Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DHL

Pracowałeś w firmie DHL i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
krajalnica - 2015-02-27 16:27:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję w DHL-u już ładny czas i na temat systemu pracy wypowiem się w taki, a nie inny opis. Więc tak. Przede wszystkim gorące pozdrowienia dla tych, którzy najbardziej zazdroszczą innym, ponieważ po tych, waszych wpisach niczego innego wywnioskować nie mogę. Uważam, że każdy z Nas powinien pracę traktować jako opcję zarabiania pieniędzy a nie zajmowania się zachowaniem innych. patrząc na zachowania liderów, którzy w taki a nie inny sposób znęcają się nad pracownikami, ta chęć pracy się minimalizuje. Nigdy nie słyszałem/słyszałam, aby były na zmianie odwołania za karę.. niby za co za pyskowanie, a może za własne zdanie, które powinno być w jakiś sposób docenione przez lidera.
zdjecie uzytkownika
krajalnica - 2015-02-27 16:39:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a Tobie strzała może od razu dać namiar na słownik Języka polskiego, bo definitywnie stwierdzam, że tego Ci trzeba..a co do Twojej wypowiedzi to zgadzam się.. plus dla Ciebie, szacunek jak dla każdego pracownika
zdjecie uzytkownika
nick - 2015-02-27 16:45:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Slownik niepotzebny, kazdy wie o co chodzi. A co do robienia sobie herbatki, kawki i zajadania sie ciasteczkami to niech to sie tyczy do wszystkich a nie tylko do zwrotow. Pozabierac w pi*du czajniki, odciac goraca wode i po sprawie.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-02-27 16:51:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pamiętajcie w tej firmie osoby najwyższego szczebla łącznie z osobami zarządzającymi nigdy nie szanowały pracownika (a szkoda)nie ten to będzie inny dla nich liczy się tylko cyfra a nie człowiek.
zdjecie uzytkownika
alutka - 2015-02-27 17:01:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dokladnie i ich premie.
zdjecie uzytkownika
lala - 2015-02-28 23:12:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co tam u tej szmatki Cywińskej słychać, ? Ile bierze teraz za numerek , pewnie podniosła stawkę skoro uważa się za lidera agencji, ciekawe tylko jakiej?
zdjecie uzytkownika
Kołowrotek - 2015-03-01 01:21:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Omg, przestancie wjezdzac na siebie nawzajem. Jak ma ktos cos do drugiej osoby to powiedz to prosto w oczy odwazniaku za dyche.
zdjecie uzytkownika
lala - 2015-03-01 20:34:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pusta lalo wez sie ogarnij i zajmij swoimi czterema literami bo juz mnie denerwyja te twoje wpisy o nia. to tylko i wylacznie jej sprawa. ale co ja pisze jestes zagupia na to zeby to zrozumiec
zdjecie uzytkownika
ax - 2015-03-02 11:54:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [strzała - 2015-02-27 16:25:31]:
Dokładnie niekturym trudniej jest wyrabiac norme i tylko sie człowiek stresuje normami bo jak jej niewyrobisz,to szybko wylecisz z roboty.
zdjecie uzytkownika
ax - 2015-03-02 11:58:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [xxx - 2015-02-27 16:51:36]:
Zgadzam sie nieszanuje sie pracownika bo dla dhl liczy sie tylko cyfra
zdjecie uzytkownika
lider - 2015-03-02 15:52:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) górą hahah.dobre kochani dobreeeeeeeee.najpiękniejsza kobieta w agencji hahahha dobreeeeeeeeeeeeeeee.
zdjecie uzytkownika
grabarz - 2015-03-04 00:08:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co za chamstwo. dzis wychodzac z pracy, przy bramkach bylem swiadkiem sytuacji jak jakas pusta czarnula naskoczyla na dziewczyne ktora kierowala sie juz w strone bramki wyzywajac ja od najgorszych. uwierz ze nic nie zaszpanowalas a jedynie zrobilas z siebie posmiewisko i osobe niezrownowazona. powinnas sie leczyc albo po prostu miec troszke mniejsze mniemanie o sobie. co to sie dzieje z tymi dziewuchami.
zdjecie uzytkownika
boy - 2015-03-04 09:45:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [grabarz - 2015-03-04 00:08:07]:
trzeba bylo zwrocic jej uwage przy bramce, a nie robic z siebie pseudo bohatera na forum
zdjecie uzytkownika
KRIS - 2015-03-04 10:43:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xxxx - 2015-02-27 13:46:28]:
A jak tam natalia Z zmieniła się troche na szczescie juz nie pracuj w dhl
zdjecie uzytkownika
grabarz - 2015-03-04 11:22:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [boy - 2015-03-04 09:45:37]:
Sama powinna sie gowniara pilnowac. Za grosz porzadnego zachowania. Kiedys jeszcze trafi na większego cwaniaka niz ona i znajdzie sie w czarnej d,u,pie
zdjecie uzytkownika
boy - 2015-03-04 12:54:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak lepiej opisac to na forum, niz powiedziec komus ze zle robi, smieszne, widac ze ty tym "wiekszym cwaniakiem" nie jestes
zdjecie uzytkownika
kitos - 2015-03-04 16:06:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
CO TAM U (usunięte przez administratora)???
zdjecie uzytkownika
grabarz - 2015-03-05 00:41:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [boy - 2015-03-04 12:54:40]:
a czy ja sie za wiekszego cwaniaka podalem? Albo w ogole za cwaniaka? Czytanie ze zrozumieniem ske kłania. nie zamierzam dyskutowac z takimi ludzmi bo zeby dyskutowac sa potrzebne dwie osoby z przynajmniej podobnym ilorazem inteligencji.
zdjecie uzytkownika
Kolig - 2015-03-05 08:35:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rzeczywiście, czasami wydaje się, że niektórzy w Sochaczewie w dhlu nadużywają swoich kompetencji. Tak się zastanawiam czy takie poganianie pracowników o którym piszecie nie działa na szkodę samej firmy i zespołu, bo potem się okaże, że nikt nie będzie chciał podjąć pracy, a każdy będzie znał peryferie zatrudnienia...
zdjecie uzytkownika
boy - 2015-03-05 10:55:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
racja z tym ilorazem inteligencji, dla mnie okresliles swoj iloraz piszac na forum ze ktos jest chamski i ze kiedys trafi na wiekszego cwaniaka ktory jej sie dobierze do d..., mylisz pojecie czlowieka inteligentnego, juz nie wspomne o czytaniu ze zrozumieniem w twoim przypadku, ale milej zabawy w opisywaniu ludzi i ich zachowania, a tak dla ciebie czlowiek inteligentny nie opisuje ludzi na forum, tylko mowi wprost
zdjecie uzytkownika
wewe - 2015-03-05 20:37:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szkoda gadać co się dzieje w tym magazynie.Kto to widział żeby w tak ciężkiej pracy była tylko jedna przerwa.Koszmar!!!
zdjecie uzytkownika
wek - 2015-03-05 21:13:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nadal natalia Z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi
zdjecie uzytkownika
grabarz - 2015-03-06 02:07:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [boy - 2015-03-05 10:55:17]:
To co w takim razie madralo robisz tu na forum? Sledzisz kazdy post. Widocznie do najinteligentniejszych nie należysz.
zdjecie uzytkownika
boy - 2015-03-06 13:32:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
smieje sie z takich jak ty :)
zdjecie uzytkownika
grabarz - 2015-03-06 13:36:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja sie smieje z ciebie. Pozdro! :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy DHL?
Zadaj pytanie