Opinie o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szkoła Języka Angielskiego "Speak up". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Kraków

Agu123 Nowy wpis

Szkoła Speak Up oferuje zajęcia o dowolnej porze z przeróżnymi lektorami (zarówno tymi bardziej zaangażowani jak i mniej) wraz z szeroka oferta programowa, która umożliwi naukę zarówno gramatyki jak i słownictwa. Warto zapisać się na kurs

Czy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Małgorzata Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Szukałam szkoły, w której będę mogła reanimować moje zapomniane umiejętności języka angielskiego Do Szkoły Speak Up trafiłam przez polecenie osoby, która jest zachwycona kursem. To co mnie przekonało dodatkowo to indywidualne podejście i "elastyczność". Szukałam kursu z którego mogę skorzystać pracując w systemie zmianowym, najlepiej online, Wybrałam kurs indywidualny Spotlight. Kurs oferuje elastyczne godziny zajęć które sama umawiam pn-niedziela ,więc nie ma problemów w przypadku pracy zmianowej. Sama nadaję sobie tempo nauki: dni i godziny które mi pasują. Super sprawa bo mogę wykorzystać pakiet lekcji w rok ale mogę też szybciej. Do każdych zajęć dostaję materiały, mogę się przygotować do zajęć przez co same zajęcia są bardziej efektywne. Możliwość wyboru lektora to extra sprawa bo każda osoba wnosi coś nowego. Miałam już zajęcia z 5 osobami. Lekcje są 30 minutowe: wystarczająco długo aby poćwiczyć i jednocześnie na tyle krótko ze łatwo wpasować w grafik codziennych zajęć i się nie zmęczyć. Dostęp do platformy 24/7 z topikami i ćwiczeniami, gdzie mogę ćwiczyć, uczyć się gdy tylko mam na to czas. Profesjonalna pomoc konsultantki: zapoznanie z kursem, jak się poruszać po stronie, umawiać zajęcia , dużo praktycznych rad, pomoc w umówieniu pierwszych zajęć, stały kontakt- bardzo na plus :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

NIE POLECAM! Na początku milo i przyjemnie ale jeśli przychodzi do rezygnacji z kursu jest tragedia. Umowa ratalna jest zawierana z bankiem gdzie przy rezygnacji trzeba zapłacić dwukrotność ceny za odbytą część kursu! Gdzie w moim przypadku było to 1500 zł ekstra! Nigdy więcej tu nie przyjdę i nikomu nie polecam... do tego nękają telefonami... porażka..

Natalia

Szkoła zamknęła grupy czy działa nadal ?

QUESTION

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wyglada egzamin FCE ?

Abi

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników. Jakie są wymagania i zarobki?

Matiz

Spoko pracodawca, jak najbardziej polecam!

Justyna

TFLS to dobry pracodawca. Miła i rodzinna atmosfera, dobre warunki, jest ok!

Bartosz

Wiecie może czy potrzebują aktualnie lektorów?

Grzesiek

Takiego pracodawcę można z czystym sumieniem polecać ze względu na świetną atmosferę. Nie ma presji, jest wzajemny szacunek.

Emilia

pracuję w TFLS od niedawna i na ten moment jestem zadowolona zarówno z panującej atmosfery, jak i warunków zatrudnienia

Irek

Uczyłem w tej szkole i pewnie robiłbym to nadal gdyby nie moja przeprowadzka do miasta rodzinnego. Grafik elastyczny, dostosowany do możliwości danego lektora, atmosfera cudowna, a zarobki adekwatne do włożonej pracy, polecam.

Bronisław
@Irek

Jak wyglądała twoja umowa z firmą Speak up, czy pracowałeś na umowie na czas nieokreślony, czy była to własna działalność? Z twojej opinii wynika, że byłeś zadowolony ze współpracy. Na jakie zarobki mógł liczyć doświadczony, a na jakie początkujący lektor?

Eryk

Jak wszędzie, początki były trudne. Teraz, po roku nauki nie zamieniłbym tej szkoły jednakże na żadną inną. Ceny do zaakceptowania, poziom nauczania wysoki.

Tadex

Szkoła z pewnością nie należy do najtańszych, ale za jakość trzeba płacić, wiadomo o tym nie od dziś... Tutaj lektorzy na prawdę przyładają się do tego, aby przekazać wiedzę...

Krzyś

Chodziłem do kilku szkół językowych, ale efekt moich starań był marny. Myślałem, że nie jestem stworzony do nauki języków obcych. I wtedy postanowiłem zrobić ostatnie podejście i zapisałem się na kurs do Speak Up. W ciągu jednego roku nauczyłem się więcej niż przez cały okres edukacji, polecam!

W.

Szybkie tempo przerabiania materiału, ale dzięki temu przyswajanie wiedzy nie sprawia żadnych problemów.

Miałem przyjemnośc uczęszczać tu na kurs językowy. Inne szkoły skutecznie mnie zniechęciły do nauki, tymczasem ta jest całkowitym ich przeciwieństwem. Lektorzy przemili, stają na głowie, aby przekazać swoją wiedzę, a jej poziom jest naprawdę wysoki, polecam.

Mirek

Uczęszczałam na język angielski długi czas. Miałem to szczęście, że natrafiłem na świetna kadrę, dzięki czemu przyswajanie wiedzy nie sprawiało mi żadnych trudności.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" - Kraków

Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"