RESTAURACJA VILLA PARK WESOŁA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o RESTAURACJA VILLA PARK WESOŁA SP. Z O.O.

admin 2015-07-23 11:58
Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie RESTAURACJA VILLA PARK WESOŁA SP. Z O.O.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.
pracy 2016-05-13 16:07
Ciesze się ,że już nie będę tutaj pracowała pensje nie są wypłacane na czas a jeszcze trzeba się u nich ciągle o tym przypominać. Dyrektorka również ma swoje widzimisię.
Kelner(ka) 2017-02-28 13:28
Mmiejsce fajne,usytuowane w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego ma urok ale i niewykorzystany potencjał. Hotel niestety jest fatalnie zarządzany przez obecnego Pana Prezesa i Panią Prezes. Rotacja w firmie bardzo duża ponieważ ludzie od 4 miesiecy nie dostają wynagrodzenia za swoją pracę i popadają w długi aby utrzymać dom i rodzinę . Niema tygodnia aby ktoś nie odszedł z pracy tak jak ja po kilku latach pracy w Villa.
Od 01.03 do Villi wchodzi nowy najemca pracownicy maja nadzieję że skończą się ich problemy,przestaną być oszukiwani i zwodzeni z tygodnia na tydzień.
Jeżeli nowy Prezes zainwestuje w potencjał pracowników,postawi na jakość reklamę, ludzie za prace będą wynagradzani a nie okradani to jest szansa że w tym miejscu na nowo zatętni życie.
Zostaw swoją opinię o RESTAURACJA VILLA PARK WESOŁA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAURACJA VILLA PARK WESOŁA SP. Z O.O.