Bendiks-Waszak

Bydgoszcz

Opinie o Bendiks-Waszak

barti 2013-11-28 11:14:58
bylem u bendiksa i nie polecam!!! zaczne od poczatku..dzwonilem i umowilem sie, powiedziano mi ze robocizna 123zł + koszta regeneracji ale to po rozebraniu powiedza.po pol godziny od opuszczenia warsztatu dzwonili ze nie wiedzieli ze to diesel, ale to nic nie zmienia tylko ze dzis nie zdaza z wyjeciem i zrobieniem..no to powiedzialem ze ok, nastepnego dnia rano dopiero dzwonili ze regeneracja kosztuje 480zł..mowie sobie o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nowy dostane za 420..wiec juz dalo mi do myslenia..zalatwilem z allegro alternator po regeneracji za 250, dalem im..dzwonilem jeszcze nastepnego dnia czy moge odebrac, i zawolali 350zł..usiadlem na (usunięte przez administratora) i zapytalem ZA CO? SKORO BYLO MOWIONE ROBOCIZNA 123, a oni ze to diesel i zmienily sie koszty i wsadzili nowy pasek (ktorego w ogole nie chcialem)pasek kosztowal niby 75zl, czyli z kalkulacji wychodzi robocizna 350-75=275zł...275zł za to ze diesel i nagle im sie odmienilo ? przeciez to 2 razy wieksze koszta!zmienili sobie robocizne i dolozyli pasek, i w sumie zabulilem 275zł.. przy czym z rozmowy wyniknelo ze dam 200 za wsyzstko i bedzie ok, a tu niestety 275 na koncie odjęte było..tak wiec niestety warsztatowcy jak i wszedzie jada kazdego na kase tak jak w ASO :) robia ludzi w balona!! niby wymieniaja rzeczy ktore w ogole nie byly ruszane i biora kase :) szkoda, bo slyszalem dobre opinie o bendiksie, nie bede polecal go znajomym ani nikomu. radze uwazac, pozdrawiam o ile ktos to czyta w ogole :)
Bida 2016-05-13 17:03:39
Pracowałem u Waszaka i jest to niestety skąpiec,pensje minimalne,ludzie pracują tam za grosze !!
wojtas 2016-07-06 17:30:06
Najgorszy zakład w którym byłem !Jedno oszustwo a gościu do klientów z zębami wyskakuje jak mu powiedziałem ze reklamacja
Maciej 2016-11-22 12:42:57
Odszedłem kilka lat temu ponieważ wszystko w tym zakładzie to ściema. Najniższa krajowa, najniższy zus, o narzedziach zapomnijcie - o wszystko trzeba prosic, najlepiej jesli sami macie swoje. Nie polecam nikomu! Soboty pracujące za ktore nie płaci, nie ma tez wolnego.
Zostaw swoją opinię o Bendiks-Waszak - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bendiks-Waszak