Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

black126

Stanowczo odradzam! Po 1,5 miesiąca pracy szczęśliwie rozstałem się z tą firmą. I dziś dostałem świadectwo pracy z którego wynika że byłem na urlopie dwa dni! Muszę mieć cholernie krótką pamięć, aby zapomnieć że byłem, bo za cholerę nie pamiętam. Telefon do ręki i okazało się że rzeczywiście nie byłem.Co ciekawe okazało się że należą mi się dwa a nie pięć pomimo że dostarczyłem dokumenty z poprzedniej pracy o przepracowaniu 30 lat. Ale pani z kadr nie potrafi ich znaleźć! Czy gdyby się znalazły to na urlopie na którym nie byłem byłbym pięć dni? Pomyłka czy (usunięte przez administratora) Zobaczymy co dalej sąd pracy czy PiP.

Iwo
@black126

Człowieku nie zastanawiaj się wcale tylko zgłaszaj to wszędzie gdzie możesz! Może wreszcie ktoś zrobi z tym B....lenm porządek! Powodzenia

Xxx

To co dzieje sie w tym magazynie przechodzi wszelkie normy etyczne panuje tam totalne bezprawie tzn jezeli lizesz tylek i masz dobre znajomosci to zarobisz i umowe masz w reku jezeli nie nadajesz sie do podlizywania nie masz najmniejszych szans tam zadza ekipy z poszczegolnych dzialow wysylek pts czy nawet zwrotow ludzi maja za nic norma niedowyrobienia totalna porazka

Chose Armani
@Xxx

A mi mówiła personalna że norma jest do wyrobienia bez problemu. Nawet po gimnazjum se dają radę. Cóż przyjdę to zobaczę. Jak mi nie podpasuje to po kilku dniach zrezygnuję.

@Chose Armani

To niech personalna przyjdzie i wyrobi normę niech pójdzie na pts lub przyjęcia. Zapraszam

Jak Wam się podobają nowe zasady które panują w magazynie??

Luk

A co się stało? Nie długo zaczynam tam pracę i jestem ciekaw.

HIGHEST IN THE ROOM

Domniemam, że chodzi ci o piątkowe spotkanie z menedżerem?

N7

Ja mam pytanie odnośnie parkingu a raczej jego braku czy jest coś robione w tej kwestii ? Ogólnie firma nie stwarza możliwości przyjazdu do firmy godzina 13:20 brak miejsca czy to na parkingu z kostki czy tego śmiesznego miejsca po drugiej stronie na błocie . Oczywiście wjechać do środka nie wjedziesz bez przepustki a i tam też z miejscem słabo . Dodam że ciągle przyjmujecie ludzi więc możecie doliczyć kolejne 40 auta a miejsca nie ma, a było to zgłaszane już jakieś pół roku temu gdzie ci ludzie mają stawiać samochody pod urzędem pracy i przyjeżdżać godzinę wcześniej do pracy ?

Ala
@N7

Sugeruję OCHRONIE lepszą weryfikację przepustkę na wjazd na teren magazynów. Z tego co wiem bardzo wiele osób wjeżdża bez przepustek blokując miejsca stałym pracownikom

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
Ben

Firma ogolnie nie jest zla wszystko co tam sie dzieje tworza ludzie i to Ci ktorzy pracuja po 10 lat tzw stali pracownicy (usunięte przez administratora) wynioslosc. beszczelnosc i brak szacunku

Older
@Ben

Właśnie dlatego że 10 lat pracuję i znoszę to wszystko należy mi się kawa i chwilę odpoczynku

Lepus
@Ben

Ciekawe. Przyjdę do was to się przekonam.

Xxx

Dokladnie tak obrabianie tylka to ich 2 etat jak tylko by mogli byli by materacem interesuja sie zyciem kazdego tylko nie widza siebie ganiaja ludzi a siedza i kawki pija zenada wiekszosc kluczowych ma zero pojecia o wykonywanej pracy niektorym pania polecam skaner i w racki ciekawe ile by zrobily

zawiedziona.

DHL.to jedna wielka porażka.nie doceniają ludzi i tylko norma się liczy.jak jest sezon to czaruja ściemniają a potem i tak człowieka zgnoja i nie wypłaca tego co powinni.ogulnie porażką jest ta firma ciągle kłamstwa i myślenia oczu.

Ola
@zawiedziona.

Dokładnie. Najlepiej odpuścić i robić wolno bo i tak nie da się wypracować 100 procent na niektórych działach przyjęcia i pts norma niewyobrażalna niech sami z góry przyjdą i zrobią. Nie polecam tej firmy

Baron

Podobno na balu ma być wódka eskimo. Trochę słabo bo to najniższa półka 15 zł za 0,5 w sklepie.

