Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

ciekawa

to pochwal się bo ja nie w temacie. O kim słyszałaś ?

ciekawa2

no wie ktos cos o tym romansie ????? slyszalam o kogo chodzi ale nie wiem czy to prawda

zyz

A kto odszedł ?

zzz

Co kolejna osoba odeszla z dhl?

obserwator
@zzz

I nie ostatnia...........

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Serwisant - Sochaczew
Hrappka.pl
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Sochaczew
CCC S.A.
yyyyy

Widzieliście co się dzieje na zmianie B, ? Liderka i Kierowniczka mają schronisko na Vasie , u " Największego Klucza na magazynie.

ciekawa

Jaki romans? Nic nie slyszalam

pki

Te upały mnie wykoncza. Wszystko schnie a tym miesciuchom tylko słoneczko w głowie. Juz wole pięcio stopniowy mróz.

kapitan

Agnieszko K z WAS-U ze zmiany A wróciłaś do pracy ze swojego rzekomego chorobowego o od razu wpisy na nas się skończyły.Pewnie teraz czasu nie masz wypisywać a tak to brak Ci było zajęcia wywaliłaś te swoje wielkie wymia na biurko i wypisywałaś.Myślałaś ze nie będziesz zdemaskowana a tu zonk.Zacznij chodzić do pracy jak inni to nie będziesz odwoływana ale jak sie chodzi w kratkę to tak jest.Odważna jesteś tylko na forum.Każdemu (usunięte przez administratora) obrabiasz tylko popatrz na siebie.Więc skończ już te wpisy na temat Was-u i odwołań bo jesteś żałosna.Te Twoje wpisy się ciągną jak flaki.A te kaczki do skubania co chciałaś przywieś na Was to Ok tylko Ty będziesz je skubać hahahaha

zzzzz

Co sa u was przyjecia? Bo jest ogloszenie ze przyjma pracownika magazynowego.nie wiecie ile osob?

aga

Hej ,wie ktos moze o malym mieszkanku do wynajecia w socho?

tewr
@aga

Tak w mojej sypialni. Czynsz w naturze co noc. A na i oral

jkhdkj
@tewr

plytki, zalosny prostak!

tewr
@jkhdkj

Co nie pasuje? Gwarantuje przyjemność, a kasa w kieszeni. Nie to nie.

jgfjhjk
@tewr

nie lubie sie powtarzac ale tym razem zrobie wyjatek. jestes bezczelnym, zalosnym prostakiem!

NEMO

Ciekawy jestem czy te wpisy coś pomogły w sytuacji na vas-ie na zmianie A .Chodzi o p. Zofie czy nadal okleja te swoje pióreczka a reszte traktuje jak roboli co to są od g...nej roboty. Może zle że sie czepiacie tylko p. Zofii no przecież "ktos"tam rządzi ...no chyba że u was jest inaczej.

cccc
@NEMO

no wlasnie na zmianie A na wasie jest rzodzaca pani Dorota ale niestety nie ona rzadzi tylko zosia i iwonka..I nic jak dotej pory sie nie zmienilo nadal te dwie panie kleja piorka przybijaja balke z cena i produktywnosc maja a inni wykonuja czarna robote i uwazam ze nic w tej kwesti sie nie zmieni

gdyugcyg
@cccc

a wam zal (usunięte przez administratora) sciska ze az przykro! hahaah

cvcvc

Widzicie tylko Iwonę i p. Zofie ze są nie odwoływane jest jeszcze parę osób które również są nie odwoływane np. p. Małgorzata S również chodzi cały czas. Fakt że teraz nie ma odwołań.

mis

nocka z glowy ale znow ten banan dziala mi na nerwy ktos nie ma lusterka i nie widzi do kogo jest podobny

obserwator
@mis

ha...ha...do orangutana

mis

a ja uwazam ze nie o karme zadna chodzi tylko o banany

oooo

Nie poplacz sie LOK heheh juz nie długo i zobaczymy kto taki pazerny na prace hehe czy Nasze domysly sie potwierdza :) ....

lok

nikt nikogo nie oczernia tylko pisze prawde wszyscy sa odwolywani procz dwoch osob wiec tak to nie moze byc

@lok

ty zalosny czlowieku... czy to co jest napisane wyzej nie jest oczernianiem! czytaj ze zrozumieniem i nie pisz bzdur!!! winny sie tlumaczy... bez obaw, wkrotce KARMA cie dopadnie!

śmiech
@ktos!

Jaka karma ? pedigree czy puffi z biedronki ?

@śmiech

zobaczymy wkrotce czy bedzie ci do smiechu.

ktos!

Boj sie! Karma jest sroga i sprawiedliwa!

oooo

Ty pipszona intrygantko czepiasz sie dziewczę na Vasie jak chcesz to wpakuj te tluste (usunięte przez administratora) na Vas i pracuj kto Ci broni jesli jeszcze tam Cie nie ma tzn ze nadajesz sie do niczego... I zamknij juz ta japę bo oczarnianie to Ci pięknie idzie ale na forum bo nie potrafisz powiedziec wprost co Cie boli! Taka jestes odwazna. A tak naprawde nie pasujesz do tej zmiany i nie chce Nam się juz tych bzdur czytać. Wiec ogarnij sie laska bo zygac sie juz chce bleeee....

lolek
@oooo

otoz to ooooo. owszem za prawde kar nie ma ale za oczernianie i znieslawianie jak najbardziej!

luk

ja nie spotkalem sie jeszcze z tym a pracuje w tej firmie troche dlugo zeby karali za prawde

ivo

Aco sie stalo ze iwonka i zosienka mialy wczoraj wolne czyzby byly odwolane ale to nie mozliwe one jak nie wezma wolnego to sa codziennie w pracy nie tak jak inni siedza w domu i to jest nie sprawiedliwe

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL