Biuro Podróży Harctur

organizacyjnie - porażka
MARTYNA 2015-06-05 13:40:57
NAJGORSZE BIURO EVER !!!
manager 2016-03-12 11:55:06
Szanowni Państwo, niestety jakość usług oferowanych przez to biuro pozostawia bardzo wiele do życzenia. Przed wyjazdem owszem pracownicy byli mili, natomiast na miejscu zdecydowanie warunki, takie jak zakwaterowanie i wyżywienie odbiegały rażąco od podanej oferty (na przykład pokoje pięcioosobowe zamiast trzyosobowych nad morzem). Najgorsza była opieka. Nie jestem przewrażliwionym ojcem, który dzwoni nieustannie, bo wiem, że opiekunowie mają jeszcze inne dzieci na głowie, jednak totalny brak zainteresowania świadczy o tym, że chyba powinni lepiej dobierać pracowników.
pracował 2016-05-29 23:21:07
Nie polecam biura Harctur WARSZAWA, ŁÓDŹ oraz KRAKÓW. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że dobierają kadrę z łapanki - nieodpowiedzialną (alkohol, brak opieki nad dziećmi) Pani kierownik biura w Warszawie (IŁ) wszystko zrobi aby postawić jako priorytet zarobienie kasy nad bezpieczeństwem dzieci. Zniszczy każdego kto spróbuje powiedzieć źle o biurze. Ludzie jadący jako kadra jadą po to aby pojechać na wakacje i sobie popić. Miałam złe doświadczenia - ale nie tylko ja jako wychowawca. Płacą mało ( oprócz Warszawy)
Xxx 2016-07-19 23:24:50
Uważam podobnie, wspomniana pani kierownik z Warszawy, nie przyjmuje krytyki, a obozy pozostawiają wiele do życzenia. Kadra totalnie nieodpowiedzialna
Xxx 2016-07-19 23:25:25
gość 2016-07-20 21:55:40
Atmosfera rzeczywiście dopisuje teraz, bo wiedzą jak o to zadbać.
Zostaw swoją opinię o Biuro Podróży Harctur - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży Harctur