Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

leszek

Dostałem pierwszą wypłatę i kupiłem sobie laptopa z internetem. Musiałem na jąć informatyka bo nie umiałem go uruchomić , ale już jest ok. Poznałem jedna dziewczynę, chyba z miasta bo ma pomalowane paznokcie. Spytała mnie czy mam konto w fejsbuku a ja jej powiedziałem ze w innym banku. Rozesmiala się. Nie wiem dlaczego ,ale już się interesuje moim kontem, szybka jest. Gdzie ten fejsbuk się znajduje, nie wiecie? Może to lepszy bank od mojego? Na jakiej ulicy?

wili

komu milena zrobiła loda ze idzie do BOKu bez rekrutacji?

ytr
@wili

Co za Milena? Rutkowska?

jurek

A za wczasy pod grusza to nie dadzą? Bonów na święta tez nie ? Co to za firma ? Zarobki po niżej dwóch tysięcy? Żarty sobie robią?

NOWA

Ja już nie wiem o co w tej firmie chodzi...jak liczą forsę na koncie ( chodzi o premię )to mordy im się śmieją a pracownikom burę dają za to że na ich premię kombinują ...ja przeżyję bez tej złotówki brutto

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
kokoko

Chyba ci.żal.tych.stanowisk zajmujesz się życiem.innych bo swoje masz.mało.interesujace ...gada ten kto mało wie a najmadrzejszy

Słodki konik

Dziumandzi ale z niego ciacho kocham go pamiętaj bedziesz mój

twój jeśli.
@Słodki konik

Pod warunkiem że lubisz anal. Inaczej nie masz szans.

Jak

Najlepszy wózkowy zgadzam sie jest mateusz ksywa dziumandzi chłopak jezdzi jak nalezy co sciągnie z regału to zaraz zwali błagam zdejmnijcie go z wózka bo tragedia bedzie dziękuje

Zbyszek

Niech wywalą na zbity pysk pracownice DHL "Anusie" ze zmiany A, jeżdziacą czasami wózkiem z L z tyłu, a tak tylko chodzącą i gadająca głupoty. Ta baba o twarzy małej dziewczynki jest stuknieta. Ewidentne do zwolnienia

putin

Oddajcie moich Ukraińców. Ja nie mieć do kogo strzelać.

Adaś

Szefostwo nieprzyjemne, liderzy aroganccy, pracownicy jak pracownicy - jedni przyjemni drudzy dziwni(bez urazenia nikogo) większość Ukraińców i trudności z porozumieniem sie z nimi, zarobki małe.

Qwerty

Co oni zrobili na tym SPL-u sami liderzy i kluczowi a kto bedzie robil ukraina smiech na sali. Polowa z tych ludzi to sie nie nadaje na kluczowych . Szkoda mi was. Udaja ze sa wazni bo stanowiska dostali skonczy sie sezon i wroci szara rzeczywistosc. Zobaczymy co wtedy sie bedzie dzialo...

jurekj9

Omijajcie DHL szerokim łukiem. Przesyłka nadana w punkcie w Gorzowie w dniu 7 listopada 2016 o godz. 11.55 leżała tam do dnia 8 listopada do godz, 11.45. a podobno w ciągu 24 godzin powinna być u odbiorcy. Skandal i oszukaństwo.

Raciborz

A mozecie podac kwoty? U nas wybrani maja okolo 2600 brutto a reszta holoty okolo 2200

ss
@Raciborz

U nas mniej

Raciborz

Witam.Pisze z DHL Raciborz ,mam pytanie do wozkowych ile zarabiacie ?jakie macie stawki i czy wszyscy maja takie same?Pozdrawiam

Ytr
@Raciborz

Mamy najgorsze zarobki jako wozkowi w okolicy w magazynach tragedia nie polecam

jurek
@Ytr

W tesco lepiej płacą, ale odradzam ten (usunięte przez administratora) Właśnie obecny menadżer podniósł normy o 10 procent. Ludzie nie mają czasu żeby się załatwić lub iść na przerwę, a palarnia jest na parkingu. Omijajcie magazyn tesco w Teresinie z daleka. Ludzie uciekają z tego obozu. Każdy inny magazyn jest lepszy od tesco.

jajko

Tyle pieniędzy idzie na różne badziewia, które potem są albo wyrzucane albo odstawiane w kąt bo niepotrzebne. Jakby tego było mało to jeszcze zatrudniono zewnętrzną firmę aby "usprawniła" nam pracę. Wywala się pieniądze na zewnętrzną firmę a własnych pracowników się uwala na czym tylko popadnie. Chyba głównym zajęciem kierownika magazynu jest to aby zabrać jak najwięcej pieniędzy zwykłym, szeregowym pracownikom. Nie można powiedzieć że komuś jest odbierany chleb bo na całym magazynie panuje festiwal zamożności czyli kto ma lepszą furę ( na kredyt ), kto kupił nowe mieszkanie ( na kredyt ) i kto był na wakacjach w Turcji ( też na kredyt ) więc nie ma się co dziwić że kierownictwu nawet powieka nie drgnie jak zabierze komuś premię bo ludzie sami rozsiewają wokół siebie "propagandę sukcesu"

luk

Kiedy zapłacą za wczasy pod grusza? Ja wniosek wypełniał em w sir pniu, . Ile mogę się spodziewać kasy?

geniek

Podanie? Nie ! Myślałem ze jakiś wniosek trzeba wypełnić.

geniek

Kiedy zapłacą za wczasy pod grusza i ile?

Miki

CDC sezon czas zacząć :( dobór KO zarąbisty:D

Dhl
@Miki

Coś więcej? :)

okej

Jestem dumny z naszego rządu. Mile zaskoczony z jego pracy na rzecz polaków. Pomóżmy mu funkcjonować jak najdłużej. Podoba mi się ze nie całuje w tylek unię europejską i stanowczo stawia na swoim. Ci z opozycji to zwykli zdrajcy.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL