Art-Series Sp. z o.o.

Opinie o Art-Series Sp. z o.o.

Gerfild 2010-08-23 14:44:10
Brak poszanowania pracy
. Pracownicy traktowani jak mrówki robotnice - ciężka praca za psie pieniądze...
ptaszek 2010-11-24 22:37:44
Po rozmowie z dyrektor zarządzającym nie mam ochoty tam pracować, dziwna Pani mówiąca "ja mówię" co drugie słowo. Bardzo irytuące. Ludzie wydają się spoko. Generalnie niemiła rozmowa. Nie wrócę tam.
Szczepek 2011-03-23 19:22:48
A można wiedzieć na jakim stanowisku tam pracowałeś?
Demon 2011-03-28 21:06:40
Pani mówiąca "ja mówię" co drugie słowo to jeszcze nic!
Właścicielka firmy to [usunięte przez moderatora] -nie szanuje ludzi,nic nie potrafi sama zrobić, wiecznie ma zły humor i wyżywa się na pracownikach.Po kilku dniach pracy w tej firmie można poznać definicję [usunięte przez moderatora] w praktyce!Dla lubiących chart kor polecam, dla zdrowo myślących i szanujących się ludzi mam tylko jedną dobrą radę-omijajcie tą firmę z daleka!!!
Bolek 2011-03-31 13:31:23
Byłem tydzień temu na rozmowie w sprawie pracy w tej firmie.Rozmawiałem z dyrektorem firmy-kobieta mało konkretna,nerwowa,wciskała jakieś bujdy o możliwości rozwoju.Firma wydaje się mała, z tego co widziałem,warunki pracy beznadziejne i do tego wynagrodzenie zaproponowane śmiechu warte!Kobieta chyba frajera szukała!
Olka 2011-06-11 11:09:43
Jak dla mnie ta firma jest jedną wielką porażka!Oferta znaleziona na pracuj.pl wydawała się bardzo ok stąd też moja aplikacja ale szczerze żałuje że poświeciłem swój czas na nią! Moja rekrutacja odbyła się z dwoma kobietami, odniosłem wrażenie że jedna głupsza od drugiej.Jedna zadawała jakieś bezsensowne pytania a druga miała minę srającego kota przez całą rozmowę!!!Szkoda że nie znalazłem tych opinii wcześniej...zaoszczędziłbym sporo czasu nie idąc tam!
anonim 2011-06-12 18:32:14
a na jakie stanowisko aplikowałeś? i jaki tam jest przedział wynagrodzenia jakie zaproponowali?
maciek 2011-06-30 19:32:26
Nie polecam!!!
Mała firma na zadupiu Warszawskim.Rozmowa w sprawie pracy przeprowadzona na bardzo niskim poziomie!
Strata czasu i kasy na bilety.
malpka 2011-08-04 19:18:35
Firma zupełnie nie godna zaufania. Stanowczo odradzam. Własciciel jest straszną [usunięte przez moderatora]
gregory 2013-12-06 20:07:13
Firma ok,
jarek 2014-04-07 15:40:12
Jedno jest pewne o klientów dbac potrafią, na allegro maja 99.2% Pozytywnych komentarzy i to przy ponad 12 tysiącach oceniających.
Twoc 2014-04-14 21:59:18
Jak na allegro to całkiem sporo, chociaż wygląda mi ta firma na fachową. Pracuje ktoś dla nich?
tukan 2014-04-17 22:22:09
takie pytanie w powietrze :) ktoś na pewno pracuje. Art-Series mogę pochwalić rzeczywiście za dobre podejście do klienta
Grumer 2014-12-18 13:41:07
Czuje powietrze ;) wiec tez zadam pyttanie, chcialbym zaczac prace w art-series, tylko nei wiem gdzie dokladnie sie musze zglosci jestescie w stanie mi napisac gdzie najlepiej jest sie mi zglosic zeby dostac prace. chcialbym poznac warunki finansowe - prosze piszcie odpowiem i podziekuje ladnie jak bedzie cos
Kolin 2015-02-27 06:56:43
Kolego odnajdź sobie kontakt do nich, napisz albo na ogólnego emaila albo na emaila do hr bądź osoby za niego odpowiedzialnej. Potem już będą wiedzieli co z tobą zrobić. Chyba, że chcesz to idź się przejść osobiście oczywiście. Innych opcji już nie widzę, nie wspominając tak prymitywnych czasów jak początki.
bunia 2015-03-18 17:21:25
a to nawet fajnie jeśli można cv i list motywacyjny składać, tak raczej zrobię, niech od poczatku widzą jaka jestem zaangażowana i że zależy mi na pracy - trzeba się pokazać z jak najlepszej strony i od razu zrobić nas nich super wrażenie. a obecnie takim starterom jak ja to ile oni płaca netto co miesiąc?
czytajcie dobrze 2015-09-22 11:09:57
NIE MYLCIE 2 RÓŻNYCH FIRM - ARTSERIES.PL ( to firma DANPOL ) TO ONI MAJĄ CO TRZEBA PRZYZNAĆ POTĘŻNĄ OFERTĘ SKLEPOWĄ I NA ALLEGRO TAK DUŻO POZYTYWNYCH KOMENTARZY O KTÓRYCH PISZECIE A TUTAJ OPINIOWANA JEST FIRMA ARTSERIES SP. Z 0.0. KTÓRA NIE MA SPRZEDAŻY NA ALLEGRO..
robert 2016-05-14 09:36:28
Jasne, że tak @witek spoko, że nie ma u nich samych świątecznych ozdób ale też okolicznościowe jak np. na walentynki na Halloween
Zostaw swoją opinię o Art-Series Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Series Sp. z o.o.