logo DHL

DHL

Sochaczew

Opinie o DHL

Haa 2016-06-29 21:18:27
Krystyna ta pani przy tuszy hahaa
Ba 2016-06-29 21:21:59
Ty o kim muwisz pewno o tym z sc z b zmiany
Djdjdjjddj 2016-06-29 21:26:49
nawt o tym co kiedys po mezalinie jezdził a potem chiba na pts wylądował on ma.na imie mateusz to jest psychika przy nim siada w pewnych momantach to nie wiadomo o co mu chodzi
Djjsnsn 2016-06-29 21:32:05
Co mirka jest debest obydwie sa siebie warte
Słoneczko :-) 2016-07-01 10:51:50
Po godz 0.20 mielismy zebranie z p. menadżerem :-) On normalnie ma nas za idiotów uśmiecha się i wpiera ludziom że normy produktywności i stawki (chodzi o agencje) są z korzyścią dla nas . On myśli że agencja to same nieuki i tłuki stawka w górę z korzyścią dla nas ...oskrobał nas i to równo . Pracownicy zmęczeni bo duchota nie ma czym oddychać (bo jedna rampa otwarta) a p. Andrzej z uśmiechem tłumaczy jak to normy i stawki pozmieniali z korzyścią dla ludzi . Szczęka mi opadła jak czarno na zielonym widać że ludzi w .... robi . To tak dla wiadomości dla tych na górze że AGENCJA też ma swój rozum i czytać potrafi . Wyjdz człowieku i powiedz ...że ludzie zarabiają za dużo i nie stać was tyle płacić na godz. My zrozumiemy ...a nie ciemnotę wciskasz jak małorolnym w 19 wieku .
Edek 2016-07-02 20:13:11
Obecny Manager nie nadaje sie na to stanowisko, malo profesjonalny i nie potrafi zarzadzac. Jest osoba ktora rzadzi a nie zarzadza.
Ludzie zniechecia przychodza do pracy przez takiego tlumoka. Jakby mial wstyd to by odszedl .....
DHL SOCHACZEW 2016-07-03 17:13:27
Jest DHL SOCHACZEW? Jest, no to o jakie inne oddziały chodzi? Czytamy ze zrozumieniem
zdegustowana 2016-07-03 20:50:02
to co mowiono na zebraniu to jstne zarty mydla ludzia oczy bo we wrzesniu PIotr i Pawel sie otwierta i boja sie ze wiecej osob odejdzie z reszta to sie nie dziwie a szczegulnie po tej czwartkowej akcij na zwrotacz . a teraz lider tuszuje sprawe aby nikt sie nie dowiedzial jak on kombinuje
krzysiek 2016-07-04 14:12:59
Ktoś cię wprowadził w błąd. Nic takiego nie ma , a na pewno po dwóch latach.
siwy 2016-07-05 19:13:56
jaka czwartkowa akcja na zwrotach?
zdegustowana 2016-07-06 14:32:17
nie moge wprost tego napisac ale dzialo sie i to jak jednym bylo do smiechu a drugim do placzu````
norbert 2016-07-14 21:17:22
W porządku to może być pod kołder ka. Może spróbujemy?
