Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

logo

ja to jestem szczesliwa ze najwiekszy podpierdalacz i lizus sie zwolnil z dhl czyli Iwona M ze zmiany A wkoncu panuje spokoj.Podobienstwo do malpki zniknelo.Bo naprawde ta malpke przypominaloI z charakteru i z wygladu.Ciekawe gdzie teraz poszla macic ale najwazniejsze ze na nia nie patrze teraz jeszcze czekam kiedy mocherowy beret zamknie drzwi z tamtej strony.Ja bedac liderem dalabym ja w kompletacje na wykazanie sie

Znajomości

Teraz to nie wystarczy szkoła trzeba mieć znajomości. Są ludzie którzy nadają się do tej pracy i są na wyższych stanowiskach i wiele potrafią, ale niestety są też tacy którzy nie zasłużyli by być wyżej. Nic na to nie poradzimy tak to już jest to polska taki głupi kraj.

yyy
@Znajomości

To wypad do Afryki, i zabierz ze sobą tych gejów co pokazali się w Polsce od kad jesteśmy w Unii Europejskiej.

hahah
@Znajomości

Sorry, ale to ludzie są głupi a nie kraj.

Cris

Siemanko wszystkim!Co możecie mi powiedzieć o pracy jako kurier w DHL w Berlinie?Dzięki

Q

Jak masz wyższą szkołe to nie rozumiem czemu pracyjesz w DHL jako zwykły robol

heheheh
@Q

Szkoła to nie wszystko

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Aha

To że takie rzeczy robi jedną czy dwie osoby nie oznacza że wszyscy tak postępują... Więc nie oceniają wszystkich na jednym poziomie bo każdy jest inny i postępuje inaczej

haha
@Aha

Jedna lub dwie osoby z każdej zmiany to się zgodzę :)

Aha

Nie zgodze się nie wszyscy kluczowi i liderzy to nygusy są wśród nich osoby które pracują za dwie a czasem trzy osoby ...

haha.

Tyaa liderami i kluczowymi zostali ci co nie potrafią najprostszych rzeczy.. Czyli? Polityka firmy nygusow biorą na wyższe stanowiska hahah

heh
@haha.

kto się leni, ten się ceni i awansuje oO. Najprostsze rzeczy potrafimy zrobić, pójść i strzelić z ucha więc sobie wypraszam.

....
@haha.

Zgadzam się ciągłe przesiadywanie u Menadżera robi swoje. ale jak by normalny pracownik który zapierrrdala poszedł to by go wyśmieli. dlaczego my jesteśmy gorsi szkoła taka sama niektórzy nie mają wyższej a idą na kluczowego...

......

Podzielono ludzi na cztery zmiany na każdej trzech liderów i kluczowych ..

Tyyyy

Ty dehaelówa A co Wy tylko możecie sobie stać i gadać? Albo co chwilę na kawkę? Co my gorsi ?

Ciekaw

A jaki jest teraz podział ? Bo jestem na zwolnieniu i jestem ciekawy co mnie czeka jak wrócę.

Nerw

Haha w twarz nie bede sie znirzać do jej poziomu jeśli ona traktuje wszystkich za nic. Jak się liże tyłek menadzerowi to się nie boi.

......

A co sądzicicie o nowym podziale zmian na SPL-u i nowych kluczowych... ?

kupa

Jezu zajmijcie sie praca plociuchy w twarz to nie laska powiedziec

figa

O kim mowa?

xxx
@figa

To nieładnie się wtrącać w czyjeś prywatne sprawy! W domu nie nauczyli!?

Nerw

A dlatego ze Kamilek ją zostawił i znów musiała z płaczem wrócić do mamusi , bo się za wcześnie wyprowadzila. Jak to się chwaliła co robi na obiad hahaha

Oho

Oho napisała pani lider ;)

Nerw

No niestety ILonka taka była jest i będzie. Ktoś się stara A ona do kogoś ze dno ze sie opierrrdala Zero szacunku ledwo to od ziemi odrosło aA się mądrzy bo ma mamusie na centralnym. Ale z miłością to jej się nie udało .

bajzel
@Nerw

A dlaczego z miłością się nie udało ?

prawo i sprawiedliwosc

Dziękujemy. Zwycięstwo.

Pis
@prawo i sprawiedliwosc

Brawo!!

...

Jak pewna Pani z godziny 9 przyjdzie to odrazu trzeba zwolnić 'jej' miejsce, bo ona nigdzie indziej nie umie pracować...

Dhlówa

Jak stoi 8 czy 9 osób z agencji na przyjęciach i to wszyscy z godziny 9, a tylko jedna osoba z DHL to juz nikt nie widzi... Przecież to oni mają najgorzej. Po prostu dziewczynki się nie wyrabiają w mezie i tyle. A postać na przyjęciach i gadać o pierdołach cały dzień że się słuchać juz nie da to można... Szkoda gadać

cham
@Dhlówa

dobra pensja??? ha ha, chyba jak się jest liderem albo kierownikiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL