Ned-Detachering

Rijsbergen

Opinie o Ned-Detachering

anonim 2011-02-07 19:00:42
nic dodac nic ujac do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cala ta firma n( usunięte przez administratora )lepjej butelki w polsce zbierac pozdro
wasz pracownik 2011-03-22 21:00:57
Firma( usunięte przez administratora ) oszukują na godzinach, trzeba płacić jakieś kaucje 150 E za zatrudnienie u nich co jest złodziejstwem.Nie wypłacają pensji. ( usunięte przez administratora ) ładnie rozmawia a potem wypina tyłek na wszystko i ma cię gdzieś. Nic ci nie jest w stanie załatwić i ciągle ma o wszystko pretensje. Prace mają w innych regionach Holandii aby się z nimi jak najrzadziej kontaktować. I ten cały szef następny ( usunięte przez administratora )j.Dobrali się świetnie z tą ( usunięte przez administratora )Wymyślają opłaty za dom z kosmosu, to samo z ubezpieczeniem i jakimiś kosztami administracyjnymi.Występują jeszcze pod nazwami ( usunięte przez administratora ).Uważajcie i zapamiętajcie nazwisko tej ( usunięte przez administratora )pewnie wiesz kto to napisał a odeszło nas na raz 7 osób.
anonim 2011-03-26 18:21:25
masz racje ,calkowita prawda firma ( usunięte przez administratora )oszukują urząd skarbowy holenderski dają pieniądze w kopertach na lewo w ten sposob mają zyski a ludzie są [usunięte przez moderatora] dostają na konto jakies smieszne sumy ,nie mozna sie starac o zadne dodatki bo to jedno wielkie ( usunięte przez administratora ) pieknie slodko rozmawia na początku pracy , jak slodka , a potem wymysla jakies oplaty za mieszkanie kosmiczne,jakies koszta administracyjne a jak dzwonisz do niej nie pomaga w niczym karze ci samemu sobie radzic a ten szef to jeszcze gorszy( usunięte przez administratora )uwazajcie na te firme zanim sie zdecydujecie posluchajcie tych ktorzy tam pracowali
żabcia 2011-03-27 08:37:56
CALKOWITA PRAWDA >( usunięte przez administratora )UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ>
pracownik 2011-03-29 12:52:04
omijajcie te firme z daleka , tylko oszukują ludzi , klamią w zywe oczy ,kiedy w koncu ktos sie wezmie za te firme przeciez to ( usunięte przez administratora ) tyle jak mozna traktowac swoich pracownikow jak ( usunięte przez administratora )doslownie tak traktuje ( usunięte przez administratora )ona jest tam tylko tlumaczką a zachowuje sie jakby byla pracodawcą ( usunięte przez administratora )>>>>>>>>>>>>>
anonim 2011-04-13 19:29:27
WSZYSTKO TO PRAWDA.....( usunięte przez administratora ) CO TY WYRABIASZ JESZCZE CIE DOSIĘGNIE RĘKA SPRAWIEDLIWOŚCI SPRZEDAŁAŚ SIĘ ZA GROSZE LUDZIE DAJCIE SOBIE NA LUZ Z TĄ FIRMĄ
adi 2011-04-15 15:29:32
Witam wszystkich co weszli na ta strone /.odnosnie tej firmy...wszystko sie zgadza/ pobierają opłaty .Dają ( usunięte przez administratora )tak mówią tyle tylko że nie dostaniesz wakacyjnego bo ( usunięte przez administratora )mówi że to w stawce nie dostaniesz urlopu bo w tej firmie sie nie należy/ to się pytam co się należy w koncu wychodzi że masz na godz ,( usunięte przez administratora ) w polu ( usunięte przez administratora )mają lepiej człowieku pomysl nim tu przyjedziesz...... NA KONIEC ( usunięte przez administratora )MAM NADZIEJE ZE TA FIRMA ZAPLACI ZA WSZYSTKO ...
pracownik 2011-04-18 10:15:31
witam wszystkich ktorzy rozwazają prace w tej firmie( usunięte przez administratora ) probuje najpierw na zbieranie truskawek , teraz do naprawy palet , niewie czego juz sie chwycic jej firma ( usunięte przez administratora )wiec ratują sie czym mogą , w rzezni im nie wychodzi , ledwo co im na wyplaty starcza niektorym do pracownikom do dzis nie wyplacila ,jesli idziesz do niej i naprawde jest jakis problem udaje ze jest chora albo jej szef jest chory , nic nie mozesz zrobic zostajesz z problemem sam ,zmusza do nauki jezyka poniewaz mają za kazdego pracownika duze pieniądze od panstwa( usunięte przez administratora )ak tylko moze , teraz ukrywa sie pod emeilem plannning uwazajcie i posluchajcie rad tych ktorzy tam pracowali...
???????? 2012-06-17 00:17:50
Nie wierz w bajeczki ze robisz na godzinr na polu keboesz na akort dedzcz nie deszcz . Z przerwy godzinnej masz 20 minut. Zarobisz to samo co w polsce tylko ze tam caly dzien na kolanach.
wasiak 2014-04-02 17:48:25
Cos w tym może byc, w bo u nas zazwyczaj 5 patrzy jak jeden robi, a widac takie akcje w Ned -detachering nie przejdą.
wacul 2014-04-15 06:10:35
A w Polsce nie trzeba tyrać? Poza tym - Polska a zagranica to dwa światy. Więc nawet element motywacji powinien tu dawać się we znaki. Jeżeli komuś tego zabrakło, albo się nie chce to ciężko coś poradzić.
krachu 2014-06-06 14:38:05
w Polsce też trzeba, ale dobrze wiesz, że każdy oszczędza się jak może mimo wszystko. Za granicę jedziesz żeby zarobić i pracować - wtedy Ci zależy dopiero
www 2014-12-03 22:01:01
sluchajcie a jaka jest relacja pomiedzy pracownikami a pracodawca ? mozna dosyac premie za dodatkowe godziny pracy? wiadomo ze za granica trzeba pracowac wiecej i ciezej ale na pewno lepsze wynagrodzenie sie dostanie warto pracowac w tej firmie ? godne warunki pracy oferuja i dotrzymuja słowa z góry bardzo dziekuje za ospowiedz
były pracownik 2015-01-08 14:55:15
Nie polecam nikomu pracować poprzez tą agencję. Jest to firma nierzetelna.Podpisują z Tobą umowę godzinową a pracuje się na akord...nie wypłacają pensji. pracowałam do końca listopada i na maila dostałam salarisspecyficatie z kwotą zarobioną a na konto przyszła dokładnie połowa tej kwoty a teraz nikt tel nie odbiera...wakacyjnego tak naprawdę nie ma a oni mówią że wliczone jest w akord,o urlopach zapomnij i ściągają kasę za mieszkanie jeśli nawet mieszkasz w swoim mieszkaniu. W razie jakichkolwiek pytań zawsze mówią że sprawdzą i oddzwonią......i cisza...nie oddzwaniają. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!
ktos 2015-01-26 19:16:52
ja również odradzam oszuści mówią co innego a później na miejscu okazuje się inaczej.Długo tam nie popracowałem. ODRADZAM JESZCZE RAZ ODRADZAM!!a Pani Renatka to się nadaje na Mickiewicza..chcesz zostać wykorzystany to zapraszam do tej agencji
Oszukany 2015-10-06 18:52:48
Wybierajac sie za granice do pracy z tego biura nalezy sie gruubo zastanowic,gdyz to biuro to zlodzieje i oszusci a szczegolnie holender ktory mowi po polsku nawet zona polka go zostawila.Oszukuja na wszystkim kradna pieniadze na borg ktorej pozniej nie oddaja.Pracownikow traktuja jak parobkow i smieci.Jak zapierdzielasz to ok ale jak juz nie jestes potrzebny to spadaj i tego samego dnia kaza ci sie wynosic z mieszkania a jak nie pojdziesz sam to sami cie wywalaja i wywoza na dworzec.Jedna z najgorszych i najgorzej wyplacalnych firm w Holandii.Ludzie nie jedzcie pracowac do tego biura Ned Personeel.
Domo 2016-05-15 13:04:37
Ja tam uważam, że zawsze można się jakoś dogadać, ma to z całą pewnością dużo sensu, polecam ich mocno
Zostaw swoją opinię o Ned-Detachering - Rijsbergen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ned-Detachering