Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

nie wspominam źle, ale może akurat trafiłem na dobrą zmianę i istnieją gorszę, w których panuje (usunięte przez administratora), ja go nie doświadczyłem, bo nikt na mnie nie darł mordy, jedyne co pamietam z negatywów to stare baby (inni pracownicy) które na przerwie ciągle gadały jakies farmazony miedzy sobą i narzekały że one pakują kartony od kilku lat wiec należy im sie szacunek (xD) a nowi pracownicy przychodzą i dostaja lepsze warunki, czuc było ich skrajnie złe nastawienie do nowicjuszy, wprowadzenie było ok, szkolenie bhp i tygodniowe wdrożenie, zawsze można było zapytać ekspertki/K.O i chętnie pomagała, ludzie byli spoko w wiekszosci, praca jak praca, cięższa niż w innych magazynach bo jest spora nagonka na normy ale dało sie wytrzymać (norma raczej niemożliwa do wyrobienia co finalnie prowadzi do nieprzedłużenia umowy, pewnie tez dlatego panuje tam tak ogromna rotacja - na premie raczej nie liczcie), kasa zawsze na czas, troche chaos panował ale w tak dużych magazynach ciężko wszystko ogarnąć na tip top zwlaszcza ze były duże braki w kadrze, wiec to rozumiem, jest tez troche patologii i kolesiostwo, ale to dotyczy prawie kazdego magazynu i w sumie nie ma sie co dziwić, jeszcze krótka przerwa 20min była bolesna, umowa o prace z zakładem to tez plus, na minus to że praca o wiele cięższa niz w innych magazynach, skanery czesto nie działały, przestarzały sprzęt, czasem ciezkie rzeczy do pakowania, które ważyły po 45kg, no i ukraincy którzy robili wszystko na ilosci i trzeba bylo po nich poprawiac, ale to pewnie wina norm za którymi każdy goni za wszelką cene kosztem jakości wykonywanej pracy, stresujące były też audyty bhp i jak kieras biegał i sie patrzył spod byka, bo wtedy caly magazyn chodził jak na szpilkach i każdy był przerażony.

Xxx
@były pracownik

Ja tam tylko widziałem jeden wielki bałagan,którym nikt nie potrafi zarządzić.Do tego te kilka dni szkolenia,które było bez sensu bo zamiast skupić się na pokazaniu pracy to Ci pokazują tabelki,wykresy i gadają o BHP które tam prawie nie istnieje bo ciągniesz paleciaka z książkami a o elektrycznego ciężko.(usunięte przez administratora)

dobre
@Xxx

i gdzie teraz pracujesz ? ile zarabiasz ? jakie plusy i minusy

@Xxx

na wiekszosci duzych magazynów panuje chaos, bo sa braki w kadrach, a co ci mają pokazywac jak każdą operację poza pakowaniem ogarnie nawet małpa po 1h, chodzisz ze skanerem i wozisz towar albo sortujesz na wysyłce, tu nie trzeba szkolenia praktycznego, pokażą ci co i jak i lecisz, ewentualnie pytasz k.o jak czegos nie wiesz, po prostu za duzo wymagasz od tej pracy, trzeba bylo sie uczyc zamiast narzekać że poszedłeś do podłej pracy.

Xxx
@były pracownik

Pracowałem kiedyś w dużym magazynie,w którym był porządek a to,że nie ma kadry wynika z tego bałaganu,w którym ludzie nie chcą pracować.Do tego tam nie ma atmosfery do pracy.Ukrainiec prędzej pomoże niż jakiś burak z polskiej wioski.

@były pracownik

Chyba jest w magazynie jakiś kierownik który ogrania bałagan organizacyjny. Bo wolałbym wiedzieć jakie mam obowiązki niż tak biegać od jednego zajęcia do drugiego. Jest ktoś kto tego pilnuje?

ehehh
@Marek

serio, nie możesz sie zapytać w biurze ? tylko pytać na forum ? niedlugo bedziecie sie na forum pytać co macie robic w pracy.

jaki
@Marek

Penie że jest przełożony a co myślałeś.

Wniosek

Co to za papiery dzisiaj mieliście po skończonej zmianie? Niby można jakąś kasę dostać

oh
@Wniosek

Wypowiedzenia

@oh

Serio? Będą zwolnienia czy tylko żartujesz. Bo chciałem się przyjąć ale jak będą zwalniać to pewnie bez szans na robotę, co?

