Mix Electronics

Łódź

Opinie o Mix Electronics

s 2010-08-25 00:01:18
Zanim poszedłem do pracy:
Obietnice szybkiej podwyżki, premia od tego, premia od tamtego, premia okazjonalna, wolne jak będzie potrzebne to nie ma problemu, tylko się wykaż. Ogólne w/g obietnic - poniżej 2,5 tys na rękę nie schodzimy.

Popracowałem 5 miesięcy, nauczyłem się wszystkiego i nie chwaląc się mam większą wiedzę od kierownika nieroba.

W tej chwili:
Praca za 3 osoby (cięcie kosztów), od poniedziałku do soboty, za najniższą krajową 1317 zł brutto, bez jakiejkolwiek premii, w dodatku wypłacane wtedy kiedy kierownikowi zachce się zrobić przelew - raz 10-tego, raz 23-ego. Śmiech na sali. 5 miesięcy pracy i nie można się doprosić o dzień wolnego. W/g kierownika wolne przysługuje po przepracowaniu roku i koniec dyskusji. Nie ważne że przepisy mówią inaczej, nie pasuje to droga wolna. Tylko że najpierw obowiązuje inwentaryzacja w/g oświadczenia o wspólnej odpowiedzialności materialnej które podpisujesz 1-ego dnia pracy. Musisz przed odejściem zrobić komisyjną inwenturę. I tu jest haczyk bo kiero Ci mówi że jak złożysz wypowiedzenie to okaże się że w Twoim oświadczeniu jest napisane że pokrywasz 100% braków i okaże się równie dziwna rzecz że brakuje jakiegoś drogiego telewizorka....

MASAKRA!
Zostaw swoją opinię o Mix Electronics - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mix Electronics