Stocznia Gdynia S.A

Gdynia

Opinie o Stocznia Gdynia S.A

mari 2008-12-02 19:05:13
Słowa kojarzące się z Stocznia Gdynia S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):

Atmosfera tam była przyjacielska i ludzie tam pracujący są bardo mili.
anonim 2008-12-05 11:33:00
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobra.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?11zl
Najbardziej podobało mi się w Stocznia Gdynia S.A:
Najbardziej nie podobało mi się w Stocznia Gdynia S.A:
anonim 2009-01-07 11:07:04
stocznia gdynia to firma w której stawke podwyższa się za łapówke szczególnie na wydziale pwr u majstra [usunięte przez moderatora] dopuszcza do pracy nawet [usunięte przez moderatora] ktory byl zżucany ze stanowisk majstra i brygadzisty za picie ale on to toleruje.[usunięte przez moderatora] tylko siedzi w budzie i pije a prace wykonują młodsi pracownicy no chyba że przyniesie sie mu flaszke to niepracujesz i masz dobrą opinie u niego i majstra
Nan 2016-04-20 09:32:16
No @oak praca w Stoczni Gdynia to jest to. Działa od 1922 roku i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić, więc praca w Stoczni zapewnia stabilizację, to z pewnością. Jakie są zarobki no to dowiedzieć się można na rozmowie, ale nie powiem, że są bardzo niskie.
Zostaw swoją opinię o Stocznia Gdynia S.A - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia Gdynia S.A