Wniosekv2
@Marek

@marek, dowiedziałem się że to były wnioski o niestosowanie ulgi dla klasy średniej. Także to nie były wypowiedzenia

@Wniosekv2

tzn że ktoś zarabia powyżej 5700 brutto ? Łał , a wy narzekacie

emkas

Nikogo nie zwalniają.

Pracownik Magazynowy.

Praca tragedia. Zero szacunku do pracownika, grafik to tragedia 8 dni pracujących pod rząd. 1 dzień wolnego w tygodniu. Pracujące weekendy. Ukraińcy są lepiej traktowani od zwykłych pracowników którzy pracują już kilka lat. Nowy kierownik zmiany B pan. Jacek kawał (usunięte przez administratora) i buca, odradzam jakąkolwiek rozmowę z tym człowiekiem. Większość liderów ze zmiany B to porażka. Płaca jest przezabawna. Normy nie są do wyrobienia. Nie polecam tej roboty nikomu. Nie składajcie CV do tego (usunięte przez administratora)

On
@Pracownik Magazynowy.

To by było lepiej - może jak Ty byś został liderem - i nie było by tragedii na magazynie. BHP by było przestrzegane i praca by była zrobiona ?

Tom

Przoduj w tym PTS.

Wyścig szczurów
@Pracownik Magazynowy.

Normy są celowo tak wysokie żeby nie dało się ich wyrobić i nie zobaczyć nigdy premii.

zadzwoń do tv
@Wyścig szczurów

Chyba tylko ty nie wyrabiasz , ja mam zawszę cała premie

Tej
@zadzwoń do tv

Batch R2 na rurki był 50/h teraz 500/h.

Zuzi.
@Tej

Jak pani K. robiła po parę tysięcy rurek nie dzieląc się z innymi to teraz tak macie.

jaki
@Zuzi.

haha, przeciez robiła na swoje konto, to wczym problem?

olla
@Zuzi.

a co to za Pani K? Parówka?

Liderka że zmiany C okropna . Tylko rozkazuje nie umie się odezwać . 0 szacunku dla pracownika. 0 przerw dla ludzi . Nie polecam .... Już lepiej sprzątać niz tam robić . Expert na zmianie C złoty człowiek . Lider myśli że wszystko mu wolno.... Nie polecam jeszcze raz !!!!!!!!!!!

Z jakiego działu???

Miki

Oj tak liderka i ko z przyjęć z centralnego ze zmiany c porażka jedna głupsza od drugiej a ta k o niby nowa a chodzi tylko o ciągle i płaczę bo do niczego się nie nadaje

właziWdupe

Zacznijmy od tego ,że jeszcze nigdy jej nie dałeś!

Ogólnie robota nie jest zła, ale zarządzanie w firmie tragiczne. Od czasu zmiany menagera pojawia się coraz więcej (usunięte przez administratora) pomysłów. Mają mało ludzi do pracy i jeszcze ich nie szanują. Grafik ułożony tak beznadziejnie, że pracujące są soboty i niedziele, a wolne jakieś dni w środku tygodnia. Ogólnie patrząc na ilość pracy i układ grafiku mam wrażenie, że praca w weekend jest tylko po to żeby pracownikom zaniżyć produktywność i przez to zmniejszyć premie. Dużo ludzi już to denerwuje i się zwalniają, nowi nie przychodzą, a oni jeszcze pozwalają sobie kogoś wyrzucić bo krzywo na nich spojrzał. Prościej im ściągnąć do pracy ludzi ze wschodu przez agencję pracy niż zadbać o obecnych. O tym jak wspaniale traktują ludzi i jak szybko ludzie odchodzą można się przekonać patrząc na oferty pracy, rekrutacja przez cały rok, a ostatnio rozpoczęli nawet otwartą rekrutację, gdzie przychodzisz w ciemno w wybrany dzień w tygodniu z CV w ręku.

Antczak

Spokojnie, moi ludzie ogarną ;))))))))))))))

Magazynierka
@Antczak

Moi ludzie dobre. Ci twoi ludzie nawet cie nie znaja kiedy z nimi rozmawiales.Twoi to moga byc ukraincy .

