Proctima Cosmetics SC

Sochaczew

Opinie o Proctima Cosmetics SC

pracownica 2010-07-07 14:30:13
W firmie nie jest najlepiej . Jest stanowczo za dużo osób kierujących...Trudno sie połapać jaki kierownik pełni którą funkcję? Marketing głupieje. Ludzie pracują za darmo , niskie zarobki, świadczenia. Można byłoby ta firmę wyprowadzic na prosto ma sa predyspozycje,ale trzeba kadrę zmienić !!! Pracowałam tam kilka lat , odeszłam bo i tak nic sama bym niewskurała. Na początku powstania firmy pracowali prwadziwi pracownicy , których zwolniono , przyjmując nowe osoby. Gdyby teraz było tak jak 5 lat temu , to firma miałaby niezłe dochody ! Z taką techniką działania jeszcze 1 - 2 lata prosperowania tej firmy.
weronka 2012-08-24 21:51:56
Witam,wiele ludzi i wiele opinii.Ja pracuje w Proctimie oj -7 lat i nie narzekam ,kierownicto bylo rozne ale jest ok, tak jak wszedzie.Zarobki sa dobre trzeba sie narobic jak chcesz zarobic - tak jest wszedzie ,sa zaklady w Sochaczewie kture mniej placa wiec nie narzekajmy,aby tak dalej
Zostaw swoją opinię o Proctima Cosmetics SC - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proctima Cosmetics SC