Lola

Co teraz się dzieje w dhl jaka jest atmosfera i co z przyjęciam i nowych ludzi? Zostają czy zaraz odchodzą?

Ggol

Czy warto u was się zatrudnić.? Ile zarabiacie.? Moje minimum to 2600 zł na czysto.

Jurii
@Ggol

Najlepiej przez Fast Service. Nic nie robimy Dhl zbiera opieprz za normy a my się opieprzamy. Zarabiamy ponad 3 na czysto. Warunek to paszport UA. Ważne naucz się mówić tylko niepanimaju i blać

@Ggol

Nie warto nie doceniają człowieka. Nie polecam.

@Xxx

Mam pytanie kto jeszcze pracuję na Foksal u i kto tam jest u władzy czy warto składać tam podanie o pracę oraz jaka jest atmosfera

Lola

A co takiego się stało? Dlaczego nie darzysz tych osób sympatią

Ggol

Chce się zatrudnić w waszej firmie.

Czy w DHL jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gregory

nikt w tej firmie nie reaguje na problemy pracowników a wręcz przeciwnie , wystarczy popatrzeć i posłuchać Kierowniczki jednej że zmian , która przypier... się do ludzi !Widząc wszystko u innych a u siebie nic , bo jej się należy jako kierownikowi wszystko a człowieka ma za nic .Skomentuje każde L4 czyjeś a to że sama idzie na zwolnienie 3albo 4 razy w roku po 2 lub 3 miesiące to jest OK! ŻENADA pozostali nie są lepsi tylko na głos nic nie mówią.

Justin
@Gregory

Wiem kogo chodzi. Teraz znów siedzi na zwolnieniu, ale "M" co do jej osoby ma daleko idące plany. Jak przyjedzie na ,,opłatek " to się zdziwi

Razor34

Witam właśnie dostałem oferte podjecia pracy w dhl sochaczew na stanowisko magazyniera posiadam uprawnienia udt 2 mam do was pytanie czy warto tracic czas z tego co czytam to opinie sa raczej negatywne na temat zakladu a jak atmosfera w pracy

@Razor34

Jak masz udt i doświadczenie, to poszukaj innej pracy. Tutaj można co najwyżej kłopotów sobie narobić, bo o wypadek jest bardzo łatwo. Jedyne co się liczy to normy.

Iwo
@Razor34

Człowieku jak masz UDT to się nawet nie zastanawiaj nad tym (usunięte przez administratora) tylko szukaj normalnego miejsca , bo tu to same świry zarzadzają

Ciekawy

Czy na święta są jakieś bony lub inne dodatkowe benefity?

Avenue

Witam. Jak wygląda praca zwykłego szarego pracownika na dziale Empik? Ciężko jest? Da się przeżyć?

Alabama

To co ostatnio dzieje się w DHL Sochaczew to wielkie dno. (usunięte przez administratora)począwszy od tego, że nie będzie podwyżek inflacyjnych które i tak były śmieszne jednak firma jest na tyle biedna że nawet tych marnych groszy nie będzie. Kasy na święta Wielkanocne pewnie też nie.. Cztery zmiany na miesiąc i podobno będą ponownie także przygotujemy się na zapierniczanie w maju, czerwcu, lipcu itd. Nie doceniają ludzi kompletnie.. Mam na myśli pracowników którzy posiadają wiedzę, staż i mają pojęcie na różnych działach i ogarniają system. Nowo przyjęci mają zarobki takie same co pracownik że stażem 10,7,5.....letnim. Szkoda gadać... Najśmieszniejsze stały się akcje że zdjęciami... kur.. a Meksyk!!!!! Ochrona wpier.. ala cukierki pije kawę na magazynie a nas się gania jak na 5 minut staniemy i wypijemy herbatę. I telefony.. ochrona legalnie wnosi na magazyn a my jesteśmy trzepani na każdym kroku!!! Ludzie tam na górze weźcie się w końcu i zróbcie coś dla nas.. W (usunięte przez administratora) mamy palarnię itp. Oczekujemy szacunku a wtedy tym samym się odwdzięczymy. To tyle..

@Alabama

Dobrze ujęte . Podpisuje się pod tym atmosfera kiepska aż nie chce się przychodzić.

@Alabama

Ludzie jak wy działacie ne nerwy. Ble ble ble. To złe, tamto złe. To po co siedzicie w tej robocie ? Jest całe mnóstwo roboty w innych magazynach. Siedzicie tak 5, 7, 10 lat i ciągle stękacie i dalej siedzicie.

Pracownik1
@Alabama

Alabama, widocznie ochrona lubi na słodko łapać złodziei i z tego co widzę to mają niezłe osiągnięcia. Zdjęcia robią bo tak trzeba i niech trzepią ile wlezie w myśl zasady jak nie twoje to nie rusz. Mnie kontrole zupełnie nie przeszkadzają bo nie mam nic do ukrycia.

przyszły

Co sądzicie o kadrze zarządzającej? da się z nimi żyć? myślę o pracy w dhl

Emilia
@przyszły

No właśnie, jak to aktualnie jest z relacjami z przełożonymi? To jedyna informacja, której de facto nie dowiemy się z rozmowy kwalifikacyjnej, z ogłoszeń itp, a jedynie możemy od Was. Macie pod tym względem dobre doświadczenia z DHL?

Zadowolona
@Emilia

Czytając te wasze wypowiedzi można wywnioskować, że wszyscy są niezadowoleni, a to nieprawda ja lubię swoją pracę. Liderzy,kluczowi to ,bardzo fajni ludzie, a pracowałam na różnych zmianach i z różnymi liderami, wiadomo wymagają ale taka ich rola. Kierownicy też w porządku a pracowałam z niektórymi gdy byli jeszcze liderami.

stary pracownik

na e-sochaczew jest ogłoszenie o przyjęciach na pracownika magazynowego .Fajnie tylko dlaczego na dzień dobry pracownik dostaje 2850 czyli prawie 100 zł więcej niż pracownik po kilku latach pracy. No i gdzie jest to zautomatyzowane środowisko które czyni pracę lekką ? i gdzie są te komfortowe warunki pracy -gorąco jak w piekle,wszędzie hałas,kurz i brak podstawowego sprzętu- oklejarek,wózków,działających bez problemu stanowisk.A system premiowania? Totalna porażka. Jak nie jesteś (usunięte przez administratora) który potrafi wyrwać co lepszy towar nie licząc się z nikim innym to nie masz szans na wypracowanie premii minimalnej.

gekon
@stary pracownik

Człowieku po co tam siedzisz ? Czy każdy polak musi tak stękać i jęczeć zamiast wziąć sprawy we własne ręce ? Mało roboty w Polsce, w powiecie ? Nie szanują Cię to po co tam siedzisz ? Są inne magazyny, firmy produkcyjne, budowy, brakuje kierowców czy spawaczy. Możliwości jest full i jeszcze trochę. Ale po co ruszyć zwłoki ? Po co inwestować w siebie i zrobić jakieś kursy ? Lepiej ponarzekać i postękać, wyżłopać "pywko" wieczorem dalej narzekając i tak karuzela się kręci. Sami sobie dokładacie do garba siedząc i tylko narzekając.

Maciej
@stary pracownik

Nowy pracownik otrzymuje większe minimalne wynagrodzenie niż osoba pracująca na tym stanowisku od dłuższego czasu, dobrze rozumiem? A może jest to uzależnione od umiejętności, doświadczenia? Dlaczego wg. Ciebie tak ciężko jest wypracować minimalną premię? Będę wdzięczny za rozwiniętą odpowiedź.

@stary pracownik

to ogłoszenie to jedna wielka lipa , nikt nie ma premi w wysokości 1000 zł i nie ma żadnych paczek!!!(usunięte przez administratora)

Także stary pracownik
@Lola

Popieram. Jak ktoś lubi cyrk to polecam. Połowa kadry nie ma pojęcia o zarządzaniu stanowiska obsadzone w ludzi którymi da się bezgranicznie kierować byle nie zadawali pytań a pół w głowie nie mają co zwykli pracownicy. Są przypadki że ludzie nie umieją liczyć nie słyszą nie do widzą... Żadnych testów rekrutacyjnych... Atmosfera w pracy nie dla nerwowych... Zarobki nigdy się nie zgadzają. I nie wierzcie że każdy zarabia podłóg stanowiska. Tam niema żadnych reguł.

Emilia
@Lola

Premia w takiej wysokości faktycznie wydaje się nieco za wysoka, ale przecież nigdy nic nie wiadomo. Powiedziałaś, iż w DHL nie ma co liczyć na takie premie i na paczki. Co zatem oferuje pracownikom ta firma? Mam tu na myśli jakieś dodatkowe benefity.

@Emilia

ta firma może Ci tylko zabrać cała premie , bo dac od siebie dodatkowego nic nie da .Pozabierali już wszystko co mogli , kawę,herbatę, mleko , pół dodatku za pranie odzieży, paczki które były aż przez rok !!! Łaskawie dadzą Ci parę groszy na święta. Ot to co oferuje firma

Ja...
@Lola

Jakie paczki??? W dhl nigdy nie było paczek na święta tylko dają pieniądze.

Igor

Czy święta są wolne od pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL