Opinie o Bomex w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bomex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bomex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bomex w Częstochowa

Kacper Nowy wpis

Jakie są mocne i słabe strony firmy ?

Spawacz 2018

Witam. Czytam i czytam wasze opinie i naprawdę nie mogę uwierzyć. Pracowałem w tej firmie w Rostocku przy wiatrakach i naprawdę byłem zadowolony. Wiadomo warunki kwaterunkowe (usunięte przez administratora) nie urywają, ale no cóż coś za coś. Kasa się zgadzała i była na 10, niejedno widziałem prze 5 lat na kontraktach a zapewne nie jedno mnie jeszcze zdziwi - typu : wielkich mistrzów spawania a uwalają próbki i wkurzeni zapijają się na kwaterze robiąc (usunięte przez administratora) Wielu gości nadużywa alkoholu, nie mówię o normalnym piciu jak to po robocie lub weekend, ale jak (usunięte przez administratora) idziesz do pracy i dostaniesz dyscyplinarkę to nagle jaka ta firma jest zła. Dokumenty można jechać do biura podpisać więc co za problem ruszyć (usunięte przez administratora) tam i samemu sprawdzić co i jak, i wszelkie wątpliwości na miejscu rozwiać. Stawek nie mieli najgorszych, ale pojechałem do Szwecji za 16 € i jest git. Skończy się sezon to pewnie wrócę. A i tam pracuje ( przy wiatrakach ) koło 30 osób więc gdyby było tak źle to nikogo by nie znaleźli. Nie mówię, że wszystko jest idealnie, ale ludzie jak czytam ,że firma was okradła to idź do sądu pracy !!! który jest przychylny dla pracowników więc 80% wygrywają. Ja jedną sprawę wygrałem z poprzednim pracodawcą, a nie biadol że okradli cię itp. Ponosisz ryzyko wyjazdu i próbek, jak nie zdasz to wracasz do domu i nikt ci za to nie zwróci, tylko jadąc zarobisz 8-14 tys za miesiąc zalezy od kontraktu a pierdlo .... o kosztach dojazdu ze Szczenina do Rostocku i za wszystko zwroty chcą. Ja woziłem 4 chłopaków i ustalone było, że mają dorzucać się na paliwo po 25-30 euraczy na miesiąc. Uważajcie jak chcecie, ale nauczyłem się, że w większości niezadowoleni pracownicy piszą na takich portalach a reszta po prostu pracuje i nie ma czasu pisać. Ja zamierzam wrócić bo stawka u nich jest znowu atrakcyjna, na przeczekanie jak znalazł .

Łowca szczurów
@Spawacz 2018

Znalazł się "filozof" z biura Bomexu , Bometu itd lub "filozofka" wypisująca kretynizmy za kasę Bociańskiego w wprowadzająca ludzi w bład. Az tak dobrze co płaci szefus,że mu tak du...sko liżesz i oszukujesz ludzi ?????

Spawacz 218
@Łowca szczurów

@ Łowca Szczurów Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, ale jak pisałem z moich doświadczeń z pracy w Rostock mam pozytywne zdanie. Zawsze można z nimi się skontaktować i wyjaśnić wątpliwości. Jak się dogadasz - tak jest.

spawacz
@Spawacz 2018

Ty masz czas ,bo pracujesz u nich w biurze. Tylko kwestia na dole czy na górze. Marcinek czy Dominisia ? Kogo z rodzinki tam Bociek znów wcisnął ???!!!

Spawacz Nowy wpis
@Spawacz 218

Dokladnie popieram cie w 100% wazeliniarze wypisuja pozytywy znam ta firme juz jakis czas wchodzenie w (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym.Wazeliniarze tyraja za drobne w Niemczech i sie ciesza.A ty spawacz 2018 przynies tort boćkowi to ci wyplate podwyzszy o 1 centa hahahaha

Grzesiek Nowy wpis

Jakie proby są w Rostok co znaczy że ciezkie

nowy monter

Czy ktoś z was który się tu wpisał pracował dłużej niż miesiąc?co wogóle jest za firma jeden z was wypowiada się pozytywnie drugi negatywnie czy opłaca się wogóle ładować w ten interes?proszę o jakieś sensowne odpowiedzi.

Łowca szczurów
@nowy monter

Pozytywne opinie wystawiają sobie sami TZN BIURO I (usunięte przez administratora) !!! Co kilka lat zmieniają nazwy firmy ,a to ciągle to samo . Dokumentu in blanko do podpisania - rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron do podpisania - jeszcze zanim się zatrudnicie. Klasy podatkowe takie jak życzy sobie firma : BOMEX, BOMET, BOMA, BOMEX BUD I ch..j wie jak jeszcze się nazwią czyli niekorzystne dla was. NIE POLECAM !!!

Marian Nowy wpis
@Łowca szczurów

Szacun za wypowiedź pozdro

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bomex.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Dominika

@Spawacz 2018, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnieniu w Bomex? Jakie wymagania trzeba spełnić w praktyce, aby dostać się do firmy? Czy obowiązuje okres próbny podczas którego weryfikowane są nasze umiejętności? Jakie zalety tego pracodawcy możesz wymienić?

A ktoś był u nich na Liebherze w Rostocku?

Spawacz 2018
@Marek

Wszystko ok, ale próbki dosyć trudne

@Spawacz 2018

a jakie stawki można wyciągnąć tam?

laki luk

Jeju co za jajco ścisk mają co niektórzy, pracuje u nich na kontrakcie w okolicach Bremen i nie jest najgorzej. Kasa na 10 jest, stawka 12 € na rękę - z tym , że wszystko już w niej się zamyka. Trzeba dobrze ugadać warunki, bo potem właśnie niektórzy piszczą i jęczą a spawać nie umieją.

zdesperowany

Pracuje nad Brema dla bometu od zimy 2018 na kontrakcie przy spawaniu konstrukcji i jak czytam co ludzie wypisuja to norrmalnie rece opadaja. Ludzie , firma zawsze pozwala przed wyjazdem porozmawiac z ludzmi zatrudnionymi na kontrakcie bo kto jak kto ale oni zawsze po kilku miesiacahc powiedza jak naprawde jest, wiec nikt nigdy nie jedzie w ciemno na kontrakt. Zapytaj w firmie przed wyjazdem o mozliwosc pogadania z zatrudnionymi a na pewno ci dadza namiary, a nie piepsz glupot ze czegos tam nie wiedziales. A co do czesci osob jakie widzialem ze tu przyjezdaly to normalnie masakra. Czesc ludzi wydaje sie ze tu wystarczy miec pare lat doswiadczenia i spawac w pachwince jakas blaszke a potem jezdza orly po kontraktach i sie frustruja ze po pierwszej probce odpadaja.Albo wywalaja litra czystej juz na samym starcie i zalegnie taki na kwaterze i do pracy nie idzie. Mam juz dosyc mieszkania z pijaczkami i fachowcami z koziej wolki wiec kazdy niech to przeczyta zanim zdecyduje sie pozniej jechac na kontrakty po opiniach takich ludzi.

Cezary

Dziwne są te niektóre wpisy! Firma Bomex ma opinię dobrego pracodawcy , czyżby konkurencja?

Mariusz
@Cezary

nie pracownicy

badarq

Czyżby Marcin Dolny?

Dominika

@Daria, to dość poważne oskarżenie jakie zamieszczasz na forum publicznym. Tego typu zarzuty, jeśli są prawdziwe, należałoby uargumentować. Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Napisałaś, że straciliście czas i pieniądze, możesz powiedzieć co konkretnego masz na myśli? Twój mąż pracował w firmie, czy współpracował z firmą Bomex?

Daria

Odradzam!!!! Moj maz zostal oszukany przez cwaniaczka z tej firmy radze uwazac na pana marcina to kretacz i oszust!! Stracilismy przez niego czas i pieniadze kłamca !!!!!

Dominika

Możecie powiedzieć coś więcej o pracy w firmie Bomex? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, czy na kontrakcie? Wiecie jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz pakiet świadczeń socjalnych? Jak wygląda praca w delegacji (na przykład darmowe zakwaterowanie, diety za każdy przepracowany dzień)? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? Takie informacje są cenne dla osób zainteresowanych pracą w Bomex.

Lary

Proszę o opinię o Bomet. Czy firma jest wiarygodna wypłacana , czy omijać.

Karol

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie?

Pytanie: jak jest w rostoku?napiszcie coś więcej....

Jerzy

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

były pracownik BOMEXU

właśnie się z nim sądzę i poszukuję świadków. proszę o kontakt deepforest123@wp.pl

Dominika

@anonymous, czy interesuje Cię tylko praca koło Szczecina? Na stronie firma podaje adres mailowy na który możesz wysłać swoje CV, jeśli jesteś zainteresowany pracą możesz zaaplikować w ten sposób. @sprawiediwy333, przypominam Ci że wypowiadasz się na forum publicznym - pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej kultury wyrażania się. Komentarze wulgarne i mające na celu obrażenie kogokolwiek będą usuwane z wątku! Proszę Cię o uważniejsze zapoznanie się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Staniu77

Nie pracowalem jescze u nich ale moi koledzy. pracuja u nich juz grubszy czas i mowia ze wszytsko sie zgadza. ze wyplaty zawsze na czas i na kontraktach spokoj i nie nawalaja na akord jka na innych kontraktach.

@Staniu77

poszukuja do Rostock na mig/mag koło Szczecina?

@anonymous

Daje rade na spawanie dzwigow do rostock, tam maja oferte za 12 netto, tylko proby ciezkie. trzeba umiec troche spawac zeby zdac. a jak sie rzuca na gleboka wode po podstawowych to nie dziwi ze pozniej narzekanie na caly swiat

Zostaw merytoryczną opinię o Bomex - Częstochowa

Bomex
2.3/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Dąbkowskiego 9
    42-200 Częstochowa