Partner Steel Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Partner Steel Sp. z o.o.

admin 2015-07-23 11:20:18
Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Partner Steel Sp. z o.o.?
miki 2015-08-19 12:32:16
Drogi adminie,
ja od kilku lat pracuję w tej firmie i zapewniam że nic się w niej złego nie dzieje. Głupie komentarze niespełnionych ludzi, którzy chcieliby od razu na start nie wiadomo co, mnie rozbawiają. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę jak jest na rynku pracy. W naszej firmie wypłaty są na czas i nikt nie pracuje za minimum. A jak każda szanująca się firma szukamy ludzi wykwalifikowanych, a niestety ciężko takich ludzi znaleźć. Uważam, ze pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej ile ktoś chciałby zarabiać jest całkowicie na miejscu, bo w ten sposób wiadomo czy ma sens dalsza rozmowa z obu stron. W tych czasach ludzie potrafią tylko narzekać i każdy chce dużo zarabiać, ale nikt nie przekłada tego na wiedzę jaka posiada.
To że szukamy ludzi na różne stanowiska, to tylko dlatego że nasza firma się cały czas rozwija.
Pisanie o firmie której się nie zna "a na pewno coś dzieje się w firmie", jest nie na miejscu i dla mnie to jest podżeganie do umieszczania negatywnych opinii, co jest karalne i nie rozumiem czemu ma to służyć.
Grzegorz 2015-12-04 23:58:56
A jak wygląda sytuacja obecnie? Czy nic złego się nie dzieje? Czy wypłaty dalej na czas i nikt nie pracuje za minimum? Czy firma dalej się rozwija?
Grzegorz 2015-12-05 00:06:41
Dopytuję, bo chcę wysłać odpowiedź na ogłoszenie w sprawie pracy, ale słyszałem, że nieciekawie dzieje się w Firmie :(
Były 2016-02-08 18:02:31
Jakbyś Ty Miki był pracownikiem tej firmy, to byś nie pisał w ten sposób. Używasz sformułowań jak właściciel. Jednak brakuje Ci inteligencji, żeby robić takie wpisy. Jesteś pospolity bandzior, a nie prezes. Posiedzisz trochę co? Dobrze się znasz na tym co jest karalne, nie ?
alas 2016-04-24 14:39:02
nie rozumiem i nie popieram takich opinii, dużo ludzi myśli, że w internecie jest bezkarnym, a tak nie jest, jeśli firma jest w porządku a uważam, że partner steel jak najbardziej jest, to trzeba doceniać swojego pracodawcę
Zostaw swoją opinię o Partner Steel Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Steel Sp. z o.o.