Bomex

Częstochowa

Opinie o Bomex

Marek Rys 2010-10-24 11:18:21
pracowałem w tej firmie 7 miesięcy i byłem bardzo zadowolony żadnych przekrętów tam nie widziałem jak to opisujecie polecam tą Firmę
marian58 2010-11-17 22:07:39
sluchaj kolego jedni negatywnie coś piszą o tej firmie ty jesteś zadowolony ja mam zamiar zlozyc dokumenty do was do pracy jako ślusarz co ty nato pozdrawiam
Maniek 2014-03-24 14:03:29
Pracowałem tam 7 miesięcy i zostałem zwolniony z dnia na dzień bez prawa do zasiłku bo podpisując umowę musiałem podpisać wypowiedzenie za porozumieniem stron. Więc gdy zachorowałem wpisali datę na podpisane wypowiedzenie co ciekawe gdy podpisywałem wypowiedzenie byłem 900 km od Częstochowy gdzie podpisywałem.
Warunki mieszkaniowe materac na podłodze w kuchni. Brak kontaktu z szefem. Zarobki w granicach 1000 euro.
Maniek 2014-03-24 14:06:28
Ja widziałem 50 euro podatku za 3 miesiące pracy a diet nie było?
kolo77 2014-03-25 19:45:10
Witam, a teraz obiecują 8,5 Euro netto na godzinę, fikcja, czy prawda?
Maniek 2014-03-27 16:56:26
Prawda na ręke 7 euro 100 może 120 godzin miesięcznie prosty rachunek
KOLO77 2014-04-02 14:44:29
to się w ogóle nie opłaca. dlatego ciągle szukają pracowników
darujcie 2014-04-25 20:48:00
Podpisywanie niewypełnionych dokumentów - standard. Podpisywanie rozwiązania umowy za porozumieniem stron in blanco - standard. Obiecywanie złotych gór - standard.

No i klasy podatkowe...

Polecam każdemu... Na miesiąc. Jak nie masz kontaktów, żeby wyjechać. Ale zaraz po wyjeździe szukaj innego pracodawcy na miejscu.
tom 2014-06-16 19:42:52
Witam,czy ktoś wie co się dzieje w firmie bomex,Podobno są w likwidacji,obiecują złote góry,po 10e netto przy wiatrakach,na północy Niemiec,proszę o jakiś komentaż w tej sprawie,pozdrawiam.
bool 2014-07-01 11:59:05
zwykli przekręciarze, podpisywać każą czyste nie wypełnione papiery, wszystkich robią w balona dlatego ciągle szukają nowych, bo nikt z nimi nie chce pracować. obiecanki cacanki a jak co do czego to człowieku robisz oczy jak zobaczysz wypłatę to jest 1/4 tego co obiecali. z daleka od nich. nie dziwię się że padają. niech se sami robią za takie pieniądza. w Polsce lepszą robotę znajdziecie. a i te klasy podatkowe - żeby dla nich bylo lepiej - nigdy dla ciebie.nie wierzcie im
nowy 2014-08-15 07:15:08
Witam, jak narazie super mam pokój 1 z internetem a co do wypowiedzenia które przysyłaja po prostu niepodpisałem i nadal pracuje pzdr (czym wiecej ludzi sobie niepozwoli na oszustwa tym lepsze beda warunki)
kondzior 2014-09-02 11:21:11
a mialem tam wyslac papiery jako spawacz
nowy monter 2014-09-29 12:16:38
Czy ktoś z was który się tu wpisał pracował dłużej niż miesiąc?co wogóle jest za firma jeden z was wypowiada się pozytywnie drugi negatywnie czy opłaca się wogóle ładować w ten interes?proszę o jakieś sensowne odpowiedzi.
maciek666157 2014-10-01 22:16:28
Wlasnie...piszecie bez konkretnego uzasadnienia.Usiadz jeden i napisz konkternie,
Chcialem jechac od nich na zachod...
pieprzycie ze placa tyle i tyle...chcialbym zobaczyc Wasze stawki teraz.
wiec Panowie...konkrety
ddf 2014-10-03 15:19:05
Witam panowie ,co do płac to płacą ile chcą,wciskają kity nowym pracownikom o 10e netto i jakiejś grupie podatkowej,a prawda jest taka za 200godzin-1400,1500e,pracowałem to wiem.
ddf 2014-10-10 09:11:54
Witam w tym roku pracowałem i obiecanej kasy nie dostałem.To przekrętacze nie płacą,oszukują,są w upadłości,sprawdż KRS,to teraz zmienili trochę nazwe i mówią żę to nie oni tylko tamci,a tamci to oni,ta sama kadra,porażka.
piotr 2014-12-06 14:21:28
czy piszecie o firmie "Bomex" Sp. z o.o.
ul. Dąbkowskiego 9
PL - 42-217 Częstochowa
Z góry Dzięki za odpowiedź.
nowy 2014-12-29 17:57:21

mam oferte z bomex czestochowa na wyjazd do niemiec za calkiem fajna kase. znajomego kolega jakis czas temu pojechal juz 3 raz z bomex-u i nic nie marudzi. moze ktos konkretnie napisac co jest nie tak ?
teri 2015-01-03 20:12:18
tak to ta firma ale teraz sie inaczej nazywa Bociański to szef i nic sie nie zmieni
fragles 2015-01-04 10:36:13
Podłącze się do tematu .
A gdzie ci oferują prace ? Podali ci nazwe miejscowości
Tomek 2015-01-07 21:52:24
Ja pracowalem tam rok. Na każdym kontrakcie nie mogłem sie do liczyć kasy zawsze rakowalo. Albo kilometrowki albo godzin. A bylem na 5 różnych kontraktach. I spotykalem roznych ludzi którzy tam pracowali i nikt nie byl zadowolony z tej firmy. Malo tego wielu z nich juz nie pojechalo na nastepny katrakt. Ja jeździłem bo mnie sytuacja zmusiła. Ale teraz ta firme omijam szerokim lukiem i nie polecam tej firmy KLAMCY i oszuści. Wysla ludzi 1000km od domu i radz sobie sam warunki na kwaterach brak słów. Ludzie w biurze majo olew na wszystkich i na wszystko. Ciesze sie ze juz tam nie pracuje. Zwrot podatku? Nie bylo bula DOPLATA 500E TAK matacza moza by bylo pisac i pisac. Sami decydujcie.
teri 2015-01-17 10:54:36
feldgeding czy jakoś tak w okolicy dachał a mieszkanie w augzburgu
tt 2015-01-28 22:52:03
Witam ja wyjechałem w sobotę a dziś powrót praca miała być na razie na czas próbny do końca zimy a pracowałem 2 dni i do domu .Niby potrzebowali pracownika a póżniej nagle nie potrzebują .W tamtym roku byłem nie było najgorzej 3 miesiące zimą praca była ale z płacą to różnie bywało gdyby nie wszystkie soboty robocze to by było żle ale 9e płacili na ręke a teraz 8.5(tylko nie wiadomo czy to brutto czy netto) dość że płaca niższa to pracy nie ma
tt 2015-01-28 22:53:27
Robert 2015-01-31 17:12:05
PANOWIE OLEJCIE FIRMĘ TO JEST JEDNA BANDA JA TEŻ BYŁEM W PRACY DWA DNI ZA DOJAZD NIE MIELI OCHOTY ZAPŁACIĆ ZA PRZEPRACOWANE 20 GODZIN DO DZISIAJ NIE MAJA OCHOTĘ ZAPŁACIĆ NIE PODPISAŁEM IM PARU DOKUMENTÓW I WYPAD POWIEDZIANO MI ŻE SIĘ NIE NADAJE DO TEJ PRACY NIE MAM WIELKIEGO MNIEMANIA O SOBIE ALE NA INYCH KONTRAKTACH DAWAŁEM SOBIE RADE TO SĄ ZWYKLI ZŁODZIEJE PANOWIE
były pracownik 2015-02-10 22:39:23
podczas podpisywania umowy wszyscy podpisują dokumenty in blanco tak jak w moim przypadku. na listach sa inne godziny niż faktycznie sie pracuje wszystko po to by zgadzała sie umowa ktora sie podpisuje na 3/4 etatu :) jezeli pracownik idzie na l4 umowa z dniem zjazdu zostaje rozwiązana po to te podpisane dokumenty na samym początku karzą ci chorować 30 dni żeby zus łaskawie ci wypłacił pieniadze. kiedy sie juz u nich pracuje okazuje sie ze stawka która miałeś mieć jest całkiem inna :) do tego ze stawki netto wychodzi ze pobierają też opłatę na podatek . nie pracowałem w tej firmie za długo ale więcej zarobiłem w kraju jak w bomex za granicą he. dla nowych pracowników przestroga patrzcie co podpisujecie czytajcie dokładnie umowy i warto robić sobie kopie wszystkich przepracowanych godzin.
oszukany 2015-03-04 16:22:33
Dokumenty in blanco trzeba podpisywać w tym wypowiedzenie za porozumieniem stron. Warunki mieszkaniowe fatalne! 7 osób na 45 metrach i 3 rożne zmiany. Stawka która widnieje na umowie to utopia. Płaca ile chcą i jak chcą. Pan JaśkieWYŻSZAMATEMATYKAwicz stara się zrobić z każdego idiotę wyliczeniami (usunięte przez administratora) wie skąd. Mydlą oczy złotymi górami a w gruncie rzeczy trafiasz w piekło. To że tobie się coś nie zgadza to nic, im ma się zgadzać. Pan SzkoBAJERANTda opowiada ładnie pięknie o zarobkach, zwrotach z podatku, grupach podatkowych i na tym się kończy. Puste słowa bez pokrycia. Jak jesteś niewygodny bo się domagasz swojego to cię usuwają bo niby jesteś alkoholikiem... Pretekst się zawsze znajdzie a nie liczą się z nikim. Ciągle przysyłają jakieś papiery do podpisania. Jak za dużo gnoju narobią pod jedną nazwą agencji to zmieniają ludziom umowy ludzie przechodzą niby do innej agencji a oni umywają ręce. Długo można by pisać co tu jest nie tak ale prościej napisać, że TU SIĘ NIC NIE ZGADZA. LUDZIE OMIJAJCIE TĄ ZŁODZIEJSKĄ FIRME!!! KRADLI, KRADNĄ I BĘDĄ KRADLI DOPÓKI BĘDĄ MOGLI!
mick360l 2015-03-13 17:24:43
