Opinie o MAKRO CASH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAKRO CASH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAKRO CASH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAKRO CASH w Warszawa

Już nie pracuję Nowy wpis

Widzę, że poprzednie wpisy są usuwane. HR działają. Szkoda tylko, że nie działają tak samo skutecznie wewnątrz organizacji. Pracowałam w dziale PR i do dzisiaj przeżywam to doświadczenie, które pozostawiło ślad na mojej psychice. Manager działu, szefowa (usunięte przez administratora)i wyzyskiwała ludzi. Nie tylko ja tam byłam na jej świeczniku. Tam nie obowiązywał zakres godzin pracy, nie obowiązywały dni wolne - szefowa nawet w weekendy i święta pisała na prywatne konta na komunikatorach, żeby odpisać na nowy komentarz na profilu firmy. Dodając do tego jej wahania nastroju - raz jest przyjaciółką, a raz wredną szefową, to było straszne doświadczenie. Szkoda, gdyby był tam ktoś inny może rotacja wtedy była by inna. Jak ludzie nawet roku nie zostają w zespole, to o czymś to świadczy.

Edyta Nowy wpis

Jaki macie sposób na nadgodziny ? Czy każdy musi na nie chodzić ?

koli Nowy wpis

Cześć Wam. Różne opinie słyszy się na temat pracy w tej firmie. Moja rada – oczywiście warto czytać i szukać informacji na temat firmy, ale jeszcze lepszym pomysłem jest wykazać się inicjatywą i samemu firmę sprawdzić. Szukają teraz przedstawicieli handlowych

Magdusia :)

Pracuje przez agencje Inc, jako kasjerka. Pracując przez Agencje nie jest źle jednak boję się że jak przejdę bezpośrednio do Makro kierownicy będą dużo więcej ode mnie wymagać, a finansowo się to nie różni, jedynie możliwość rozwoju. Przechodzić?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MAKRO CASH? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Mateusz Maliszewski - 2009-05-30 14:42:10 Słowa kojarzące się z MAKRO CASH solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są pracowici, sumienni i koleżeńscy, atmosfera jest bardzo dobra . sory ale chyba cos Ci sie pomyliło z ta opinia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mateusz

Zostaw merytoryczną opinię o MAKRO CASH - Warszawa

• Jak się pracuje w MAKRO CASH?

Zobacz opinie na temat firmy MAKRO CASH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MAKRO CASH