Niedoszły

Dzięki bo miałem tam papiery składać , ale dam sobie spokój jak jest niezdrowa atmosfera . Podstawą jest szanowanie starszych pracowników , a w tej firmie chyba jest to obce.Zreszta widać to że co chwila są ogłoszenia do pracy co daje do zrozumienia że coś jest nie halo.

undesirable
@Niedoszły

Jest tak duża rotacja że na olx wiszą już 3 ogłoszenia o pracę jednocześnie

moze ja
@undesirable

to co jest tak cięzko ,że sie ludzie zwalniają , czy oni zwalniają ?

ukry

To zmień obywatelstwo!

Tej
@ukry

A ty już zmieniłeś ?

Slabo

Witam. Nie polecam nowej liderki ze zmiany C. Próbuję rządzić i traktuje ludzi jak psy a w dodatku pracuje na tej samej zmianie jej siostra z chłopakiem, który chodzi i donosi na pracowników. I wysyła go by pracownikom mówił żeby zmienili stanowisko pracy. Chyba woda sodowa uderzyła do głowy. A poza tym na nowej mezzie i nowym systemie jest totalny bałagan . Oni sami nie wiedzą co i jak. Dużo Ukrainy, która dostaje lepszą robotę od nas Polaków a my stoimy i układamy książki i nawet pogadać nie można bo zaraz opierdziel i skargi do kierownika. Popracuje do końca roku i się zwalniam bo to co tu się dzieje to istna (usunięte przez administratora)

Wiara
@Slabo

Odeszłam i mam już normalną pracę, nie warto tracić tutaj zdrowia fizycznego i psychicznego.

hej
@Wiara

GDZIE TERAZ PRACUJESZ ? A MOZE BYŁAS ZA SŁABA PSYCHICZNIE ?

Inflacja

Inflacja dobija już do 10% Kiedy dokładnie będzie podwyżka inflacyjna w tym roku? Podstawa powinna wzrosnąć o stopę inflacji. 10% to wzrost z 3300 do 3630 brutto podstawy

hahah
@Inflacja

chyba nie ! Wcale nie musi być żadnej podwyżki , wszystko zależy od chęci pracodawcy !

Stefan.

Ale jaja, dzisiaj nowy prysnął w czasie pracy przez drzwi ewakuacyjne,

stary wyjadacz
@Stefan.

a kto nie ma czasem takich myśli by zrobić tak samo ehh

hehh
@stary wyjadacz

Ty na pewno nie! bo jesteś (usunięte przez administratora) w kredyty ! I to twoja pasja tutaj zapie$dalać !

BYLY SPL

WITAM CO TAM SIE DZIEJE Z TYMI GRAFIKAMI PODOBNO SOBOTY PRACUJACE I LUDZIE SIE ZWALNIAJA. JAK TAK JEST LADNIE SIE POROBILO ZAMIAST DAC LUDZIOM DOBRA PODWYZKE TO DAJA AGENCJI I (usunięte przez administratora) .

Edek
@BYLY SPL

Dostaniesz więcej pracy a nie podwyżkę Ludzie uciekają bo teraz kasjer i magazynier w Lidlu mają po 4350 brutto a po 2 latach stażu pracy 4800

he he
@Edek

a co masz w DHLu za dwa lata stażu ? skoliozę i wczesne oznaki demencji *ba dum tsss*

haha
@he he

Ty chyba nigdy nie pracowałeś na budowie , że takie bzdury wypowiadasz .Strasznie ciężko tu mamy , hahha

Zocha

Sofia ukraińska piękność reprezentuje DHL w każdym calu nie tylko na hali siedzac i nic nie robiąc pijąc kawkę z liderami. Jak i z nimi imrezowac wstawiając zdjęcia na fejsa. Liderka z mezy M. Sz. Lubi ukraicow jej adorator z Ukrainy z którym przesiedziała przy biurku głaskał ją po ręku i tak można pracować zwraca i czepia się ludzi którzy pracują a ci co się opieprzają maja lajt mowa o dwóch dziewczynach Monice i sylwi jak z prezentami chodzą do lideki M. Sz to moga nic nie robić i tak im mija już 4m-c albo i dłużej

MonikaSylwia
@Zocha

Pozdrawiamy serdecznie, Wesołych Świąt ???????? Oby Tobie też się lekko żyło w nadchodzącym Nowym Roku 2022, pomyślności i zadowolenia z pracy ????????????