hej czyli nikt zadowolony.Mam właśnie jechać podpisać umowę.Proponują mi 12euro na rękę do Lubeki.Ale w takim wypadku chyba zrezygnuję
teri 2015-03-14 10:02:40
Ja bym się na to nie pisał bo później tylko problem jak wrócić i za co
0lo 2015-04-10 20:27:53
12 e podejrzane raczej przez agencje nie spotkałam takiej płacy byłem od nich tamtego roku zimą i bezpoś. u Niemca miałem 9 euro na ręke
teri 2015-05-01 18:50:22
Wiem coś o tya byłem tam 7 miesięcy w feldeging mieszkałem w gersthoffen i jak miałem nóż na gardle to zdecydowałem sie tam wrócić ale stary łysy jak mnie zobaczył to sie zaśmiał i powiedział że nie aktualne
Życze mu wszystkiego co mnie tam spodkało żeby spał na podłodze jak zniedołężnieje łachudra
Łukasz1990 2015-05-05 15:02:42
Przepraszam za tą wypowiedz o firmie Bomex a także chciałem przeprosić pana Marcina pracownika tej firmy za nie kulturalne słownictwo jeszcze raz przepraszam
Łukasz1990 2015-05-05 15:27:05
Chciałbym przeprosić firmę Bomex a szczególnie pana Marcina pracownika tej firmy o obrazliwe słownictwo którego użyłem jeszcze raz przepraszam
oszukany 2015-07-12 20:42:24
Nie wiem jak to nazwać 'masakra ,to malo powiedziane ,podczas rekrutacji obiecują to co chcesz uslyszec 12 euro na rękę ,super prace ,a jak się zgodzisz ,to juz jesteś ich i wcześniejsze ustalenia nie maja znaczenia ,trzymajcie się z daleka
adam 2015-08-12 16:18:42
Witam moge prosic o pana jakis namiar chcialbym sie dowiedziec czegos o tej firmie niedlugo mam jevhac do pracy w niemczech
timo 2015-11-11 20:27:20
oszukuia ludzi teraz znowu rekrutuia biednych polaczkow do niemiec bez jezyka mowia ze nietrzeba aby tylko wcisnac a bez jezyka ani rusz niema tlumacza ani nikogo kto by pomogl obiecoia 11 euro 50 netto a jak sie okazuie to stawka brutto niedaicie sie zwiesc i co miesiac cos brakuie do wyplaty
timo 2015-11-12 19:33:58
maia ludzi w rostoku okolo 40 ateraz chca wysylaia do westfali okolice koloni na up czyli luk kryty i na reczne na rury ogolnie pracuie tu ale nie przez nich
kubik 2015-11-19 12:48:45
dobrze ze nie pojechałem papierów do podpisania inblanko multum stawke obiecal mi 10 ja robilem u niemca i mialem 9 mysleli ze znalezli kolejnego durnia,po przeczytaniu tych opini zmienilem zdanie dobrze ze pare osób napisalo prawde i czlowiek nie dostal sie w kolejne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ewik 2015-11-19 14:52:59
pracowałem W bomexie z czestochowy w zeszłym roku jako spawacz i nie miałem żadnych zastrzeżeń problemów kwatera była w porządku jak na standardy niemieckie wyplaty za robote tez sie zgadzaly Obecnie pracuje w belgii ale mysle o powrocie na niemcy. czy wiecie czy szukaja teraz ludzi na maga??
piotr1212 2015-12-08 08:58:05
jak ma się małe doświadczenie w spawaniu to nie ma się co pchać. pracowałem u nich na wiatrakach, i widziałem,że wielu soobie nie radziło ze spawaniem, blachy ukosowane na K na podkładce z pełnym przetopem. dużo ludzi teraz spawa coś tam , ale jak się chcęe zarabiać wiecej niż w Polsce to umiejętności też trzeba jakieś mieć żeby to pospawać.
boroo 2016-05-02 09:54:52
Bomex to jedna wielka pomyłka ,kręty jak mało kto wypłaty sie nie doliczysz ,jedynie co to płacą na czas ,pracując w Rostock nie masz ubezpieczenia idąc do lekarza płacisz za wszystko bo nie ma ubezpieczenia w Niemczech ,tak jest w Rostock nie wiem jak jest na innych kontraktach ,mieszają z klasami podatkowymi, ogólnie mieszają z podatkiem tak że przy rozliczeniu rocznym możesz się zdziwić jak będziesz musiał dopłacić z 1000 euro,Część ludzi tam pracuje bo mają blisko,a część to desperaci z Exbud Kielce którzy się boją odezwać bo zostały im Exbudowskie nawyki gdzie bali się kierownika i majstra i nawzajem się podpierniczali ,Hotel w Rostock też daje dużo do życzenia .
Bomex 2016-05-11 15:23:35
Witam serdecznie.
W odpowiedzi na Pana wpis chcielibyśmy poinformować, że w przypadku pobytu naszych pracowników na terenie państw członkowskich UE/EFTA są oni traktowani w zakresie prawa i dostępności do świadczeń zdrowotnych jako obywatele państw, na terenie których zostały udzielone świadczenia, w tym również z obowiązku ponoszenia ponoszenia w niektórych krajach częściowej odpłatności za udzielone świadczenia z racji tzw. udziału własnego pacjenta.