zrezygnowana Pracownica dhl sochaczew 2016-07-27 09:19:47
Teraz troche odemnie o oddziale sochaczew ;) to tak ludzie jak najdalej od tego miejsca obecnie kazdy z pracownikow magazynowych szuka innej pracy wozkowi tak samo - praca akordowa przy ktorej tylko wafelki zarobia cos wiecej niz 15__ + premia jak sie dobrze zapier... bo inaczej bez premi no i cudowny system bonusowy przy ktorym za 180% normy daja cale 4_0 zl wiecej ,pracujesz im prawie za dwoch a dostajesz za 1/4 wynagrodzenia pracownika to ich dobro... teraz o zarzadzaniu niewiem jak to wyglada na centralnym nie bede ukrywala ze pracuje na SPLu liderki Katarzyna i Ewelina prubuja powiazac koniec z koncem chociaz maja swoich wafelkow co zawsze stoja w lepszych miejscach co widac , ale jak ktorejs tylko niema to pseldo zastepczynie typu żaneta i ola ktore potrafia byc prawa reka ale same jak zostana to strach w oczach i robia taki rozpier.... na dziale ze sie w glowie nie miesci nie potrafia kierowac ludzmi polozcie tylko noze na stole a zobaczycie co zrobiliscie w tej firmie jedno drugie pozabija taka atmosfera jest dzieki nim i pracy akordowej bez umiejetnego zarzadzania . chodze po tym dziale i tylko slysze jak ta ola albo zaneta krzyczy na ludzi nie szanuje za grosz co 5 minut wysyla w inne miejsce a sama siedzi na tylku i nic nie robi tylko sie wyrecza innymi . nowi pracownicy nie sa przeszkalani wogole jakosc jest bardzo niska , ukraina w 90% nie mowi i nie czyta po polsku pracownicy agencji uciekaja gdzie moga bo ukraina pracuje codziennie a oni kilka dni w miesiacu i lepiej zarabiaja niz firma . i teraz ludzie najwazniejsza sprawa gdzie macie na umowie system bonusowy albo prace akordowa... jest tylko premia uznaniowa do 20% -nie zaplaca wam grosza wiecej niz 20% i co zrobicie nic... duzo mamy inteligentnych ludzi w tej firmie ale z kazdym dniem coraz mniej i z tego co sie slyszy niewielu zostanie kazdy widzi co sie dzieje probuje reagowac ale menagerowie smieja sie w twarz . Ciagle tylko nie zgadzaja sie % ludzie kto myli sie w takiej firmie o 35% produktywnosci i po 20+ osob miesiecznie ktorym sie nie zgadza produktywnosc. dlaczego nikt nie pomylil sie w druga strone i nie naliczyl wiecej :) Pozdrawiam wszystkich zarzadzajacych niestety to wam nalezy sie uznanie bo zamydliliscie oczy wiekszosci ludzi wasze spotkania i smianie sie prosto w twarz i tlumaczenie ze to wszystko dla dobra pracownikow macie racje ale dla tych na stanowiskach od lidera w gore . zanim ktos zatrudni sie w tej firmie niech 100 razy pomysli czy chce nabawic sie nerwicy i pracowac gdzies gdzie kady patrzy na siebie jak na wroga wyrywa z reki jedno drugiemu lepszy towar i leci frajerzyc jak sie odezwiesz i to za marne grosze .
Mezzaine 2016-07-27 09:27:20
Dokładnie ta Ola to jest niezła jeszcze jak z Agnieszka pracowała to jej tyłek do każdego obrabiała jak tylko jej nie było, żeby tylko ja wygryźć ze stanowiska lidera, dobrze ze już tam nie pracuje ...
nikola 2016-07-27 15:46:56
idz stad i nie wracaj
tata kazika 2016-07-27 19:39:44
ładnie starasz sie zmieniac temat daj sobie juz spokój
Men 2016-07-28 23:31:28
Zrezygnowana pracownica - nie pisz tych referatów. Co żal dupe sciska ze nie jesteś na ich miejscu ( oli, żanety) ciekawy jestem co byś zrobiła ja bys musiala sama sie tym zajmować- one przecież ucza sie od najlepszych. Pracuje z Ola na zmianie i nigdy na mnie nie krzyczała. Probonuje wziaść sie do roboty.
