Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

do Ewy

Nie tylko zieloni. Ale jaki poziom takie zachowanie.

@do Ewy

ja wiem czy maja sie z czego smiac od 1 kwietnia wladze obejmie compal i niech sie wezma za porzadki nikt nie bedzie chodzil i sie lenił

ewa

Zgadzam się z tym co piszecie na temat zielonych ludzie odchodzą częstują cukierkami zielonych a ten za chwile wyśmiewa go do innych pracwników zero kultury

xxx

Tak to śmieszne jak zieloni obgadują i wyśmiewają osoby które odchodzą,brak słów..

"...."

To, że ktoś złożył wniosek pochopnie, to już jego problem, mógł się zastanowić 2 razy nim to zrobi. Powinno dać tym osobom do myślenia, że widocznie byli zbędni skoro zakład tak łatwo się pozbył takich pracowników. Nie ma co rozpaczać tylko trzeba poszukać nowego zatrudnienia w takim wypadku. A co do zachowania przełożonych, to sama radość i wypowiedzi o odejściu niektórych pracowników pokazuje kim są. Więc jeżeli ktoś żałuje swojej decyzji i wolałby w dalszym ciągu narzekać i paprać się w błocie to powodzenia. Z takim podejściem na pewno zmieni swoją sytuację na lepszą.Przestańcie więc się niepotrzebnie zadręczać i zacznijcie robić coś w kierunku poprawienia swojej pozycji. Ps. A temu mądremu człowiekowi, który podsumował odchodzących, proponuję spojrzeć w lustro czy w ogóle coś w nim widzi poza wielką pustą głową.

olx

To że ludzie byli poza linią to nie była ich winna ze nie dano im stanowiska pracy,więc nie obrażajcie takich osób,ja bylam taką osobą i teraz się ciesze dużo osób odeszło teraz kazdy będzie przydzielony do lini także i ja,nawet niektórym zielonym się skończy mam na myśli offów nie będą rządzić osobami które były poza linią ciągłe sprzątania ,dzielenia nas na stokrotki,tulipany i tym podobne teraz pani off niech weznie się do pracy skończyło się jej rządzenie:-) ha ha

takinie

Część osób podało wniosek bez zastanowienia , z zazdrości bo inni to zrobili i teraz żałują ,widać to jak wracają z odpowiedzią że ich puścili są smutne,inni dla kasy ,chociaż uważam że nie są to wielkie pieniądze no może dla młodego bo łatwo znajdzie pracę,a część zrobiła to żeby ich zatrzymali wtedy czują się ważni docenieni są jeszcze osoby które chcą odejść ale jeszcze czekają i złożą wniosek ale czyich puszcza ? wszystko jest tu na odwrót

fafik

Powinna się firma wstydzić tego co ostatnio wyprawia, nagradza tych co nie powinna możliwością odejścia i szukania pracy. Zgodę na odejście mają ludzie co wiecznie kombinowali z chorobowymi, większość czasu spędzili siedząc na wózkach jedząc bułki ze stołówki i biegając co 15 minut na palarnię. Teraz ich firma jeszcze nagradza odprawami pieniężnymi. A mi odmówiono,nie ukrywam że zależało mi na odprawie i szukaniu innej pracy bo już chyba nie jest tajemnicą że firma postoi jeszcze tylko chwilę,pare miesięcy. Trzeba było lecieć w ciula,chodzić na chorobowe to też bym odszedł bez problemu.Nie warto być uczciwym przynajmniej nie w tej firmie,pamietajcie o tym ludzie.Dostanę premie roczną i zaczynam chodzic na chorobowe,może dzięki temu zgodzą sie na moje odejście z odprawą

gosia

Dobrze, plan jest na marzec a później co??? Zwolnienia grupowe?

marzena1932

Pracodawca ma prawo dokonać wyboru, którym pracownikom zezwoli na odejście w pierwszej kolejności, zapewniając w ten sposób dalsze prawidłowe funkcjonowanie firmy np.uniemożliwi odejście pracownikom szczególnie ważnym dla niego z punktu widzenia funkcji sprawowanych przez nich w firmie lub gdy liczba złożonych wniosków jest zbyt duża. Ustalenia regulaminu PDO , które uwzględniają powyższe reguły, nie będą sprzeczne z zasadami równego traktowania w zatrudnieniu, będą zaś zgodne z zasadami współżycia społecznego. Weryfikacja tego, czy w rzeczywistości nie doszło do naruszenia zasad równego traktowania w zatrudnieniu, jest możliwa dopiero po dokładnej analizie zapisów regulaminu PDO. Powinny one wskazywać, w jaki sposób będzie dokonywany wybór osób, z którymi w pierwszej kolejności zostaną rozwiązane umowy o pracę.Czy ktoś z Was widział zapisy regulaminu wyjaśniające tę kwestię ?

liki

A może pieniążki się już skończyły,dlatego niechętnie dają odprawy...

a
@liki

pieniazki sie nie skonczyly ale kazdy z nas jest w szoku bo w sumie w kilka dni uzbieralo sie prawie 200 osob biuro sie ie moze ogarnac a zrozumcie ze firmy nie zamykaja i duza czesc ludzi musi zostac

haga

jest plan, jest produkcja, wstrzymane odprawy i dobrowolne odejscia, bedzie dobrze tylko dajcie troche czasu firmie

@haga

w lutym marcu chyba lipa z planem w poniedzialek robimy juz plan z marca ale ja tez mysle ze firma ruszy z kopyta trzeba czasu i bedzie ok dlatego ja chce zostac pracuje mi sie dobrze mam dobre zdanie o tej firmie i trzymam kciuki za rozwiniecie firmy to tylko pzejsciowy kryzys!

!?

Biuro nie może się ogarnąć i jest w szoku! Jak zawsze,a monitorujecie to forum i dalej nie wiecie o co chodzi albo udajecie : ludziom się nie podoba system pracy tutaj i zachowanie przełożonych,to wszystko było tutaj opisywane,ale nikt nic nie chce zmienić a po drugie już drugi rok bez podwyżki płacy no i ta niepewność...

Do roboty

Jutro do roboty młoty parowe !!! O ile jeszcze tego nie zaorali :-D

@Do roboty

ciekawe czy wogole jest jakis plan na jutro bo tak w srodku tygodnia to ez podejrzane tak jakbysmy mieli dalej siedziec

kl
@Do roboty

A kto wie? może zaorali :)

popieram nowi liderzy i nowe układy

kuku

Zielonym zmiana by sie bardzo przydala oj przydala moze poziom wody sodowej by sie w ich dyńkach zrownowazyl

Binek

Proponuję dać odpocząć "zielonym" po nieziemskiej produkcji jaka była w ostatnich latach i zrobić rotację z innymi pracownikami,którzy zostali w firmie.Jest przecież parę osób,które zasługują na to żeby pozwolić im się zrealizować,może mają lepsze predyspozycje i umiejętności zarządzania ludźmi,niż aktualni? Skoro można "sortować szarych" dla dobra sprawy i lepszego funkcjonowania linek to może zmiany w składzie liderów też mogłyby okazać się sukcesem.Pozdrawiam tych,którzy zostali i tych,którzy odeszli :)

eah
@Binek

W niektórych zakładach tak jest że ludzie tacy jak u nas zieloni są po pewnym czasie wymieniani ale w tym zakładzie to jest jak za komuny

a

do pracy w srode bo nie pamietam???

yhy
@a

A diabli wiedzą kiedy i czy jest poco?

do pracy w srode ???? bo juz stracilam rachube czasu i nie wiem czy mi sie nie pomylilo przypadkiem?

wacek

podobno compal ma zmienic profil produkcji w tym zakladzie na produkcje wibratorów bo tylko na to jeszcze jest popyt

ohh
@wacek

No to kobiety nie będą chciały się zwolnić zwłaszcza te starsze ...:)

ket

Powoli kończy się wolne , to pewno jedno z ostatnich ach....

C.

Na zebraniach było wyraźnie za mówione jak projekt zwolnień będzie wyglądał,raczej dla Was najmądrzejszych na forum TOSHIBY,nie powinno zrozumienie stanowić problemu.Każdy wniosek będzie indywidualnie rozpatrzony,oczywiście w COMPAL. TOSHIBY od roku nie ma ,proponuję aby dyskusję na temat pracy przenieść na właściwe forum dyskusyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba