interial

Pszczyna

Opinie o interial

abs 2011-02-10 08:10:50
Ten interial z Nemaka?? Solidna firma??? Smiechu warte :))))
"Okradaja"ludzi i tyle.Ludzie zapierd.... A zatrudnienie za najnizsza krajowa na pol etatu.
Za urlop brana jest pseudo premia.
Najwiekszy paradoks,to to,ze na np. Św.Bożego Narodzenia daja 400 zł. bonów a zabieraja 500 z premji obecnosciowej i motywacyjnej.
Żal mi ludzi któży tam pracują.
Radek 2015-06-12 17:26:07
Interal nierzetelny nie podpisuje z pracownikami umowy od razu ale odwleka. Zgodnie z art. 29 par 1 i 2 k.p. oraz przepisami PIP pracodawca jest zobowiązany do podpisania umowy najpóźniej tego samego dnia niestety Pan Wojciech odracza termin co wiąże się z zgłoszeniem sprawy do PIP, po 2-3tyg nie mieć umowy to strach pracować, niech wypadek się zdarzy a niestety tak jest firma kogucik. Celem odroczenia może być fakt badań lekarskich drogich i specjalnie odraczanego podpisania umowy, żeby pracowników przetrzymać, Ci co dadzą rade zostaną i dostana pensje+zwrot za badania ale Ci co nie dadzą radę wytrzymać pełnego miesiąca zostaną wystawieni do wiatru, bo przecież umowy nie mieli i kto udowodni, że pracowali? Takie są prawidła aż dziw, że Nemak sobie pozwala na coś takiego.
na 2016-05-04 09:18:11
Wydaje mi się, że na spokojnie można u nich liczyć na uczciwe zatrudnienie @Bok, bo umowy są w pełni u nich respektowane. Legalne zatrudnienie sprawia, że prędzej przykładają wagę do swoich obowiązków.
Zostaw swoją opinię o interial - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie interial