W kwestii płaconych podatków i klas podatkowych każdy przypadek jest za bardzo indywidualny, aby można go było traktować na zasadach ogólnych. Każdy wniosek rozpatrywany jest przez urzędy skarbowe w Niemczech w oparciu o indywidualne dane każdego z pracowników. W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą firmą, a postaramy się uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź.

W przypadku zapewnionych pracownikom kwater zawsze staramy się, aby były to lokalizacje położone jak najbliżej miejsca pracy i posiadały odpowiedni standard mieszkalny.

W przypadku pytań zawsze jesteśmy do Pana dyspozycji.

Bomex 2016-05-11 16:03:20
Prosimy zwrócić uwagę, że nasza firma odcina się od wszystkich komentarzy dotyczących firmy BOMEX z Lubenii, które to mogły wprowadzić w błąd wszystkich użytkowników tego serwisu, a jednocześnie naszych potencjalnych pracowników.

Nie jesteśmy adresatem nieprzychylnych komentarzy zamieszczonych na tej stronie odnoszących się do tejże firmy. Wynika to ze zbieżności nazw występujących w tym serwisie firm.

BOMEX 2016-06-29 09:46:23
Witam Pana. Prowadzimy obecnie nabór na stanowisko spawacz MAG. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Można zawsze do nas dzwonić, lub napisać e-mail. Godziny pracy 8:00 - 16:00, od Poniedziałku do Piątku.

Zespół BOMEX
Bomex 2016-07-14 12:47:35
Witam Pana,

Wynagrodzenie tak naprawdę zależy od rodzaju pracy, doświadczenia pracownika - czyli jego umiejętności i stażu pracy. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 034 3665808 (Pon - Pt , w godzinach 7:30 do 16 :00) , lub pod numerem telefonu kom. 730347300 (Pon - Pt , w godzinach 7:30 do 18 :00).
Po uzyskaniu informacji o Pana kwalifikacjach będziemy mogli przedstawić konkretną ofertę pracy.

BOMEX 2016-07-22 12:08:40
Witam serdecznie,

Kwestie wynagrodzenia zależą od rodzaju kontraktu na jakim Pan pracuje. Jeśli będzie Pan chciał poznać szczegóły (jeśli tylko będzie zapotrzebowanie na danym kontrakcie) to proszę śmiało dzwonić, albo przyjść do biura. Odpowiemy na wszystkie pytania.

ktoś 2016-07-22 13:38:56
Skoro można liczyć na podwyżkę do wynagrodzenia @janek, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są też popularne. W końcu wypłata jest w pełni terminowa, ale zastanawiam się jakich średnich zarobków można się spodziewać, wiecie? Dziękuję za szybką odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Bomex - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bomex