Opinie o Macro -Work Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Macro -Work Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Macro -Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Macro -Work Sp. z o.o. w Częstochowa

Anna Nowy wpis

Proszę o nr.telefonu potrzebuje się skontaktować

Ania Nowy wpis

A firma działa tylko w Częstochowie ?

Tomek Nowy wpis

Proszę o informacje co do tej pracy i placy pracowników zatrudnionych

Krzysiek

Zero wypłat do tej pory co chwile jest zmieniana data przelewow normalnie żarty sobie robią z pracowników. Tylko ciekawe gdzie są nasze pieniadze skoro markety przelewaja kase za nasze godz do firmy

@Krzysiek

pieklisz sie jak ci nie pasuje zmien firme ja mam wyplate

Maciek Nowy wpis
@pracownik

Kuzwa która? Bo w marketach ludzie są bez wypłaty za grudzień i styczeń! !!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Macro -Work Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Gdzie jeszcze są opóźnienia w wypłatach i w jakich sklepach? Ja pisze z Wrocławia z Auchan.

Czeladź jaja sobie robia

Long

Niewiadomo czy w ogóle wypłaca bo czekamy 3 tygodnie i zawsze tylko słyszymy że zapłacą ale za tydzień za 2 tygodnie a może za miesiąc lub 2. Szkoda słów bo człowiek ma płatności i zobowiązania rodziny na głowie ale cóż ich to obchodzi przecież prezesi kase dostali dla siebie to najważniejsze a pracownik może poczekać z pół roku jeszcze

@Long

Za pracę w jakim miejscu Ci nie zapłacili?

Czeladź

@Long

wyplaty czeladz dostal dziekujemy pozdrawiamy

@pracownik

Tak ciekawe które te zaliczki a gdzie reszta wypłaty za grudzień 2018???? Jest koniec lutego i dalej nic a za styczeń pewnie dostaniemy w kwietniu

Wątpię, żeby w ogóle nam zapłacili. Firmy pewnie już im zapłaciły i za listopad i za grudzień, tylko dla nas już nie starczyło. Idę gdzie indziej i daję to do jakiegoś prawnika.

@Michał

U nas w czeladzi market zapłacić 15.01 a my dostaliśmy pół śmieszne zaliczki za grudzień 2018. To pytanie gdzie są pieniądze na wypłaty skoro market przelal? Do tej pory Nie mozemy się doprpsic wypłaty tylko głupie gadanie ze wyjda za dzień, na następny tydzień i tak w kółko. Jest połowa lutego a ludzie nie żyją powietrzem i mają zobowiązania ale cóż prezesów to obchodzi skoro oni mają na swoje wypłaty i urlopy. Złodziejstwo złodziejstwo i jeszcze raz złodziejstwo! !!!!!

@Long

wypalty czeladz dosatl wiec sprawdz sobie konto a nie wyzywaj

@pracownik

Ja swoje sprawdzam codziennie od 25.01 i jakoś nadal pusto. Cały czas tylko słyszę i czytam, że postarają się wysłać pieniądze za tydzień/do końca tygodnia/w ten poniedziałek itp. a wypłaty jak nie było tak nie ma. Niektórzy nadal nie mają za co żyć i utrzymują się z pożyczek od znajomych, więc proszę nie siej propagandy, bo jako jeden z nielicznych miałeś to szczęście, że odzyskałeś swoje pieniądze.

wsciekla

Dziś zgłosiłam sprawę do PIP-u.

@wsciekla

witam ja mam dziekuje

Krzysiek

Dzisiaj idą dokumenty do PIP bo to jest przegięcie pały i robienie sobie z ludzi (usunięte przez administratora) bo ktoś za darmo może pracować

Long

Do tej pory brak wypłaty i niewiadomo kiedy będę z z ludzi tobie sobie jaja i jakiś eksperyment ile jeszcze wytrzymamy bo to co sie dzieje to nawet nie wiem jak to nazwać jawne złodziejstwo i kradzież!!!!

Long

Żenada z ich strony pracownika mają za nic. Czekamy na wypłaty za grudzień i do tej pory nie ma a do 25 lutego ma być wypłata za styczeń i raczej się ludzimy ze będzie na czas

Mona

Pracuje juz tam ponad 3Miesiace i nie narzekam mam 10zl za godzine grafik super nie ma powodu do narzekania. I nie pracujemy po 12h coodziennie zal mi osob ktore kometuja a nie wiedza jak jest teraz !

:D
@Mona

Nie no, dycha na godzine to prawdziwe szalenstwo.

Czy to prawda że firma złożyła wniosek o upadłość, nie płaci ludziom i ma konta zajęte przez ZUS?

Z informacji, które posiadam firma istnieje i nie złożyła wniosku o upadłość.

NIE

Na pewno nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia i można nawet czekać miesiąc dłużej słuchając "jutro będzie na pewno przelew". Po prostu kpiny i żarty

Myślę że "szanowna" pani prezes nie będzie żadnym źródłem informacji, ponieważ w ogóle nie odbiera telefonów.

Ireneusz

Skąd takie rewelacje posiadacie, że firma chce ogłosić upadłość?

malami

NIe podoba mi sie to ze na umowie wiekszosc podpunktow to .. kary pieniezne, biorac pod uwage zarobki wcale nie male, zadnych swiadczen, badania lekarskie trzeba oplacic samemu ... a najciekawszy punkt to ten w ktorym zabrania sie zawierania jakichkolwiek umow cywwilnoprawnych w przedsiebiorstwie zakladu pracy w ktorym wykonuje zlecenie w okresie obowiazywania umowy zlecenia oraz przez 3 MIESIACE po jej zakonczeniu pod grozba nalozenia oczywiscie kary finansowej ... wcale nie malej .... I na koniec, oferta korzystniejsza dla uczniow

Ala

Ludzie, unikajcie tej firmy. Wyślą was do pracy w realu czy tam teraz auchanie i każą pracować po 12-14 godzin dziennie. Stawka w macro to 4.50 netto a dla uczących sie 5.50 netto. Wyzysk jest ogromny. Nie macie dnia dla siebie, ani chwili wytchnienia. Koordynatorka jest opryskliwa, nie umie układać grafików. Kłamie ze jest 50 zł dodatkowo za przyjscie do pracy gdy was nie ma w grafiku a to jest (usunięte przez administratora) prawda. Nic nie dostalam. Zenada !!! Blagam was unikajcie tej firmy. Wytrzymalam miesiac.

admin

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Macro -Work Sp. z o.o. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Macro -Work Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Macro -Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Macro -Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Macro -Work Sp. z o.o.