Pimpolina

Retrakarze to już jak Menagerowie A pracowników nie doceniają Ale już niedługo Bo ludzie mają dość tej polityki firmy (empik) Już nie będzie chętnych na nadgodziny , chyba że za 300 zł za 4/h dodatkowo

pan Retrakarz
@Pimpolina

no widzisz żeby być tym retrakarzem jednak trzeba mieć te UDT i jakieś doświadczenie to stanowisko na które nie wsiądzie byle kto jak na np. obecnie KO którym może zostać każdy nawet osoba która robi tydzień ale zgodzę się z jednym skoro podnoszą retrakarzom podwyżka powinna też dotyczyć magazynierów i pieskowych którzy dostali z tego co wiem śmieszną podwyżkę we wrześniu

@pan Retrakarz

Tu masz rację bo na KO biorą jak leci Ale nie traktuje się tak innych pracowników To co retrakarze dostali to jest kosmos Ale pik się skończy i wtedy panowie pójdziecie Pikować i zobaczymy jacy wy wielcy jesteście Nawet 25% procent nie wyrobicie

ciekawski

A co dostali retrakarze?

@ciekawski

Dużą podwyżkę i to nie normy

Retrakaż przez z z kropką
@Pimpolina

pimpolinko nic nie stoi na przeszkodzie by złożyć CV i dołączyć do tego elitarnego grona panie jak najbardziej mile widziane także proszę nie narzekać i wziąć się za siebie wyrobienie UDT to wcale nie takie trudne zadanie pozdrawiam i miłej kawusi życzę :)

Pimpolina2
@Retrakaż przez z z kropką

Odpisane było by wcześniej ale nie wiem czemu admin zablokował mój IP Elitarne grono ? Nic nie robicie Były normy wysokie całkiem nic nie robiliście Pijcie te kawki ale po pracy lub na przerwach a nie co 1h przerwa i pogawędki itp

retrakarz info
@Retrakaż przez z z kropką

A czy to prawda, że retrakarze pracują obowiązkowo wszystkie weekendy? jaki jest system pracy?

Pracownik miesiąca

Kim jest Ukrainka która cały czas chodzi za liderem z SPL? Kto może cały dzień siedzieć i nic nie robić?! Widać opłaca się siedzieć i kawkę pić bo doopa coraz większa

@Pracownik miesiąca

Sofia, (usunięte przez administratora) największy. Cukiereczki przynosiła lizała tam gdzie trzeba to i siedzi. W życiu trzeba umieć się ustawić. Prędzej czy później liderki zmienią ją innego ukraińskiego przyjaciela

Pakowacz

Czy może ktoś zwrócić uwagę liderce że zmiany A ( pakowanie) nikt nie ma problemu ze słuchiem!!! Czy ona musi się tak wydzierać...nie jest na bazarze...

@Pakowacz

Liderka poczty wydziera się ciągle ,znędza sie psychicznie nad ludźmi ,straszy.Czy ktoś nie może z nią zrobić coś zrobić czy trzeba to zgłosić wyżej?Ona nie nadaje się na to stanowisko.

o.O

przecież nie ma nawet takiego lidera :)

@o.O

Poczta zmiana A

Pracownik roku

Hej pytanie kto dla was jest najlepszym KO?

Pracownik roku

A kto liderem

Bruh

Co racja to racja, rodzinne konszachty są tam normą.

Viola
@Pracownik roku

Moim zdaniem najlepszy lider to Małgorzata z PTS .

Graża

Pani Ewa bardzo zadziwia nosa A tak naprawdę jest nie douczona .Gdyby nie była trzecim uchem to by nie była teraz liderem.Niech się wykaże na innym dziale.

Janusz
@Pracownik roku

Jest dużo fajnych KO np.Pani Kasia z mezaliny Monika z PTS Joanna i Gosia z sortera. Ale są jeszcze inni pracownicy którzy pomagają nam pracownikom którzy kiedyś byli Ko teraz są pracownikami bo potrafią powiedzieć co myślą. A ci nowi KO to tylko kasę biorą i nic nie potrafią.

Smutna
@Pracownik roku

Napewno nie Ewa ze zwrotów

Lornetka
@Janusz

A pani Halinka?

Smutna
@Smutna

Wróciła i nic się nie zmieniła żadnej pokory.

Kola
@Smutna

Zgadzam się z Tobą

marada

Tereska,zmiana B

M. F
@Pracownik roku

Najlepszy lider to Justyna z. R3 aby takich było więcej zawsze wysłuchała i pocieszyła, a jej krzyków nam brak bardzo wracaj do nas

BIRD-EYE
@M. F

Zgadzam się

Mariusz
@Pracownik roku

Do zmiany A czy ktoś zrobi z tym porządek żeby jeden retrakarz cały czas jeździł na sorterze. Bo widzę co nie kturzy to tylko liderom (usunięte przez administratora) Liza za taką robotę tu po stać tu pogadać a godziny lecą a puziniej że wszyscy nic nie robia

Pimpolina

Jeszcze troszkę to na magazynie retrakarze będą Pieskowymi Pikować Wydawać polecenia Bo jak to mówią jest bum na retrakarz A pikerzy i pieskowi są im nie potrzebni

Pimpolina

Panie Jarku żal to Panu do (usunięte przez administratora)wchodzi Sam Pan wie że taksie nie traktuje pracowników Chyba ze pań jest tym od kawy i pogawędek Co mają powiedzieć pracownicy którzy pikują towar (usunięte przez administratora) Bo na 8 h pracy uczciwie pracujesz 4h A kaska się zgadza

KDB

Powiedzcie mi, kiedy mają przelewać te 300 euro?

Wypłata

Te 300 euro dostałeś razem z wypłatą 09 grudnia.

Amadeusz
@Wypłata

Z tym, że ja właśnie ich nie dostałem. Dostałem samą wypłatę, a po euro, ani widu ani słychu.

Staż
@Amadeusz

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Amadeusz
@Staż

Nieco ponad 2 lata

gaz

Oferta pracy w Łodzi w DHL-u od 4040 PLN do 4788 PLN total brutto (do 20% premii miesięcznej + premia frekwencyjna), a u nas co ?

Brak podwyżki
@gaz

Podwyżka inflacyjna to jeden ze sposobów na dostosowanie wynagrodzeń do spadku siły nabywczej pieniądza. Postępująca inflacja sprawia, że siła nabywcza zarobionych przez nas pieniędzy spada z roku na rok. To znaczy, że w związku z podwyżką inflacji, kupimy mniej produktów za podobną kwotę, niż w roku przed jej wystąpieniem. Właśnie dlatego pracodawcy wprowadzają u siebie podwyżkę inflacyjną, która ma niwelować negatywne skutki spadku wartości pieniądza.

Ulala
@gaz

No tak , w Sochaczewie robole mają 3300 a reyrak teraz dostał 4600 Mają za nic pracowników, pieskowych itp A retrakarze w 5 h normę robią i 3 h się bujają po magazynie Firma nie widzi że to zwykli pracownicy odchodzą i liderzy bo mało płacą A retrarze mają teraz luks i dalej nic nie robią

Pomocyyy .zacząłem pracę 25 .11 Przepracowałem 40 h dziś przelew 407 złotych.?????? Kto mi powie czemu tak mało .

Godziny

Czy te 40h były przepracowałeś w listopadzie? A może było tak, że w listopadzie pracowałeś tylko 24h, a pozostałe godziny już w grudniu. Za pracę w grudniu dostaniesz wypłatę w styczniu.

czarnaxv

Witam kiedy będą wypłaty ktos wie ??

przelew

Jak zrobia przelew

czarna
@przelew

Mniej więcej kiedy mozna się spodziewać

Euro
@czarna

Jutro (09.12) - również 300 euro jeżeli spełniasz warunki

czarnaxv
@Euro

Jakie warunki ?

taaa
@czarnaxv

Jesteś afro lub ze wschodu.

czarna
@taaa

Jestem z Polski

Warunki
@czarnaxv

Żeby otrzymać 300 € trzeba było być zatrudnionym przed 30.06.2021. Jakoś tak.

taaa

Co tam się u was ostatnio na R1 wyprawia ?

ciekawski
@taaa

coś więcej ?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL