Opinie o P.H.U MICHAŁOWSKI w Pniewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.U MICHAŁOWSKI. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U MICHAŁOWSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U MICHAŁOWSKI w Pniewy

witajcie, wiecie może kiedy były prowadzone ostatnie nabory? temat w jednym z wątków zszedł na produkty a mnie to by praca jednak bardziej interesowała. zakładka z pracą na stronie jest pusta, a ciekawią mnie warunki dla kierowców. możecie omówić tegoroczne? Jaki może być teraz stan samochodów i czy są one możliwe do brania pod dom?

Anna Nowy wpis

Czy kierownictwo albo szefostwo wie czym zajmują się PANIE w markecie IRENA? Pierdolkami i obgdywaniem klientów!!!!? Do roboty a nie!!!! Klient nasz Pan ! Znają co niektóre to powiedzonko? Hamstwo masakryczne !!!! Pracuje w handlu od lat i gdybym zachowała się jak owe Panie ) w moim przypadku Pani) już dawno wyleciała był z roboty!!!!!zero szacunku nie mająca racji kobita i myśli ze może wszytko ?! Niech się cieszy ze skarga nie złożona u SZEFOSTWA to by wyleciała za takie zachowanie jakie mialo miejsce!!!!!dla mnie szok!!!

Adrian

Co niektórzy chwalą firmę ale widziałem też wpisy że część wypłaty jest dawana w kopercie. To słabe zagranie szczególnie w stosunku do pracowników którzy mają płacone przez to niższe składki. Poprawiło się w tym temacie czy nadal trwa ten proceder?

ezra
@Adrian

Nic ostatnio nie piszą więc pewnie wszystko na konto.

Natalia
@ezra

A może jednak coś korzystnego wykręcili, żeby zachowali milczenie? ;p Ale raczej obstawiam, że pewnie dobrze w firmie się dzieje, ludzie z reguły chętniej narzekają niż chwalą niestety, co nie?

Kupujący
@Adrian

Ta firma jest žle zarządzana. Notorycznie napotykam na przeterminowane produkty i to nie tylko o dzien czy tydzień ale też tak jak dziś o miesiąc! Wezcie sie za to zanim zostanie to gdzieś wyżej zgłoszone. A robiącym zakupy radze zawsze dokładnie patrzeć na datę ważności a także na ceny na paragonie bo nie tylko ja ale od kilku już osób słyszałam że źle są nabijane!!! Czqsmi nawet 20zl na niekorzyść klienta. Tragedia!!

Natalia Nowy wpis
@Kupujący

Nie no jak aż 20 zł? To wgl możliwe? Raczej wątpię, żeby z premedytacją tak robili, przecież od razu by to wyszło. :/ A jeśli chodzi o te produkty to zgłaszałaś to może im bezpośrednio? Bo dziwne, że sami w sumie nie zauważyli

AGA Nowy wpis
@Natalia

Ja też zgłaszałam że mają przeterminowane produkty ale ile można zgłaszać!!! potem tylko słyszysz niegrzeczny komentarz. Można tylko przestrzec na tej stronie kupujących że w tym markecie koniecznie trzeba patrzeć na daty ważności i CENY. Zawsze, za każdym razem. Myślałam że jak sieciowka teraz to jest to będzie inaczej. W innych marketach jest to niedopuszczalne. Jeśli to się będzie powtarzać może trzeba zglosic gdzieś wyżej. Tyle.

Bartek

Świetna firma a do tego dobry pracodawca co nie zawsze idzie w parze, polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.H.U MICHAŁOWSKI odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
!

Ostatnia duża firma w mieście która (usunięte przez administratora) klientów dopisująć towar do zamówień gdy chce oddać towar przy dostawie którego nie zamówiłam kierowca żali się że szef zakazał im to odebrać a najlepsze jest to że głosząc to ph słyszę to samo ze szef zakazał i ph ma na siłe mi to wcisńąc zal panie Michałowski

Posiadacie wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w firmie P.H.U MICHAŁOWSKI? Jak wygląda sytuacja z pozapłacowymi benefitami w tej firmie? Chętnie się dowiemy co wiecie na ten temat, bez względu na to czy Wasze odczucia będą pozytywne bądź negatywne.

Feliks

Może podpowiecie jak się tu pracuje i czy firma [potrzebuje pracowników?

No powiedzcie cos!

@... Czy nadgodziny, o których napisałeś w swoim komentarzu są płatne? Wspomniałeś o trudnych warunkach związanych z temperaturą panującą w pracy, pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy i przestrzegać BHP. Czy próbowaliście o tym rozmawiać z przełożonym lub w szerszym gronie?

