Opinie o NED Personeel in Zundert w Zundert

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NED Personeel in Zundert. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NED Personeel in Zundert na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NED Personeel in Zundert w Zundert

Karolina Nowy wpis

Bardzo dobra komunikacja z pracodawca, pracowalam w firmie Karpack prsy maszynach okolo 1 roku. Praca nie jest trudna, trzeba troszke myslec. Co do mieszkan-super. Z wielka chcecia wroce do firmy w przyszlym roku,

Agnieszka Nowy wpis
@Karolina

Trochę myśleć i tyle? ;) A dasz znać jak to w praktyce wyglądało? Można generalnie poprosić o skierowanie do tej samego firmy skoro masz warunki sprawdzone?

Karolina Nowy wpis
@Agnieszka

Jasne, na firmie kazdy z produkcji mial swoja maszyne z kartonami ktora obslugiwal. Z teo co wiem, to w lato znow bedzie sezon na firmie i na pewno tam wroce przez ta agencje. Bardzo podoba mi sie kontakt z koordynatorka oraz wyplaty.

Magda Nowy wpis

Szczerze, pracowalam 10 miesiecy z ned personeel.Moja koordynatorka byla polka, jedyna w biurze. Wyplaty byly zawsze na czas,jezeli cos mi sie nie zgadzalo to zawsze bylo to szybko wyjasnione.Dom byl bardzo fajny, wolnostojacy. Koordynatorke najlepiej zlapac przez whatsapp. Polecam ta agencje.

rafal

Szczerze, jest to jedna z lepszych agencji pracy w jakiej pracowalem. Totalnie super kontakt z koordynatorem. Wyplaty- na czas. Domek- czysty i co tydzien sprzataczka na domku,

Izabela
@rafal

A co wyróżnia tę agencję na tle innych, w których pracowałeś?

ranoer

Uważajcie na nich!!! To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Potrafią : Pobrać/(usunięte przez administratora)dodatkowego zapłacenia za mieszkanie w ich zdegradowanych mieszkaniach mimo że, mieliście opłacone. Nie wypłacić kosztów dojazdu do pracy ( dostaniesz rower służbowy co tydzień płać im 10e kaucji ) Nie odbierać telefonów w sprawach drażliwych (usunięte przez administratora) na wypłatach PODRABIAĆ PODPISY ELEKTRONICZNE NA UMOWACH

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NED Personeel in Zundert? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w NED Personeel in Zundert?

Cipek

Sądzę że jest to nie możliwe chyba że się zasługuje ha ha

Michael

Witam, wracam tutaj po roku i moich 3 wyjazdach przez agencję NEDu. Na początku faktycznie wyjazd nie był przyjemny, koordynator był zagraniczny z niezbyt dobrym angielskim prze co ciężko było się dogadać, zarobki nie były takie jakie oczekiwałem(Co de facto wynika z mojej winy, pierwszy wyjazd za granicę i myślałem że będzie to świat mlekiem i miodem płynący) co wpłynęło na moją dosyć ostrą opinie. Lecz teraz kiedy jestem już po 3 wyjeździe( I przed 4) to muszę powiedzieć, że jestem zadowolony, koordynator Polski przez co jak ktoś ma słabszy język bez problemu się dogada, spory domek dla Mnie oraz moich znajomych w którym mieszkaliśmy z jednym innym bezkonfliktowym Polakiem, przyjemna praca w której wszystko szło załatwić ustalić itp jak się chciało. Zarobki takie jakie były przedstawione(Oczywiście po odliczeniu podatku, składki ubezpieczeniowej i domku) na kontrakcie. Muszę powiedzieć, że myliłem się, oraz moje odczucia sprzed roku są całkowicie inne niż dzisiejsze, każdemu mogę polecić tą agencję, Jeśli ktoś jest w miarę rozumny, potrafi czytać ze zrozumieniem to nie zawiedzie się w ogóle.

kolo

to agencja nieporozumienie i na taką nazwę powinni zmienić , pracownik dla nich nic nie znaczy i w niczym nic nie pomogą chyba że w okradaniu . nie polecam

@D3RD a jak Ciebie oszukali na wypłatach ?

D3RD

Oszustwa na wyplatach złe traktowanie ludzi jak zatrudniła się polska koordynatorka tak biuro się zmieniło na gorsze nic nie wiedzą dlaczego o wszystkie sprawy trzeba prosić oficjalnie nie polecam tej firmy nie odbierają telefonów a jak już odbiorą to pretensje

Choracy

@Michael Całkiem dobrze firma jest oceniana i trochę zaskoczyłeś taką oceną.

Alicja

Czy trzeba znać język?

Aneczka
@Alicja

Niekoniecznie, czasem wystarczy polski czasem podstawy angielskiego

Michael

Nie polecam tej firmy z głębi swojego serca. Ja wraz z dwójką moich znajomych wylecieliśmy tam na wakacje, planowaliśmy zostać na 5 tygodni, lecz po tym jak zostaliśmy za przeproszeniem rypani na pieniądze na każdym kroku to wróciliśmy po 3,5. Na umowie napisane jest, że nie będzie podatku od wypłaty, a mimo to w urenie ten podatek jest wliczony. Wyjechalismy w czwartek a mimo to domek policzyli nam do końca tygodnia, czyli trzy dodatkowe dni. Mówione było na początku że na ręke dostaniemy około 1500 euro po 5 tygodniach, a po naszych wyliczeniach dostalibyśmy może 1200. Dowiaduję się po 1 części wypłaty że jest jakieś nienormalne E.T i przez to, że mam 18 lat zarabiam prawie 200 euro Mniej niż moi znajomi którzy nie mieli jeszcze skończonych 18, obiecują złote góry a prawda jest tragiczna, dostaliśmy domek za który płaciliśmy 70 euro tygodniowo(Bo mieszkaliśmy w jednym pokoju we trzech), panele powypychane, pralka jedna nie działa, druga łazienka przecieka a po zgłoszeniu tego problemu nic sobie z tego nie zrobili, woda wystarczała aby wykąpały się max. 3 osoby gdzie był to domek bodajże 7 osobowy, bojler podpięty do grzejników więc jak była zimna woda to grzały grzejniki których NIE DAŁO SIĘ WYŁĄCZYĆ W WAKACJE GDZIE POGODA BYŁA +- 35STOPNI. Umowa jest po Polsku, mimo to miejscami jest sam Niderlandzki (oczywiście nie na twoją korzyść abyś się nie domyślił że cię rypią na pieniądze). Nie macie po co tam jechać, zarobicie śmieszne pieniądze, moi współpracownicy Mnie wyśmiali jak im powiedziałem że za 2 tygodnie przepracowane dostałem 520euro na konto (było mówione że będę dostawał ok. 620). Omijajcie szerokim łukiem, w tej firmie jedyne po co robisz to po to, abyś był robiony na kase.

Bodo
@Michael

A od kiedy to sie nie placi podatku :D nie ma nic takiego w umowie kolego a mam juz drugie przedluzenie, chyba nie czytales ze zrozumieniem, 18 lat masz to ciesz sie ze polowy z tego nie zarobiles, skoncz 22 to zarobisz tyle ile Ci przysluguje.Mlody jestes i pewnie zero doswiadczenia a kokosy bys chcial.Wybacz ale nie moge sie z toba zgodzic bo od dawna przez nich pracuje ja i znajomi, kolezanka od 5 lat i nie mam sie do czego przyczepic, a domy to maja akurat super i ceny nizsze jak u innych agencji gdzie w jednym pokoju po 16 haha

kwiaciarka

Od lat co sezon przyjezdzam tu do pracy przy rozach, zawsze wracam na to samo mieszkanie, zawsze czysto i spokojnie. W biurze duzo zmian na lepsze po reorganizacji. Ja osobiscie jestem zadowolona i nie mam na co narzekac.

Mariusz
@kwiaciarka

Fajnie jest poczytać dobre opinie o pracodawcy, szczególnie, że wiele firm proponujących pracę za granicą źle wywiązuje się ze swoich zadań. Jak długo współpracujesz z NED Personeel in Zundert? Czy zarobki rosną z czasem? Jak firma zapatruje się na wyjazdy grupowe gdyby ktoś zechciał jechać z większą liczbą znajomych? Napisz proszę czy wiesz coś na ten temat, pomożesz tym samym wielu ludziom którzy są zainteresowani współpracą z NED Personeel in Zundert.

Wacek

Porażka. W biurze pięknie wszytko milutko a potem kasy nie ma haha. Inaczej gadają inaczej na umowie pisze. Chciałem się przekonać sam pomimo złych opinii i z czystym sumieniem mowie : NIEEE !!!! Porażka !!!!!!

@Wacek

Może zechcesz podzielić się z użytkownikami informacją, jakie były różnice między przedstawionymi Tobie warunkami zatrudnienia, a tymi, które rzeczywiście były zagwarantowane przez firmę NED Personeel in Zundert? Warto rozwinąć Twoją wypowiedź, gdyż obecnych na forum może zainteresować ta kwestia.

Dorota

Najgorsza firma jaka moze byc .Nie polecam .Oszusci ,oszusci i tyle oszukuja na wyplatach na jakiejs kaucji niewiadomo skad i maja pracownikow za nic .....

@Dorota

Możesz swoją opinię poprzeć o przykłady lub opisać sytuację bardziej rzeczowo? Może to kwestia jednego projektu i to nieporozumienie zostało już wyjaśnione? Za co jest wspomniana kaucja i czy jest zwrotna?

Anka

Owszem ,kazda firma ma jakis gorszy start ,kazda ma jakis haczyk lecz tutaj ewidentnie nic sie nie zmienia wciaz brną w ten sam biznes byle zarobic na tych biednych polakach ,ktorzy wyjezdzają do pracy ,pracują ponad siłę a mimo to wciąz są oszukiwani bo to oni mają nanas zarobic a niewazne co z pracownikami .Jesli to sie nie zmieni to nikt nie zgodzi sie na ich warunki '''''

Natalia

@Pracownik współpracowałeś z Ned-Detachering? Byłeś zatrudniony jako pracownik tymczasowy czy może jako koordynator pracowników? Możesz opisać dokładniej, co spowodowało takie a nie inne zdanie o tym pracodawcy?

Nie Polecam tej agencji najpierw było Detachering potem Ned Personel a teraz Ned Personel agro siedziba Zundert wciąż te same warunki oszukują na wypłatach .Nic się nie zmieniło a raczej na gorsze ;( Nie polecam

Julita

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!!

Waldi

Czy jest jakiś istotny powód, że nie piszecie? Miałem nadzieję na info bezpośrednio od pracowników.

@Waldi

hej jesli zamierzasz tam pracować to radzę ci abys jak najszybciej zrezygnowal z tego pomyslu,to zaklamana firma oszukują na godzinach ,na wyplatach ,jesli masz jakis problem zostajjesz z nim sam .Teraz to Ned Personeel wiec uciekajcie z daleko od tej agencjii.

Zostaw merytoryczną opinię o NED Personeel in Zundert - Zundert

• Jak się pracuje w NED Personeel in Zundert?

Zobacz opinie na temat firmy NED Personeel in Zundert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NED Personeel in Zundert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NED Personeel in Zundert