GOSPODARSTWO OGRODNICZE TADEUSZ MULARSKI ZAKŁAD BORY MALINOWSKIE

Toruń

Opinie o GOSPODARSTWO OGRODNICZE TADEUSZ MULARSKI ZAKŁAD BORY MALINOWSKIE

asd 2014-10-11 12:06:18
Nie wpadajcie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chyba że lubicie być zastraszani, podglądani i podsłuchiwani, a na dodatek traktowani jak śmiecie
kattt 2015-03-05 16:01:04
popieram tak tam jest kamery podsluchy zarzad wszczyyna awantury bez powodu szkoda czasu naprawde jak szukasz pracy to szukaj gdzie indziej
srokoszz 2016-01-19 20:18:18
przez ten zaklad przeszly tabuny ludzi nie zastanawia was fakt czemu ciagle szukaja co pol roku magazyniera,kierowcow,portiera,zaopatrzeniowca ja wiem na kazdym z tych stanowisk masz kilka innych dodatkowych zajęc innych tak zeby s sie nie wyrobil i za to obrywasz tak to dziala za cos trzeba zabrac kase

jesli cenisz samego siebie szukaj gdzie indziej nie daj sie nabrac na dobre zarobki bo tam takich nie ma obiecuja gruszki na wierzbie
Zostaw swoją opinię o GOSPODARSTWO OGRODNICZE TADEUSZ MULARSKI ZAKŁAD BORY MALINOWSKIE - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOSPODARSTWO OGRODNICZE TADEUSZ MULARSKI ZAKŁAD BORY MALINOWSKIE