lubinpex

Polkowice

Opinie o lubinpex

anonim 2010-08-26 11:04:02
najgorsza firma jaka w życiu widziałam po 9 latach pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie z pracy z resztą załogi zrobili to samo 18 osób poszło się dzisiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet prezes ie pofatygował sie aby z nam porozmawiać .Mają nas w [usunięte przez moderatora]
black 2010-09-19 16:25:22
Same się zwolniłyście,więc do kogo teraz macie pretensje?!Jeżeli już podjęłyście tak banalną decyzje która została jak widać przyjęta pozytywnie miejcie teraz trochę szacunku.Każdy z nas ma coś sobie do zarzucenia bo nikt nie jest idealny można pożegnać się z pracodawca w kulturalny sposób nie wygrzebując jakiś śmieci o nich...które nie zawsze zresztą są prawdziwe.Traktujmy innych tak jak byśmy chcieli żeby nas traktowano,mało tego który pracodawca bedzie przyjeżdżał i prosił żeby jego tak"wspaniałe ,niezastąpione"pracownice zostały,,,czy teraz wasze złudzenia zostały rozwiane?!przyszedł okres w którym wiele ludzi stara się o prace na waszych warunkach i za waszą pensje doceniając że mają za co żyć.Może minie trochę czasu jak świeży pracownik nauczy się tego co wy przez te kilkanaście lat ale zapamiętajcie NIKT NIE JEST NIEZASTĄPIONY drogie panie....pozdrawiam
MOROWA 2012-03-08 21:46:12
Jak by było tak dobrze to na pewno tyle osób z pracy nie zwalnia się od razu,taka jest prawda że jak by mogli to zgarnęli by wszystko ale żeby zatrudnić ludzi to po co przecież trzeba płacić więc wzięli się na sposób pracowników ciągają do tyrania po wszystkich swoich obiektach.PRACA JAK W [usunięte przez moderatora].DO PRACY NA JEDNĄ IMPREZĘ DO TYRANIA DAMESY Z BIUR TO MOŻE DOCENIĄ PRACOWNIKA.
eee 2016-04-24 20:46:44
i wszystko bylo świeże i smaczne? pytam bo szukam dobregop cateringu na impreze służbową i pzegladam wlaśnie te opinie różne na temat firm cateringowych
Zostaw swoją opinię o lubinpex - Polkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lubinpex