Opinie o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

byly pracownik

Ewa Kędzior to falszywa osoba robi z pracownikami co chce nie polecam

@byly pracownik

Nie ma co się dziwić jak stosuje mobbing na pracownikach razem z ochroną Auchan i traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora).Nie ma kto robić za (usunięte przez administratora) w aspenie spółce ataliana.Wszsycy dobrzy pracownicy odeszli od tych (usunięte przez administratora).ktorzy nie wypłacają pieniądzu na konto o czasie.Nie polecam

Aspen Wloclawek

Najgorszy we Włocławku jest Krzysiek zawarty (usunięte przez administratora) Ewy Kędzior.Musli że pracuje dłużej to może pomiatać nowymi pracownikami.

Hubert Nowy wpis

Jak to jest powinniśmy na rękę otrzymywać teraz 21,75 jeśli opłacamy sobie sami chorobowe a otrzymamy 19,50 znowu zerowanie na stawce pracowników

byly pracownik

Ewa Kędzior to falszywa osoba robi z pracownikami co chce nie polecam

@byly pracownik

Również nie polecam ! Pracowałam w tej firmie Aspen Atalian ponad pół roku za stawkę 16,50 zł / netto umowa zlecenie brak jakich kolwiek premi za chodzenie systematyczne czy polecenie pracownika ! Pracowałam przez tą firmę dla firmy BIEDRONKA w Rudzie Śląskiej pracę wykonywałam jak i ludzie wykonują tą samą co pracowniki BIEDRONKI im się należy : ( premie za chodzenie , premie za polecenie , dofinansowania , pakiet medyczny , paczki świąteczne ) my z firmy Aspen -Atalian nie mamy NIC !!! Natomiast Kordynator Adam potrafi ciągle ludzi zwalniać a ludzi ciągle brakuje , karać ludzi po 300 zł ! Gdy się prosi o ubrania , buty , kamizelka , czy nawet czapka WIECZNIE BRAK !!! Nie dawno sie dowiedziałam że kilka lat temu były premie miesięczne odkąd przyszedł Pan Adam premie zniknęły !!! Daremna firma , daremne starania . Ale każdy musi przepracować by się poznać na firmach jaka jest .

(usunięte przez administratora) nie płacą w terminie wypłat a tym bardziej podwykonawca.(usunięte przez administratora)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Aspen Nowy wpis

Jak chcecie stracić zdrowie i resztę sił w Aspenie to się zatrudnijcie.Wyplaty marne do tego (usunięte przez administratora) na kasie.Kazdego miesiąca jest źle naliczona wyplata.Praca w soboty i w niedzielę gdzie płacą normalna stawkę a powinni płacic 100% i dzień wolny do tego.A tak nie jest szkoda czasu i zdrowia

Podwykonawca Nowy wpis

Od 2 miesięcy nie mogę doprosić się listy obecności pracowników na naszym obiekcie. Dyrekcja nie odpisuje na maile. Zdecydowanie nie polecam usług tej firmy. Nadzoru Brak, reakcji na problemy również. Mamy dosyć proszenia się o spełnianie wymogów umowmych. Będą kary i wypowiedzenie

Aspen Wloclawek

Matinka

Dlaczego płacicie ludzia (usunięte przez administratora) nie dacie normalnej umowy i nie wypłacacie na czas!

Jak jest z pakietem medycznym w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Można dołączyć rodzinę?

Co wchodzi w socjal ASPEN?

Nic nie wchodzi.Aspen nie ma socjalu

Szczecin obiekt Nie polecam pracy w tej firmie z miesiąca na miesiąc jakieś dziwne wyliczenia wypłaty ze brakuje zawsze parę złotych żadnej premii pomimo że robiłam pierwsze miesiące za dwie osoby zanim znalezli kogoś normalnego na drugą zmianę druga zmiana miała robić generalne porządki doczyszczanie gdy niema pacjentów i lekarzy zapytanie o premie zostało olane i do tego niezapłacili za dodatkowa sobotę gdzie ona jest wolna w mojej firmie a poprosili mnie aby przyjsć posprztac i miało być za to zapłacone przez portal pracownika nic niema szczegółowo wypisane co za co za ile godzin na początku cacus glacus ustalone co pracownik ma sprzątać a po kilku miesiącach za tą sama stawkę każą robić więcej i więcej kierowniczka przerzuca po znajomości z innego obiektu kogoś kto ma więcej płacone i jeszcze ten ktoś potrafi donosić i kłamać że coś jest źle sprzątane i że ona tego robić niebedzie że ma to robić osoba już wcześniej zatrudniona przypomnę że ta druga zmiana jest od doczyszczania i generalki a jakby przerzucić chciała więcej obowiązków na 1 kierowniczka staje za nią trgedia jakaś człowiek umowę ma zlecenie na rok a oni już ogłaszają że szukają kogoś do pracy i potem się człowiek zastanawia czy o niego chodzi bo może kombinuja żeby po znajomości swoich na ten dany obiekt dać na szczęście mówię już sajonara nigdy więcej przez firmę sprzatajaca pracować na szczęście wrucilam do swojej poprzedniej pracy za ciut więcej kasy za to mniej godzin zatrudnienie przez prywatny gabinet przez szefową, a nie firmę sprzatajaca.Firmy sprzątające to jakaś porażka jest

Beata

Hej, firma już kilka razy szukała osoby sprzątającej. Chciałabym aplikować, ale ciekawi mnie, z czego to wynika? Duża rotacja pracowników przez słabe warunki czy może firma się rozwija i stąd to zapotrzebowanie na nowe osoby? Pisaliście niżej, że nie każdy w firmie pracuje na umowie o pracę. Jak jest na tym stanowisku?

@Beata

Duża rotacja ludzi brak ludzi do pracy i oszukiwanie ludzi na kasie brak premi i ciężka praca dlatego nie mają ludzi do pracy

Biały mis

Aspen Atalian szanująca tylko ludzi z grupą z których mają zyski .Nic niedająca od siebie ludzia którzy pracują na umowę zlecenie bez grupy nic od siebie .Jako pracownicy bez grupy ciągniemy całą robotę ludzie z grupą wolne dodatkowe dni urlopu chorobowe .Jedno co mogę powiedzieć że bez nas tych bez grupy cała robota na sklepie leży .Może szanowne szefostwo Aspenu ruszy się że stołków i da cos od siebie pracownikom bez grupy ciągnącym na swoich plecach ich firmę

@Biały mis

Zwolnij się z tej firmy szkoda czasu.ich motto (usunięte przez administratora) swoich pracowników na kasę a dorobienie się na ludziach niepełnosprawnych.

Biały mis

Czy ktoś kompetentny z dyrekcji firmy Aspen Atalian może mi odpowiedzieć na pytanie .. czemu przy nowej stawce godzinowej wynoszącej 22 ponad na rękę otrzymujemy 16 ,44 zł co jest niezgodne z prawem o wynagrodzeniu .Powinniśmy otrzymywać 18 zł ponad .Gdzie jest ekwiwalent za pranie który się należy .Wiem niewygodne pytania .Proszę o odpowiedź

@Biały mis

Szkoda czasu na tą firmę.Wszystkich (usunięte przez administratora) większość dobrych pracowników odeszła i nie ma kto robić.Nie polecam

Jerzy

Hej. Pojawiają się informację, że firma zalega za wykonaną pracę. Jakieś problemy finansowe? Teraz okres chorobowy, więc może pracownicy poszli na l4 i stąd jest też problem z płatnościami dla wykonawców? Ktoś niech coś doda, bo zaniepokoiły mnie te wpisy. Co jest tego powodem?

@Jerzy

(usunięte przez administratora) zalegają z wypłatami miesiąc lub dwa nie ma co się dziwić że ludzie nie chcą pracować w aspenie.Tak się dorabiają na ludziach niepełnosprawnych nie polecam i otrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie

Aneta

samym zaleganiem się dorabiają? ostatecznie kasa chyba wyrównana tutaj jest? a sama specyfika pracy? jak ją można ocenić?

Zakład dla ludzi obląkanych.Praca za miskę ryżu i jeszcze wymagają grupę wtedy mają dotacje z Pfronu.Omjac ta pseudo firemke nawet tam Ukraińcy nie chcą pracowac

Mała
@Adam

Płacą najniższą, pracy jak na akord. Cisną człowiekiem jak by był robotem bez chwili wytchniemia. Odradzam szczególnie w Auchan Kołbaskowo. Za te pieniądze niech sami pracują. Przy zawieraniu umowy zleceniu jest zawarty punkt który nie możliwia wcześniejszą rezygnacje pod groźbą kary piemiężnej. Męcz się człowieki jakżeś podpisał cyrograf z firmą Aspen. Proszę uważać, omijać szerokim łukiem.

Grupa Kabe

Firma od prawie dwóch miesięcy zalega za płatność za wykonaną pracę. Zostaliśmy zatrudnieni do wyczyszczenia zbiornika na wodę deszczową w obiekcie Ikea Szczecin kontakt do końca zlecenia był bez zastrzeżeń. 17 października po wysłaniu faktury pani Joanna W (nie szybka) po kilkukrotnym ponaglenie do płatności przestała odbierać telefon. Posiadam świadków na wykonaną pracę, zbiornik został odebrany dodatkowo mam relacje zdjąciową. Odradzam współpracę z firmą Aspen oraz ich spółką córka Atalian. Na wszystko posiadam dowody które chętnie udostępnię zainteresowanym. grupakabe@gmail.com

Proszę o odpisanie kiedy będą wysłane papiery papiery z zus z poważaniem Piotr Mądzelewski.

Elana Toruń

Praca niby dla ludzi z niepełnosprawnością a (usunięte przez administratora) jakby człowiek miał dwa życia i był koniem pociągowym .Stawka niby na godzinę a robota jak na akord sumiennie kontrolowana praca przez ochronę wewnętrzna sklepu

@Elana Toruń

A jakie konkretnie czynności masz na myśli, że tak ciężko jest?

Elana Toruń

Ile wynosi stawka na rękę w firmie Aspen Atalian firma sprzatajaca

@Elana Toruń

Nie wiem dlaczego ale zdaje mi się, że najniższa? Ktoś mnie poprawi?

@Aneta

Czyli ile .Wiesz może bo te najniższe jak widzę po różnych firmach są różne a wszystkie sprawdzane przezemnie firmy przyjmują na zlecenie .W jednej było prawie 16 zł w drugiej 14 z kawałkiem dlatego pytam A wszystkie to firmy sprzatajace

@Elana Toruń

Nie no 14 to raczej już by było przegięcie? Zaraz pewnie się dowiemy jak ktoś ten wątek odkopie. O ile ktokolwiek z zatrudnionych tu zagląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.2/5 Na podstawie 170 ocen.

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością