać większość tych co nie składali wniosku o odejście,musza się pozbyć nadmiaru ludzi a wiadomo że nie zwolnią tych którym nie podpisali PDO

karramba

Słyszeliście że maja być wyższe kwoty bonów świątecznych? Prawda to?

yyy
@karramba

Nic na razie niewiadomo,w biurze mówią tylko ze nie wiedzą jakie będą kwoty bonow a to daje nadzieję że nie będą takie niskie jak zawsze,zobaczymy

Oooo !
@karramba

Teraz mogą poszaleć z bonami, ludzie odeszli a kasa została ;)

ole
@Oooo !

tak po 10000 dostaniecie ! nie posikaj się :)

@ole

Dalej ci co odeszli wylewaja tu swoje zale jeszcze....macie na to czas jeszcze ?a no...macie przeciez w domu siedzicie w wiekszosci a od poniedzialku jestescie bezrobotnymi przestancie tu wypisywac glupoty i zyczyc zle tym co zostali

vv

Ktoś tu chyba wczoraj dużo bajek się naoglądał ale jak tak wolisz powodzenia w mega firmie

@vv

A jacy zieloni zostali

Compal
@ja

Skoro nie pracujesz juz to co cie to obchodzi jaka to roznica dla ciebie ktorzy zostali?pracy szukajcie a nie siedzicie na goworku bylej firmy nie rozumiem was ludzie!

@Compal

będę tutaj zaglądać kiedy zechce i pisać co chcę bo szkoda mi dobrych pracowników zwłaszcza tych co musieli zostać bo ich nie puścili z PDO no i niebawem pewno część odejdzie a teraz muszą się męczyć z takimi zielonymi co sami zostali ...

Takie byly zasady pdo kto przeczytal regulamin wie ze nie kazdy zostanie rozpatrzony na tak wiec nie rozumiem frustracji ludzi a jak nie chcecie nagle juz tak bardzo pracowac rzucajcie wypowiedzenia na co czekacie!??przepracowali tyle lat i nagle juz nie chca tacy cwani jestescie co tu robicie jeszcze ta odprawa to co to jest wielkie (usunięte przez administratora) w porownaniu z posiadaniem pracy ja tam wole prace miec a jak mi sie nie spodoba to ide do innej i juz

Vv

Życzę wszystkim co zostali aby przetrwały z taką obsadą zielonych

Wcale nie zielona!!!
@Vv

Dziekujemy i zyczymy powodzenia w nowej pracy:)

ojoj
@Vv

To prawda z takimi zielonymi !!?!

mick
@Vv

Po co ten sarkazm, to dzięki ludziom z linek ta firma istnieje, czy zielony będzie ok czy nie to i tak linka będzie szła, produkcję mamy zapewnioną na kilka lat,ci co zostali nie muszą się martwić a i o podwyżkach będą rozmowy od kwietnia.

@mick

Brawo Ty! Nie zaluje ze zostalem bo wiem ze praca bedzie !!!!!!!!!!!!!!niech sie ciesza ci co im nie podpisali zobaczycie ze z czasem nie pozalujecie !jupiiiiiiiiiii!!!!!

ooooooo
@mick

Tak jak mówisz ;) Dostaniesz taaką podwyżkę, że jej nie uniesiesz. Za marzenia nie płacą. A praca ? Lubisz bajki ? Będziesz mieć dużo czasu na nie !!! Pozdrawiam Cię gorąco :)

do zawistnych
@ooooooo

Ależ wy ludzie zawistni jesteście. Czy ktoś z was piszących takie komentarze bierze pod uwagę że w firmie zostało multum osób które też chciały odejść z programem ale postanowiono im odmówić pdo? Co te osoby są winne? Ulżyło ci po napisaniu tego komentarza? Pewnie tak, oplułeś ludzi swoim jadem, to teraz skup się już na swoim życiu i nowej pracy, jeśli ją masz już. Obyś ty udźwignął stawkę w nowej firmie i miał tak dużo pracy jak tylko ci się marzy.

oooooo
@do zawistnych

Nikt nikogo nie trzyma na siłę !!! Nie póścili Cię z PDO to będziesz tam siedział do końca życia ? I pewnie jesteś niezastąpiony ;) Żenada :(

Wiele osób jest niezadowolonych i ci co dostali odpowiedź na tak oraz ci co dostali odmowę !?

@00800

Tylko malo kto z tych pierwszych sie do tego przyzna cico dostali na tak odpowiedz!niektorzy jeszcze chodza po hali i udaja cwaniakow ze dobrze ze im podpisali bo tu nic z tego zakladu nie bedzie zeby sie nie rozczarowali jeszcze !bo niektorzy co zlozyli byli pewni ze im nue podpisza lub mieli ta nadzieje no a tu zonk!

2017

A ja myślę, że teraz, nie najważniejsze jest kto zadowolony, kto nie. Najważniejsze, żeby każdy miał prace. I Ci ,co zostali i Ci ,co odeszli.

Rob

Ten zakład padł w momencie kiedy Toshiba oddała pod zarządzanie tej pseudo wykształconej Polskiej kadrze, na naszych oczach było coraz gorzej. Sprzedano zakład firmie Compal która nic nie wniosła, a teraz jest Vestel. Słabe perspektywy na przyszłość i marny zarobek. Lepiej jakby zrobili z tego zakładu fabrykę papieru toaletowego, potrzebny i zawsze w cenie :-). Tylko pod żadnym pozorem niech inwestor nie oddaje władzy tym Polskim orłom, bo skończy się tak jak z Toshibą. Pozdrawiam.

@Rob

Dajcie sobie spokoj juz po wszystkim ci co odeszli niech szukaja pracy i na sile nie zamykaja tego zakladu a ci co robia niech robia nie widze juz tematu

Re

Okolo 160 osób ma klepnięte pdo

tak mało?

?
@Re

To bardzo dużo ludzi zostało , gdzie oni są ? bo na hali ich nie widać ???

gosc

Kierunek Chojnów Legnica zostaje, a jak z resztą kierunków ???

@gosc

Pracownicy ktorzy nie skorzystali z PDO badz ich wnioski zostaly rozpatrzone negatywnie wszyscy maja zapewniony transport do zakladu z kazdego kierunku .....tak jak kierownictwo zapewnialo po co bylo sluchac plot po zakladzie !?

@gosc

jeżdżą wszystkie kierunki tylko zamiast autobusów są busy a bielawa dzierżoniów pieszyce są połączone.

......
@123

Tak bylo mowione na zebraniu ze ewentualnie zamiast autobusow busy lub trasy polaczone i tak jest. A ludzie zamiast sluchac co mowi osoba znaczaca cos w tej firmie to sluchaja plot w wc w szatniach i na hali no to macie!!!! bo duzo osob chcialo zostac a sugerowalo sie stekiem wymyslanych bzdur i tylko dlatego zlozylo te wnioski szkoda !

vv

Przecież nie będą dzwonić po to że mamy nie podpisane pdo

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042