Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

rokokoko

No wreszcie ktoś napisał coś mądrego,poproszę więcej wpisów wyjaśniające nasze procesy;-*

patrzę z boku

Efekt uboczny Top 10 :-) to dopiero początek problemów. Ludzie każdy ma swoją opinię każdy tyłka broni. A najwięcej piszą Ci co nie znają całego procesu. Ludzie to jest praca w której muszą być przenoszone osoby to tu to tam i z powrotem jak trzeba żeby to zrozumieć trzeba znać proces bo stabilność zależy od każdej osoby , każdy jest tu ważny, dla mnie top 10 to głupota i nie chodzi tu o to żeby docenić pracowników tylko o to żeby produktywność zwiększyć. A to kieruje do osoby która to wymyślila ;-) - produktywność nie wzrośnie dlaczego? Bo liderzy są zmuszeni miksowac pracownikami bo mają właśnie jak poniżej pretensje ze nie idą tam gdzie lżej wyrobić normę. tylko czy ktoś pomyślał jak będzie pracował ktoś kto robi w danym miejscu od długiego czasu np na przyjęciach idąc w meze i odwrotnie. Są miejsca i osoby niezastąpione w nich. A teraz idą i się marnuja przyzwyczajajac gdzieindziej a ktoś się gubi na ich miejscu robiąc połowę albo mniej od poprzednika. mówię o pracownikach DHL. Bo agencja nie zna procesu więc nikt nie zrozumie dlaczego wysyłają go z mezy na paczki i z powrotem bo lepiej postać na mezie jak zawalona niż iść na paczki odblokować i na paczkach postać jak nie jadą niż iść do mezy kompletowac żeby miało co jechać(to tylko przykład jednego miejsca). Nie da się ustawić ludzi żeby płynnie to szło nikogo nie zmieniając. Dlaczego? Nie każdy pracuje w tym samym tempie i nie każdego dnia godziny tak samo itd. Ukraina w 30 % się nie nadaje nowi z zewnątrz w DHL... Woda łazienka posiedzieć... liderzy z każdej zmiany ok. Byli by mili to co chwile by słyszeli ej weź mnie tam nie dawaj tam jest źle... Idziecie tam wykonywać polecenia z zakresu obowiazkow wydawane przez przełożonego a nie narzekać i pytać dlaczego tam. Pozdrawiam wszystkich pracowników ;-)

abd

jeszcze sobie siedzi na forum wciągu pracy ;/ żenada...

Ale kto siedzi?

@abd

A kto taki? a tobie zazdorśnico spać się nie chce?

Rico
@abd

Co ty wypisujesz ona miała pierwszą zmianę a wpis jest o 19:37,naucz się czytać ze zrozumieniem,sama jesteś żenada:-(. Odwal się od SPL-a tu sie dobrze pracuje,wiecznie wam źle i nie dobrze,ja jestem zadowolony z pracy,dobra pensja jak na Sochaczew ,wszystkie świadczenia,są minusy ale to nie ważne,weź się za robote a nie udajesz cierpiętnice,za dużo tych kobit jedna drugą by pogryzła,hehe

nick

Oj tak tu nie nasz racji... Osoby z dhl maja swoje miejsca na przyjęciach nie daj boże ktos tam stanie to awantura...hah

@nick

A co wy tacy zazdrośni o te przyjęcia,albo o te komputery raczej miejscówki jak to nazywacie,może tam płacą w złocie albo w diamentach?,każdy orze jak może i nie ważne czy agencja czy dhl to jeden wój tylko w innym opakowaniu,ktoś powinien usunąć te forum bo to miejsce do wylewanie na siebie pomyj i nikomu nie służy,a ci na górze czytają i się śmieją z nas,cieszcie że macie gdzie zarabiać na życie,jak tak dalej pójdzie to zastąpią Polaków ukrainą i dopiero będzie cyrk,mało sie ich tu panoszy,to dopiero cwaniaki.

blu

''gównie'' na przyjęciach,chyba ciągle. nie macie wpływu? żart,wpływu nie mają to ludzie z agencji. przecieżź jak sie przychodzi to już każde miejsce z przyjęć jest zajęte,a jak ktoś z agencji chce stanąć to awantura bo miejsce komuś się zajeło. porażka .

abd

oj Sylwunia no tak malutka to gdzie ty możesz więcej chodzić niż na przyjęćia chyba że będziesz skakać po regałach żeby zbierać pfki ? :) A Kasia też ma swoich pupilków z dhla i nie wmawiajcie nam że tak samo ciężko pracujecie jak my w mezalinie, jak się linia zapycha to co robicie? stoicie a nam pot po tyłkkku leci! A za pogawędkę dziękuje bo i tak to nic nie zmieni... Niestety nie mam takiej możliwości żeby nie pracować nie wszyscy mają rodzine za lidera żeby się omydlać.

Maja
@abd

Abd jak masz na imię,pójdź zemną w meze i pokaże ci jak fajnie skacze po regałach i zbieram pf-ki,zanim przeszłam na PRZYJĘCIA robiłam tylko w mezalinie i świetnie sobie radzę zresztą już od prawie 8 lat w DHL,nie wypominaj mi że jestem niska bo to nie ma znaczenia w pracy przynajmniej dla mnie,a tak w ogóle my tu gadu gadu a robota w lesie.Pozdrawiam moje EXPERTKI!!! Wychodzę z tego forum i nie wracam.:-)

expert

Brawo Sylwunia. Experci górą! :)))

cfańsza

Rówinież pozdrawiam:)

espelowicz

Atmosfera jest fatalna ale narzekanie na forum też nic nie zmieni, dlatego w wyborach zagłosuję na Pawła Kukiza :) pozdro dla wszystkich z SPLa ciężko pracujących jak i również dla cfańszych :)

zirytowany

Jaka ta Ilona z fs. Na spl. Jest po.je.ba.na na sagan czy nikt tego nie widzi?

zzz

Właśnie zmiana B i pani Ż...... to jakaś masakra biega krzyczy i marudzi ... Kto w ogóle pozwolił jej być liderem ... Bez komentarza...

popek

Polityka firmy polega na tym ze największych nugusow biorą na wyższe stanowiska bo szkoda im zwalniać ludzi... A są Malo produktywni , to może tam dadzą rade... ;) haha

pago

W dhl największych nierobów dają na wyższe stanowiska bo są Malo produktywni a szkoda im zwalniac Taka polityka firmy hahha

ann

Podobno Justyna z Fs już urodziła hahaha teraz będzie gruba i brzydka. a może to kolejna liderka i kolejne dziecko wielkiego W :D hahahah

leszek

hahah widze że nic lepiej tylko gorzej tam sie dzieje... dziękuje Bogu że już tam nie pracuje. uciekajcie z tamtąd jeśli tylko możecie wiadomo że ciężko z pracą i nawet takie gó...no dobre jak dla kogoś sie każdy grosz liczy i sie poświęca żeby ktoś młodszy mógł nim sobie pomiatać.ale nie warto.

kto dał jej l

ada

Piszecie tylko o mianie "c" ha ha to chyba nie byliście na zmianie u Żanety to dopiero katastrofa wpada jak torpeda i chamsko sie odzywa tragedia

ona

Nie polecam nikomu tej pracy dno dno

fan

Dlaczego dziewczyna pracujaca za dwóch chlopa pracuje przez agencje a przyjmujecie tłumoków bez doświadczenia którzy większość czasu spędzają na wodzie itd. ?? Chyba jakiś błąd systemu . Czarnula

patologia

Na splu liderki nie potrafią zarządzać ludźmi idź tu za piec minut jednak tu zmiana "c" to porażka i wieczna pretensja ze ciągle malo...

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL