Macro -Work Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Macro -Work Sp. z o.o.

admin 2015-06-10 09:04:53
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Macro -Work Sp. z o.o. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
Ala 2015-10-06 09:46:08
Ludzie, unikajcie tej firmy. Wyślą was do pracy w realu czy tam teraz auchanie i każą pracować po 12-14 godzin dziennie. Stawka w macro to 4.50 netto a dla uczących sie 5.50 netto. Wyzysk jest ogromny. Nie macie dnia dla siebie, ani chwili wytchnienia. Koordynatorka jest opryskliwa, nie umie układać grafików. Kłamie ze jest 50 zł dodatkowo za przyjscie do pracy gdy was nie ma w grafiku a to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda. Nic nie dostalam. Zenada !!! Blagam was unikajcie tej firmy. Wytrzymalam miesiac.
malami 2016-11-16 11:37:10
NIe podoba mi sie to ze na umowie wiekszosc podpunktow to .. kary pieniezne, biorac pod uwage zarobki wcale nie male, zadnych swiadczen, badania lekarskie trzeba oplacic samemu ... a najciekawszy punkt to ten w ktorym zabrania sie zawierania jakichkolwiek umow cywwilnoprawnych w przedsiebiorstwie zakladu pracy w ktorym wykonuje zlecenie w okresie obowiazywania umowy zlecenia oraz przez 3 MIESIACE po jej zakonczeniu pod grozba nalozenia oczywiscie kary finansowej ... wcale nie malej ....
I na koniec, oferta korzystniejsza dla uczniow
Zostaw swoją opinię o Macro -Work Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macro -Work Sp. z o.o.