...

Monika słyszeć można dużo mówmy o konkretach praca od rana do wieczora od pon do piątku latem w upale zimą w lodówce 2 stopnie na mag. Przeżucanie ton nie kilogramow tylko ton bo tak jest płacone za tone ktorą uszykujesz kierowcy praca od rana też do wieczora o 8 godz można pomażyć nadmiar obowiazków związany z brakiem osób do pracy kodeks pracy wogóle nie jest respektowany dużo można sie dowiedzieć od pracowników aha wypłata część w kopercie część na konto też mówi sama za siebie więc nie koloryzujmy bo każdy z pniew i okolic wie jak wyglada praca w tej firmie

@Filip Praca na magazynie jest wymagająca, ale słyszałam o osobach, które porzucały pracę za biurkiem i zamieniały je właśnie na pracę na magazynie. Przyjmuje się, że rynek pracy w ostatnim czasie czeka wiele istotnych zmian. Czy w firmie P.H.U MICHAŁOWSKI można otrzymać od razu umowę o pracę? Jak wygląda ustalanie grafików i podział na zespoły? Czy każdy zespół ma swojego przełożonego? @ALWARO Czy w firmie istnieje pomieszczenie socjalne lub stołówka pracownicza? Czy przerwy są wliczane do czasu pracy i ile trwają?

Filip

Ludzie jeśli ktoś idzie do pracy na magazynie to będzie musiał nosić ciężary a nie siedzieć przy biurku.

ALWARO

WALDI idz na magazyn przeżuć kilka ton rękoma i sam zmienisz zadnie :) i moze wtedy docenisz ludzi kazdy wie jak jest nie ma co kolorować

Waldi

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, która zdobyła dzięki wysokim standardom. Sądzę, że to jest powód niezadowoleni niektórych osób!!!!

Bar

Dystrybutorzy nie chcą już negocjować z właścicielami, szczególnie z tym "jednym niedoświadczonym". Oferta cenowa coraz to gorsza, jakość towaru spada a reklamacje to jakieś nieporozumienie. Szkoda tylko pracowników, zarówno kierowców jak i magazynierów, którzy nie są doceniani. Firma porażka. Nie polecam !

restauracja
@Bar

sami byli co się dzieje??? czyżby pracodawca sobie na to zasłużył??? nie bo on ma zawsze rację:) i nadal nie wyciąga wniosków z tego że klienci i pracownicy odchodzą. firma nie spełnia jakichkolwiek norm pracy to nie ma się co dziwić jak można np pracować na magazynie na którym są 2 stopnie(byłem odebrać towar i z ciekawości zajrzałem na termometr a tam 2 stopnie i żadnych nagrzewnic nie widać aż mi się zrobiło żal tych magazynierów) ale widać że chłopaki ogarnięte i bardzo mili w stosunku dla klienta zwłaszcza młody w okularach pamiętajcie na michałowskim się świat nie kończy!!!

tez były

Przerzuć 10 ton a zarobisz 100 złotych. ten kto to wymyslił jest odp dajcie sami. nie polecam

Były

Jak tam chłopaki koperty jeszcze są?? I te godz 300 godz i 3500 wypl dobrze ze juz mnie to nie dotyczy pzdr chłopaki

Stały klient hurtowni

Byłem na waszej stronie www wszystko ładnie pięknie opis firmy wspaniały jednakże nijak ma się z rzeczywistością. Pisze że inwestujecie w kadrę pracowniczą, niby jak skoro kierowcy pracują bo muszą i widać że są już zmeczeni pracą w tej firmie tak samo magazynierzy żadni nie mają chęci żeby pracować to widać gołym okiem widocznie dla szefostwa liczą sie zera które oni maja na koncie a nie pracownicy którzy żeby troche zarobić zapieprzają po 12 i wiecej godzin rekord to nie wiem ile ale towar był u mnie nawet o 22 także szanujcie tych ludzi co macie bo lepszych nie ma!!!pzdr stały klient od ładnych paru lat

Klient

Zrobcie coś z tymi krótkimi datami bo bede musiała zakonczyć wspólprace jeszcze kierowca nie może wziać towaru którego nie chce z tej samej dostawy tego samego dnia usprawiedliwiając sie ze szef mu zabronił cokolwiek samemu odbierać najgorsza hurtownia jaką kiedykolwiek widziałam szkoda tylko pracowników bo widać ze sie męczą kierowcy jak i magazyn

robilem troche tam czasu i zaluje ze az tyle tam robilem.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U MICHAŁOWSKI - Pniewy

P.H.U MICHAŁOWSKI