Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

CIEKAWY

Co sądzicie o zwrotach ze zmiany A?Chodzi mi konkretnie o ludzi i atmosferę. Mam zacząć tam pracę więc potrzebuje opinii. Z góry dziękuję.

Czy mozna pracowac w bluzie na dlugi rekaw?

Brygida

Mam pytanie do menagera, dlaczego zlikwidowano PMR na przyjęciach, chyba po to żeby pracownik nie mógł zobaczyć jakie przekręty robi klucz.

Ktosiek

Ej słyszałem że znowu korona nas odwiedziła... Prawda czy fałsz? Jakś laska podobno

Dd
@Ktosiek

Która zmiana

Aha
@Ktosiek

Oczywiście fałsz, jeszcze smoki i czarodzieje może? :)

ehe
@Aha

Skąd ta pewność? Jeśli jesteś zwykłym uczciwym pracownikiem magazynowym, to nie możesz tego wiedzieć. Jeśli managerem to niedobrze dla firmy, że zatrzymałeś się w rozwoju na poziomie bajek. Choć to akurat w tej firmie zaczyna być normą :(

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Bruh

Transport to jakiś żart facet albo przyjeżdża po 30 minutach od rozpisanego czasu albo nie przyjeżdża

Kate
@Bruh

Skąd dojeżdżasz ?

lul
@Bruh

A nie lepiej zgłosić żeby to naprawić, niż się denerwować?

Ricardo

Witam co to są te zmiany ABC ja niedługo będę pracował w tej firmie z książkami do empiku

Pap
@Ricardo

Odpowiednio zmiana pierwsza, druga i trzecia.

Miki
@Ricardo

No i kogo to interesuje że będziesz pracował przecież to (usunięte przez administratora) więc przychodź jeśli wyrobisz normę 100% to będzie super a jak nie to długo tam nie napracujesz.

Normalnie sie usmialem jak to przeczytalem zmiana c sprzata po sobie zabawne wiec drogi pracowniku kazda zmiana sprzata po sobie na tyle ile sie da jestem pracownikiem agencyjnym i pracowalem na roznych zmianach i dzialach i powiem tak nigdzie tak dobrze mi sie nie pracowalo jak na zmianie a na pts lider bajka pani expert z pania judytka to zlote kobiety wytlumacza pomoga ze spokojem nie oceniaja czlowieka po wygladzie jak odbywa sie to na innych zmianach i choc nie pozwola usiasc same tez pracuja a nie tak jak inne ganiaja a siedza po katach

Zenek

Człowieku nie cukruj ,nie cukruj bo przsadzasz i to grubo i to o wszystkich trzech paniach. Kto Ci kazal takie bzdury napisać.? Pani Judytka czy pani Ekspert od siedmiu boleści? Pani lider do anioła tez bardzo ,bardzo daleko.

mały ale wariat

Zm C to brudasy!!!

Pracownik dhl
@mały ale wariat

A ty z jakiej zmiany jesteś ze tak podsumowałeś zmianę C. Bo jakoś zmiana C Zanim zacznie wykonywać swoją pracę to sprząta po innej zmianie i to tak codziennie.

Lola
@mały ale wariat

prawda , szczera prawda Drugiej takiej zmiany nie ma jak Ci bałaganiarze do potęgi

mały ale wiariat
@Pracownik dhl

Mam najwięcej do powiedzenia bo po was sprzątamy zawsze na początku zm a posprzątanie swojego stanowiska nie oznacza że jest porządek. Dzisiaj pokazaliście jacy to porzadni jesteście cały magazyn się załamał jaki (usunięte przez administratora) zostawiliście po sobie. Sory inaczej tego nie da się nazwać. A widzę że bardzo wysoką macie samoocene. Nie pozdrawiam!!!!

Cov

I jest kolejny wyniki pozytywny u pracownika magazynu. Ciekawe tylko czy będzie to nagłośnione czy zamiecione pod dywan.

Hmhmhm
@Cov

Ze zmiany D?

Cov
@Hmhmhm

Tak. Conajmniej jedna osoba.

Ty
@Cov

Zamiecione pod dywan a jak zawsze w tej firmie

@Ty

Ale pod sanepid podlegają jak wszyscy.

Księżniczka

SPL zm A najlepsza

x

Dobre warunki, uprzejmi ludzie

JA
@x

Polska piękny kraj i ucieciwe ludzie

GÓRA

LUDZIE CZEMU WY SIĘ NIE PRZEBIERACIE W SZATNI TYLKO JEŹDZICIE W TYCH ROBOCZYCH CIUCHACH. PRZECIEŻ JEST SZATNIA, MACIE SZAFKI. WALI OF WAS JAK OD SKUNKSÓW, ROZNOSICIE ZARAZKI I WIRUSY.

Dół
@GÓRA

Bo tak jest szybciej i wygodniej xd :) a jak jaśnie Pani/Panu nie pasuje to... No cóż, wywalone, hahah :D

Jasio
@GÓRA

Wali to od ciebie. Jadąc w ubraniu roboczym do domu nie sprawia że od nas śmierdzi. Strata czasu iść na szatnie po tej charuwie.

Kiki

Jak ma się sytuacja w Dhlu obecnie po ostatnim przypadku?

Lol
@Kiki

To wszystko to pic na wodę. Nagle 7 osób wyzdrowiało, koronawirus wyparował? I co najlepsze nikt z rodziny się nie zaraził.

Asia
@Lol

Nie bójmy się choroba wirusa. To zwykła grypa tylko ma jeden ogonek więcej. Z tego można się wyleczyć.

Byly pracownik

Pracowalem w tej firmie kilka lat teraz złorzyłem sprawe w sądzie pracy zobaczymy Co z tym zrobią

zenek

wprowadzili zakz noszenia medalikow i krzyzykow a za to korona weszla sama i nic nie mowja.

Kr

Zawsze raporty z sanepidu były o 13. Już 14.30 a sanepid milczy. Przypadek?

Wojciech Paweł Pokora
@Kr

Bo coś mają do ukrycia

Jaro
@Wojciech Paweł Pokora

Od 6 rano pobierają próbki od wszystkich pracowników. Wynik testów ma byc najwczesniej w poniedziałek. Dziś eurokadra normalnie pracuje. W poniedzialek pozostałe zmiany (B i C) ktore nie są na kwarantannie normalnie idą do pracy. A i D mają kwarantannę.

@Jaro

Eurokadra - bardzo ładna nazwa zespołu.

Pap
@Wojciech Paweł Pokora

Serio. Na jakiej podstawie to stwierdzasz.

Denis

Ile Twoja matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana urodzić

nick
@Jaro

I twoim zdaniem praca po pobraniu próbek jest ok??? to jest chore! bo potencjalnie wówczas mogą pracować osoby zakażone lub nosiciele dlatego próbki powinny być pobrane gdy tylko wykryto pierwszy przypadek, zamknąć magazyn do chwili wyników, powinna być dezynfekcja a następnie zdrowe osoby pracują dalej...proste? proste! ale chytra dwa razy traci.....o tydzień za późno to zrobili

Jaro
@nick

Nick jasne, że nie. Magazyn powinien być zamkniety aż do wyników. I to powtórnych. Min na 2 tygodnie.

Wojciech Paweł Pokora

W końcu przejrzeliśćie państwo na oczy jak was mydlą.

Aaaa

I tak być powinno

Zdenerwowana????

Ludzie co myślicie o odrabianiu tych 3 dni w sobotę.??? Nie myślicie ze nas perfidnie oszukano?? Na zebraniu zostało powiedziane ze poniedziałek będzie 100% płatny i traktowany jako zdalna praca w domu!! Nie uważacie ze robią i postępują z nami co chcą a my wszyscy się na to godzimy? Nie z naszej winy nie przychodziliśmy do pracy. My byliśmy gotowi przyjść nawet w zaistniałej sytuacji do pracy gdy wykryto u nas koronovirusa. Nie biorą tego pod uwagę że mimo naszych obaw nadal pracujemy!!!

Kro
@Zdenerwowana????

Nagłaśniać sprawę! Pracodawca na poziomie mułu i wodorostow.

@Zdenerwowana????

Ale wiecie o tym, że dokumenty o przebytej kwarantannie trzeba złożyć u pracodawcy w ciągu trzech dni roboczych od jej zakończenia by uzyskać wynagrodzenie ? Kto nie złoży odpowiednich dokumentów jest po prostu na przestojowym. Co do przestojowego należy się 80% wynagrodzenia zasadniczego, a pracodawca nie ma prawa zmuszać pracownika do odpracowywania tych dni, co więcej w zaistniałej sytuacji pracownik może zażadać uropu lub urlopu bezplatnego wnioskując obawę o własne zdrowie. I teraz przychodzi mi na myśl słowo MOBING, zakład pracy nie poinformował pracowników i konieczności złożenia dokumentów o przebytej kwarantannie i terminach ich złożenia, po za tym grafik został zmieniony po terminie przymusowego zamknięcia, zresztą dosyć nierozważnie to zrobił, bo kto by po kilku dniach wolnego przyszedł do pracy w piątek by potem mieć wolne w weekend, jakąś bzdurą nie przemyślaną to jest. No cóż należałoby złożyć jakiś zbiorowy wniosek o odszkodowanie za nękanie pracowników. I jeszcze premia za frekwencję, przymusowy postój zakładu nie zwalnia pracodawcy od jej wypłacenia, bowiem nieobecność nie wynikła z winy pracownika.

Niewiemcotusiedzieje
@Pracownik DHL

Potrzebujemy pomocy w wystowsowaniu takiego wniosku . Jeśli znasz się na tym a pracujesz w tej firmie wyjdź z tym tematem na swojej zmienie .To nie pierwszy raz kiedy ta firma nas (usunięte przez administratora). Ludzie, każdy ma plany nie jesteśmy tylko robolami tego magazynu. Jesteśmy ludźmi , którym też należą jakieś prawa . NIE DAJMY SIĘ

Pracownic@
@Niewiemcotusiedzieje

Musi w końcu nadejść taki czas że i my musimy powiedzieć DOŚĆ!!!Ludzie zbierzmy się. Przestańmy się bać. W nas jest siła.. Niech przestaną z nami robić co im się żywnie podoba.!!!

Wściekły
@Zdenerwowana????

To jest poprostu chore !!!Myślę ze trzeba to gdzieś zgłosić i tyle. To może do tv sie nadaje..juz widzę ich miny :)

@Niewiemcotusiedzieje

Być może wystawie pytania i roszczenia jutro z rana, o ile będe miała taką możliwość. Ale tu jest potrzebny rozsądek, rozmowa, i dobra wola obu stron. I widzę kolejny problem, co z osobami, które będą na dwutygodniowym urlopie i wypadnie odpracywujacy dzień, czy musi wziąć dodatkowy dzień, czy wrócić do pracy w piątek ?

@Niewiemcotusiedzieje

Sprawa jest już w toku, i wiem że osoby z innych zmian również interweniują w tym temacie, potrzebny jest kontakt, bez problemu się tym zajmę, ja jestem na rannej zmianie.

PRACOWNICA !

LUDZIE NIE WIERZE ZE DAJECIE SOBIE MYDLIĆ OCZU . MYŚLICIE ZE DOSTANECIE 800 ZL???POWIEM TAK" (usunięte przez administratora) DOSTANIECIE".DAJCIE SIE ROBIC TAK DALEJ. POZDRWAWIAM!!!

...
@PRACOWNICA !

Powiem szczerze że sama się zastanawiam.. pewnie zostanę zaatakowana bo nie będę pisać tony "!!" I nie chcę nikogo atakować... nie uważacie że na tej stronie piszą jedynie osoby które się coraz bardziej nakręcają? Nie dają źle, dają jeszcze gorzej. Pozdrawiam ciepło i liczę że niektórzy się troszkę uspokoją bo sama czuję te niezreczna atmosferę na magazynie czy ona jest nam potrzeba?

Xxxx
@...

Tu nie ma się nad czym zastanawiać. W czasie takiej pandemii przez którą narażamy swoje zdrowie oraz swoich bliskich to się nam należy. Tu nie chodzi o pieniądze. Tu chodzi o nasza godność i nasze prawa. Dajmy się tak cały czas omamiać a zostaniemy bez niczego bo powiedzą ze jest takie prawo a gdzie my wszyscy w tym całym bałaganie. Widać że niektorym zależy bardziej na kasie niż na swoim honorze. A jeśli chodzi o atmosfere to ona zawsze jest była i będzie niezreczna. POZDRAWIAM.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL