Recta -Alexander Plaza

Łódź

Opinie o Recta -Alexander Plaza

anonim 2009-03-17 12:48:59
Firma ktora oszukuje czesto przez rozne oszustwa zmienia nazwe...nierzetelna pracodawca jest niemily oszukuje na wyplatach
Adriano 2009-09-09 12:41:03
Praca w Rectcie jest niesamowitym wyzyskiem jestesmy zastraszeni zaszczuci.Placa nam 3 zl70 za godzine nie pozwalaja na nic nawet nie mozemy doprosic sie 30 min przerwy na posilek.Konfiskuja telefony ksiazki czsopisma papierosy.Moze KTOS wreszczie zainteresuje sie ta firma.Adriano Lodz
Pracownik 2009-09-09 12:46:39
ostatnio otrzymalismy pozwolenie(cyt.jest to dobra moja wola) na 15 min przerwy na posilek.Zabierane sa nam dniowki nawet za blachostki-prosimy o wsparcie
pracownik 2010-03-09 07:31:45
(usunięte przez administratora)Nie wiem jak jest na innych obiektach, ale w budynku Alexander Plaza administratorka budynku, pani(usunięte przez administratora) traktuje chamsko i opryskliwie pracowników, wymyśla rozmaite przewinienia, które karane są z miejsca utratą całodniowego zarobku. Jakakolwiek polemika kończy się kolejnym złodziejskim zabraniem pieniędzy. Polecam omijać tę firmę szerokim łukiem
rafal 2013-05-15 23:35:14
Z całą pewnością nie znajdziesz tam niczego pozytywnego ;) Na wszystkie pytanie niestety odpowiedzieć musiałbym Ci : nie, nie, nie ;)
wiap 2016-05-20 22:38:31
widocznie firma nie daje możliwości rozwoju wewnętrznego. W sumie uczysz się wiele, pozyskujesz nowe doświadczenie, informacje. Ale jak masz stać w miejscu, to zmiana zawsze będzie dobrym rozwiązaniem.
Zostaw swoją opinię o Recta -Alexander Plaza - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recta -Alexander Plaza