Qwerty 2016-07-29 23:31:02
Śmiechu warte to wszystko
sampanwidzi 2016-08-08 06:34:17
w piątek udało mi się zwinąć płytę z magazynu
heniek 2016-08-21 14:01:07
Ja dostaje co miesiąc. Wyrabiam nieco ponad normę i kaska wpada. Nie obija się a nie będzie to dla ciebie takie dziwne.
nieprawo i niesprawiedliwość 2016-08-23 18:25:55
Oj szykuj się pan panie Andrzeju bo ludzie mają dość pańskiej akcji "dziel i rządź". Ludzie na pozór skłóceni zaczęli się porozumiewać i wyszły na jaw pewne rozbieżności co do wydawania poleceń tak aby skłócić ludzi. Oczywiście kierownicy zmian nadal mają pełne gacie ale jak ktoś kilka miesięcy warczy na siebie to po pewnym czasie ktoś ma tego dość i wyciąga łapę na zgodę i wtedy wychodzi na jaw "a bo wiesz bo Andrzej..." i zaczyna się konwersacja, szukanie świadków. Tak tak. Na magazynie rośnie opozycja nieźle wkurzonych ludzi, którzy dowiedzieli się kto jest źródłem zażartych kłótni między nimi. I pewnego dnia ludzie z różnych stanowisk w liczbie może i 30 ludzi trzaśnie jednego dnia wypowiedzenia i pokaże grzecznie paluszkiem kto jest winien a wtedy to nawet najbardziej wyrafinowana historyjka tyłka nie uratuje. Bon voyage !
katarzyna 2016-08-26 21:06:40
1610 brutto. Wypłata dziesiątego w porywach do dwudziestego. Umowa o dzieło przez 20 dni a zlecenie 10 dni.
katarzyna 2016-08-31 19:44:49
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jedna umowa to limit godzin jaki ustawowo trzeba wypracować w miesiącu, druga umowa to ta można dołożyć z połowę godzin z poprzedniej umowy żeby pracować 240 godzin. Oczywiście ta pierwsza umowa jest tylko ozusowana. Kapewu? Średnia godzin w miesiącu to około 168 godzin, czyli wynik jest prosty. Wyzysk.
heniek 2016-09-22 23:54:00
A mnie martwi ze nie pada deszcz. Jest strasznie sucho. Tragedia moi drodzy.
bizon 2016-09-23 00:10:49
To kup nowe lemiesze jak nie możesz zaorać :)
Nikola 2016-09-23 00:17:18
chcesz rozmawiać o pogodzie to idź na przystanek PKS :) tu się pisze na temat pracy wiesiu
okej 2016-09-26 18:21:45
Jestem dumny z naszego rządu. Mile zaskoczony z jego pracy na rzecz polaków. Pomóżmy mu funkcjonować jak najdłużej. Podoba mi się ze nie całuje w tylek unię europejską i stanowczo stawia na swoim. Ci z opozycji to zwykli zdrajcy.
Miki 2016-10-10 12:52:16
CDC sezon czas zacząć :( dobór KO zarąbisty:D
Dhl 2016-10-11 09:02:23
Coś więcej? :)
geniek 2016-10-11 12:09:23
Kiedy zapłacą za wczasy pod grusza i ile?
geniek 2016-10-14 09:21:26
Podanie? Nie ! Myślałem ze jakiś wniosek trzeba wypełnić.
luk 2016-10-23 16:46:31
Kiedy zapłacą za wczasy pod grusza? Ja wniosek wypełniał em w sir pniu, . Ile mogę się spodziewać kasy?
jajko 2016-10-27 03:33:24
Tyle pieniędzy idzie na różne badziewia, które potem są albo wyrzucane albo odstawiane w kąt bo niepotrzebne. Jakby tego było mało to jeszcze zatrudniono zewnętrzną firmę aby "usprawniła" nam pracę. Wywala się pieniądze na zewnętrzną firmę a własnych pracowników się uwala na czym tylko popadnie. Chyba głównym zajęciem kierownika magazynu jest to aby zabrać jak najwięcej pieniędzy zwykłym, szeregowym pracownikom.
Nie można powiedzieć że komuś jest odbierany chleb bo na całym magazynie panuje festiwal zamożności czyli kto ma lepszą furę ( na kredyt ), kto kupił nowe mieszkanie ( na kredyt ) i kto był na wakacjach w Turcji ( też na kredyt ) więc nie ma się co dziwić że kierownictwu nawet powieka nie drgnie jak zabierze komuś premię bo ludzie sami rozsiewają wokół siebie "propagandę sukcesu"
dddd 2016-10-28 22:31:13
masz problem to powiedz mu to w twarz a nie na forum ,zobaczymy jak wtedy zjarasz buraka cwaniaku , pewnie narobisz w gacie i z magazynu nie wyjdziesz
Hym 2016-10-28 22:48:04
Ja mogę z Tobą porozmawiać i to szybko zapraszam
Raciborz 2016-11-01 11:56:20
Witam.Pisze z DHL Raciborz ,mam pytanie do wozkowych ile zarabiacie ?jakie macie stawki i czy wszyscy maja takie same?Pozdrawiam
Ytr 2016-11-01 19:33:24
Mamy najgorsze zarobki jako wozkowi w okolicy w magazynach tragedia nie polecam
jurek 2016-11-01 20:37:59
W tesco lepiej płacą, ale odradzam ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Właśnie obecny menadżer podniósł normy o 10 procent. Ludzie nie mają czasu żeby się załatwić lub iść na przerwę, a palarnia jest na parkingu. Omijajcie magazyn tesco w Teresinie z daleka. Ludzie uciekają z tego obozu. Każdy inny magazyn jest lepszy od tesco.
Raciborz 2016-11-02 08:41:53
A mozecie podac kwoty? U nas wybrani maja okolo 2600 brutto a reszta holoty okolo 2200
ss 2016-11-07 18:13:53
U nas mniej
jurekj9 2016-11-08 12:06:04
Omijajcie DHL szerokim łukiem. Przesyłka nadana w punkcie w Gorzowie w dniu 7 listopada 2016 o godz. 11.55 leżała tam do dnia 8 listopada do godz, 11.45. a podobno w ciągu 24 godzin powinna być u odbiorcy. Skandal i oszukaństwo.
Qwerty 2016-11-10 20:12:44
Co oni zrobili na tym SPL-u sami liderzy i kluczowi a kto bedzie robil ukraina smiech na sali. Polowa z tych ludzi to sie nie nadaje na kluczowych . Szkoda mi was. Udaja ze sa wazni bo stanowiska dostali skonczy sie sezon i wroci szara rzeczywistosc. Zobaczymy co wtedy sie bedzie dzialo...
Adaś 2016-11-11 01:40:50
Szefostwo nieprzyjemne, liderzy aroganccy, pracownicy jak pracownicy - jedni przyjemni drudzy dziwni(bez urazenia nikogo) większość Ukraińców i trudności z porozumieniem sie z nimi, zarobki małe.
putin 2016-11-14 13:52:24
Oddajcie moich Ukraińców. Ja nie mieć do kogo strzelać.
Zbyszek 2016-11-16 17:24:45
Niech wywalą na zbity pysk pracownice DHL "Anusie" ze zmiany A, jeżdziacą czasami wózkiem z L z tyłu, a tak tylko chodzącą i gadająca głupoty. Ta baba o twarzy małej dziewczynki jest stuknieta. Ewidentne do zwolnienia
Jak 2016-11-25 10:52:03
Najlepszy wózkowy zgadzam sie jest mateusz ksywa dziumandzi chłopak jezdzi jak nalezy co sciągnie z regału to zaraz zwali błagam zdejmnijcie go z wózka bo tragedia bedzie dziękuje
Słodki konik 2016-11-25 10:54:59
Dziumandzi ale z niego ciacho kocham go pamiętaj bedziesz mój
twój jeśli. 2016-11-28 19:05:00
Pod warunkiem że lubisz anal. Inaczej nie masz szans.
kokoko 2016-12-02 17:14:53
Chyba ci.żal.tych.stanowisk zajmujesz się życiem.innych bo swoje masz.mało.interesujace ...gada ten kto mało wie a najmadrzejszy
NOWA 2016-12-08 19:44:54
Ja już nie wiem o co w tej firmie chodzi...jak liczą forsę na koncie ( chodzi o premię )to mordy im się śmieją a pracownikom burę dają za to że na ich premię kombinują ...ja przeżyję bez tej złotówki brutto
Zostaw swoją opinię o DHL - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL