Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

!Z?

Jak długo jeszcze będą się szwendać ludzie po zakładzie ?Ewelina ze swoją świtą i druga Iwona z Gośką..? Ludzie zapieprzają na linkach po 130 pot im leci... a grupa ludzi już kolejny miesiąc szwendanie palarnia szatnia miotła itp...

?????????????????????
@!Z?

I jak się czuja ci co ciężko pracują i jeszcze się nie można wziąć urlopu bo niby brakuje ludzi

xxx

Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

xxx

Jestem zainteresowana praca w tej firmie.w jakim systemie pracuje i jakie są zarobki na początek dla kobiety na stanowisku produkcyjnym.pozdrawiam

@xxx

Radze pracy poszukac gdzie indziej przyjec tu nie ma i predka nie bedzie jesli sa jakiekolwiek to przez agencje i na czas krotki choc i tych przez agencje ostatnio to nie bylo baaaaaaaaardzo dlugo bo nie ma co robic system jednozmianowy tu jest jesli to pania interesuje jak byly wysokie sezony to byly 2 zmiany i wlasnie wtedy byly przyjecia przez agencje ale to tylko na kilka miediecy i dowidzenia a tych dwuch zmian to nie chce pani martwic ale nie bylo juz kilka lat pozdrawiam

hohohoh

Zapytałam czy ktoś zna plany firmy na najbliższe miesiące a skończyło się na wyzywaniu od leserów i (usunięte przez administratora) I taki jest właśnie poziom tej firmy-taki sam jak ludzi w niej pracujących. Nic dodać nic ująć

do (...)

Uwazasz ze w clx sa lesery ktore nie chca pracowac?Jesli tak to niezly debil z ciebie.A przelozonych o nic niewarto pytac bo nic nie wiedza i wiecznie odpowiadaja ze na nic gwarancji nie moga dac.Takie sa realia.Nie dziwie sie ludziom ktorzy wchodza na to forum i szukaja odpowiedzi na pytania zwiazane z praca bo nieraz mozna bylo sie dowiedziec konktetow stad

(...)
@do (...)

Nie, błąd, są lesery które chcą pracować ale tak jak im pasuje, na ich warunkach. Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego ludzie trzymają się roboty za wszelka cenę? Bo nie ma innej? Nie. Bo nigdzie nie ma tak jak tutaj- mowa oczywiście o jakiejś części osób, nie o wszystkich ale o znacznej grupie. A teraz odpowiedz sobie na kolejne pytanie, czy wszystkich traktuje się równo? Znowu nie. Można by tak mnożyć w nieskończoność przykłady ale to mija się z celem. Generalnie chodzi o to, że jak ktoś ma zapieprz to narzeka a jak nie ma co robić to też mu źle. Stąd pada propozycja- jesteś niezadowolony to zmień pracę a jak nie to zamknij się raz na zawsze. Dotarło? Pewnie znowu nie. Widzisz? Wszystko jest na nie. Dlaczego wciąż tu jesteś? I tu odnośnik do debila- musisz byś większym niż ja :)

(...)

Prosta babo jak masz z tym problem to poszukaj innej pracy wówczas przestaniesz się pałętać bo nigdzie nie dadzą tobie tak się poobijać jak tutaj. Teraz wiecie dlaczego ciężko ludziom się stąd wyrwać? Pracowita osoba zawsze sobie poradzi a leser będzie zrzędził a i tak się nie ruszy z miejsca bo kto by za niego robił? Wiecznie wam w d..pę źle ale nic nie potraficie zmienić tylko ograniczacie się do chorych dyskusji. Zresztą tu większość to same marudy które nic ciekawego nie maja do powiedzenia tylko w kółko jedno i to samo

hohoho

Może mi ktoś wyjaśnić jak prostej babie czemu nadal są małe plany produkcyjne mimo że w biurze opijali jakiś nasz sukces,przejęcie tureckiej produkcji,wykup licencji itd? Czy i kiedy bedzie lepiej?Ile mam sie jeszcze błąkać po hali i czuć się niepotrzebna?

@hohoho

Z tego co ja wiem i mowili zreszta to plany beda wieksze dopuero gdzies tak od czerwca i to tez stopniowo bo chcs tam ulepszac zmieniac itd do tej pory raz bedzie robota raz nie w kwietniu wiadomo mi o postojach

b
@hohoho

Dlaczego nie spytasz się wprost w pracy przełożonych tylko tutaj ? znowu zaczną wypisywać głupoty ,i już zaczęli

@hohoho

Ja sie moge z Toba zamienic z checia

KO

Jak widać wasze wypociny na temat wiedzy przyszłości firmy to wszystko bzdury ,domysły itp... jedynie wypowiedzi na temat zachowania innych a zwłaszcza przełożonych są prawdziwe :)

f

Do osoby ktorej obiecalam te informacje-10osobom przyznano odprawy.

a

Nie porownuj polski do chin inny ustroj polityka co ty piszesz za bzdury

hah

Hoho! a co ja słyszałam ,a co słyszałam na palarni , a co w szatni ,a w autobusie , na lince...

ppppp

Głupszego wpisu nie mogłaś dodać. Dajcie sobie na wstrzymanie bo to już nawet nie jest śmieszne. Myślicie że ci co odeszli to nie mają nic innego do roboty tylko modlić się żeby reszta straciła pracę? Czy wy jesteście aż takimi durniami że będziecie ciągle dociekać co kto myśli, co powiedział? Jest praca to się trzeba cieszyć a ci co odeszli, to wielu z nich również ją ma a jak nie to sobie znajdzie prędzej czy później. I nie trzymajcie się wersji że w żadnej firmie nie jest tak dobrze bo jesteście w błędzie. W żadnej firmie to nie ma tak męczących i fałszywych przełożonych jak tutaj- z tym się mogę zgodzić.

kl
@ppppp

Co racja to racja!

sara

To nie jest spam,ja tez slyszalam ze beda podwyzki,prezes i dyrektor nie powiedzieli nie.A ty CIA po co sie interesujesz co sie dzieje w firmie jesli tu nie pracujesz. Chcielibyscie ci co odeszliscie zeby bylo zle i zeby nas firma zwolnila bez niczego ale nie doczekacie sie bo compal staje na nogi,plany na razie sa po 30tys.tv ale beda wieksze praca i placa jest

km

W czerwcu podwyzki, to pewne

CIA
@km

To aż tak jest źle ? aż tak chcą uciekać z tej firmy że spamujecie takimi wpisami to forum???

zx

I po co się prześcigać kto lepiej zrobił: dobrze zrobili ci co zostali bo mają pracę za marny grosz ale stałą i dobrze zrobili ci co odeszli ,wzięli odprawę i znaleźli lepszą pracę lub emerytury

?
@zx

BARDZO DOBRZE NAPISAŁEŚ - DAJCIE JUZ SPOKÓJ ZAJMIJCIE SIĘ W KOŃCU SWOIMI SPRAWAMI!!!

eg

Nie miejcie złudzeń W TYM ROKU ŻADNYCH PODWYŻEK NIE BĘDZIE jak i w kilku ostatnich zresztą , jedyne co pozostało to cieszyć się ze jest praca i mieć nadzieję ... Zakład nie upadnie będzie robota raz więcej raz mniej , ale takich zakładów z taką stawką jest wiele choćby na strefie a i co niektóre mają lepszą i choć byście się nie wiadomo jak prężyli i głupoty wypisywali to tego nie zmienicie

gok

Skoro pili szampana to bedzie dobrze a wy szaraczki sie nie wymadrzajcie bo niewiele wiecie

lolipop

Nikomu juz nie dadza odpraw ale nie bedzie tez zwyklych zwolnien a w maju-czerwcu podwyzki i to nie byle jakie. Ludzie,bedzie dobrze,zobaczycie nie pozalujecie ze nie odeszliscie

@lolipop

Twoje slowa moglyby sie sprawdzic a plany juz sa wieksze

!

A ja mam wrażenie, że tu dzieci piszą, a nie dorosłe osoby.

iii

ha ha ha popieram dobre i madre słowa

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba