Opinie o Toyota Katowice Sp. z o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Katowice Sp. z o.o w Katowice

Witam, jak wygląda aktualna sytuacja na lakierni/blacharni? Widzę że szukają ludzi, jak atmosfera, wynagrodzenie? Jest jakiś social, premie?

@Gruby

Nie widzę całości wpisu, w jaki sposób są traktowani zasłużeni pracownicy, o co chodzi? Wcześniej ktoś pisał o degradacjach, czy jest to z tym związane czy coś innego jest na rzeczy?

Jakie warunki pracy są w Toyota Katowice Sp. z o.o? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Helpdesk?

@Elżbieta

Z tego co mi wiadomo są dwa etapy procesu rekrutacji. Jeden z kimś z HR a jeżeli się uda przejść do następnej części to z kierownikiem działu. Każdy pyta ile chcesz zarobić? Sądzę że gdyby każdy nie znał swojej wartości i rodzaju doświadczenia musiałby podać połowę najniższej krajowej. Szczerze mówiąc poszukalbym pracy w innej instytucji niż tracił czas na toyotę Katowice

Danuta Nowy wpis

Hmmm, ktoś tu ostrzegał, że stawki nie idą w parze z ilościa pracy, pocieszam się tylko, że różnie może być na różnych stanowiskach. Ktoś ma doświadczenie z pracą jako Specjalista ds. sprzedaży flotowej samochodów osobowych i dostawczych i potwierdzi/zaprzeczy? Chciałabym się zatrudnić, ale właśnie widzę, ze w ogłoszeniu brakuje nawet informacji o stawkach, to kiedy się człowiek dowiaduje tego?

Specjalista ds. kredytów, ubezpieczeń i leasingów - te "atrakcyjne warunki finansowe" to co konkretnie? Jest jakaś premia oprócz podstawy? Ciężko o konkrety, tu też spojrzałam, że nikt na ten temat niestety nie pisał ostatnio i mam nadzieję, że chociaż ktoś mi odpowie.

Nogis Nowy wpis

Wynagrodzenie niestety nie idzie w parze z ilością pracy....

Czy praca w danej firmie jest stabilna ? Czy jest duża rotacja pracowników?

Dział HR Nowy wpis
@Anonim

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Toyota Katowice i miło nam potwierdzić, że zatrudniamy pracowników w oparciu o umowy o pracę i intencją pracodawcy jest zawsze nawiązanie długotrwałego stosunku pracy.

Wiwi Nowy wpis
@Anonim

Niestety niektórymi działami kierują nieodpowiednie osoby i rotacja jest duża. Chyba, że lubisz często zmieniać pracę i kolekcjonujesz pracodawców w CV????

Ona

Szukają recepcjonistki, w ofercie piszą o umowie o pracę, ani słowa o premii, a widzę, że na innych stanowiskach chyba jest możliwość jej zdobycia :) W tym przypadku żadne świadczenia socjalne nie obowiązują?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych?

Dział HR

Dziękujemy za zainteresowanie warunkami pracy w Toyota Katowice i zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami na portalu pracuj.pl i na stronach firmowych. Udział w rozmowie rekrutacyjnej pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie danego stanowiska. Agnieszka Klimek Dyrektor HR Toyota Katowice Sp. z o.o.

Elżbieta
@Dział HR

Dzień dobry. Ja mam pytanie odnośnie rekrutacji, a mianowicie z ilu etapów składa się rekrutacja? Czy część rekrutacji odbywa się zdalnie?

@Elżbieta

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie procesem rekrutacji w Toyota Katowice. Odpowiadając na Pani pytanie: rekrutacja jest 2-etapowa, a na życzenie kandydata I etap może (ale nie musi) odbyć się zdalnie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i do aplikowania! Dział HR Toyota Katowice Sp. z o.o.

@Elżbieta

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Toyota Katowice Sp. z o.o odbywa się w siedzibie firmy?

Ryszard

Tylko co się nie przeliczysz co do możliwości współpracy. Obiecują złote góry, narzekają na brak pracowników chętnych do pracy, podobno dział HR nie zna warunków zarobkowych na rynku pracy i to jest jeden z powodów że określając swoją wartość już się nie kwalifikujesz

Klepacz
@Anonim

Sytuacja rozwojowa awanse ,degradację ale ogólnie ok , polecam można fajnie zarobić.

Mali
@Klepacz

Sporo czasu musi minąć od zatrudnienia, aby mieć szansę na awans? Co to znaczy, że można fajnie zarobić? Może podasz, na jakim stanowisku jesteś i ile mniej więcej zarobisz? Bo wiesz, dla kogoś Twoja wypłata może być duża, a dla drugiej osoby mała... Niech sobie każdy oceni, ile to dla niego jest. Ja tak pytam z myślą o narzeczonym, który szuka pracy:)

@Mali

Dziękujemy za zainteresowanie warunkami pracy w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Zachęcamy do kontaktu kandydata z naszym działem HR – w procesie rekrutacji zawsze odpowiadamy na pytania związane z zatrudnieniem i karierą. Pozdrawiamy! Dział HR Toyota Katowice Sp. z o.o.

Gruby
@Anonim

HR super ,marketing super ,księgowość też . Dużo (usunięte przez administratora)w działach sprzedaży, a kierownictwo tych działów to fałszywi ludzie, którzy psują klimat. Szkoda tylko zasłużonych pracowników traktowanych (usunięte przez administratora).

@Gruby

Jakie warunki finansowe są na myjni w Kato? Macie jakieś socjalne pakiety? Proszę nie odpowiadać wymijająco, bo tu ktoś dał radę napisać, że na myjni są wolne soboty, to i nic się nie stanie, jak ktoś może inny napisze, jakie stawki :)

Chciałby się czegoś dowiedzieć o stanowisku dla pracownika myjni. Jest informacja że szukają ale nie podają żadnych warunków. W jakich godzinach jest praca? Na zmiany? A co z sobotą? Wolna?

Klepacz

2 zmiany , na myjni działu B-L soboty wolne , na serwisie mechanicznym soboty co druga robocza

Dział HR

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Toyota Katowice. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze organizacją pracy, jednak różnią się one dla poszczególnych lokalizacji (Katowice, Częstochowa, Tychy, Sosnowiec/Dąbrowa Górnicza), dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego z działem HR (32 200 80 00) lub przesłania mailem pytania: rekrutacja@toyota.katowice.pl

Mira
@Klepacz

Gdzie lepiej myślisz się przyjąć, na myjnię czy do serwisu mechanicznego? Brat szuka pracy, doświadczenie ma spore na obu stanowiskach, wykształcenie mechaniczne. Tak na głupi rozum, w serwisie chyba lepsze stawki, co? Jak te robocze soboty rozliczają? Jako setki?

Sara

Cześć, mój mąż chciałby aplikować od nich na Specjalistę ds. sprzedaży floty. Do obowiązków będzie należało pozyskiwanie klientów flotowych i realizacja planów sprzedażowych. Ktoś powie jaki procent od sprzedaży ma specjalista i jakie są miesięczne plany sprzedażowe?

@Sara

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Toyota Katowice. Zapraszamy do aplikowania – na rozmowie rekrutacyjnej udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące planów i sposobu wynagradzania. Dział HR Toyota Katowice

Tobi
@Dział HR

A tu na forum mógłbym się czegoś dowiedzieć zanim wyśle CV? Klientów pozyskuje się telefonicznie w biurze czy to bardziej praca mobilna i korzysta się samochodu służbowego. Jak tak to często się jest na rozjazdach?

@Tobi

Dzień dobry. Prosimy o skierowanie pytań na adres rekrutacja@toyota.katowice.pl – na pewno odpowiemy. Dział HR

Czym w Toyota Katowice Sp. z o.o zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dział HR Toyota Katowice

Dziękujemy za zainteresowanie programem motywacyjnym w Toyota Katowice i zapraszamy do procesu rekrutacji. O dodatkach i systemach motywacyjnych najlepiej rozmawia się bezpośrednio – w przeciwieństwie do anonimowych wpisów na forum, są to informacje potwierdzone.

Helena

Hej widziałam że mają ogłoszenie na Specjalistę ds. ubezpieczeń. Co powiecie o atmosferze w firmie? Jakie są relacje między pracownikami i z szefostwem? Fajnie jest tutaj?

Patrycja 1235
@Helena

Nieeeeeee, ogłoszenie wisi cały czas ,wiem bo szukam ,..............ludzie przychodzą i jeszcze szybciej odchodzą.

@Patrycja 1235

wisi cały czas? a czy gdyby przypadkiem nie przyjęli to by go nie schowali choć na chwilę? jest dzień próbny czy od razu na okres się ludzie zatrudniają?

Firma Toyota Katowice Sp. z o.o dodała ofertę pracy na stanowisko Recepcjonistka. Warto składać swoje CV?

Dział HR

Szanowny @Administratorze, nie publikowaliśmy wprawdzie w ostatnich miesiącach ogłoszenia na stanowisko Recepcjonistki, ale zawsze kontaktujemy się z kandydatami, których doświadczenie zawodowe i kompetencje korespondują z potrzebami rekrutacyjnymi Spółki. Zachęcamy zatem do kontaktu bezpośrednio z działem HR Toyota Katowice Sp. z o.o. w celu uzyskania precyzyjnych informacji o aktualnej ofercie rekrutacyjnej. Agnieszka Klimek, Dyrektor HR

@Dział HR

A czy aktualnie firma poszukuje pracowników na jakieś stanowisko? Bo jakoś nie potrafię znaleźć informacji na ten temat. W ogóle często są jakieś nowe przyjęcia?

@Anna

Szanowna Pani, prowadzimy aktualnie kilka procesów rekrutacyjnych, związanych głównie z tworzeniem nowych etatów. Zapraszamy na nasze strony: * toyota.katowice.pl/praca, * toyotaczestochowa.pl/praca, * toyotatychy.pl/praca, * toyotasosnowiec.pl/praca, gdzie publikujemy aktualne oferty. Nasze oferty pracy znajdzie Pani również na portalu pracuj.pl, wpisując w wyszukiwarce strony frazę „Toyota Katowice Sp. z o.o.”. Zachęcamy do aplikowania! Dział HR Toyota Katowice Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o?

Dział HR

Zapraszamy do procesu rekrutacji - aplikację na wybrane stanowisko prosimy kierować na adres: rekrutacja@toyota.katowice.pl. Podczas rozmowy rekrutacyjnej odpowiemy na wszystkie pytania interesujące kandydata w obrębie stanowiska, na które aplikuje. Dział HR

Ula i Marek

Niniejszym dziękujemy serdecznie serwisowi mechanicznemu katowickiej toyoty. Podziękowanie składamy na ręce prowadzącej Pani Marzeny Cynar dla obsługi naszej sprawy. W dniu 9.04.2022 r. - była to sobota około godz. 13.30 na trasie ze Świebodzic do Krakowa (w okolicy Katowic) zapaliły nam się kontrolki silnika które wprowadziły pojazd w tryb jazdy awaryjnej. Zadzwoniliśmy w zw. z tym do serwisu po czym jak się okazuje pomimo późnej pory (o 15.00 serwis kończył pracę) zaproponowano nam pomoc, po czym na miejscu dokonano stosownej diagnostyki na miarę potrzeb jakie można było w tym czasie wykonać. Błędy jakie się pojawiły zostały skasowane i dokonano przybliżonej diagnozy. To pozwoliło nam na jakiś czas kontynuować podróż i tym samym czynnie uczestniczyć w Świętach W. N. na który akurat się udawaliśmy. Raz jeszcze zatem b. dziękujemy i jednocześnie polecamy Waszą fachowość, uprzejmość i chęć do niesienia pomocy. Pozdrawiamy Ula i Marek ze Świebodzic - RAV4

@Ula i Marek

Jest to portal na którym ocenia się pracodawcę a nie pracowników którzy być noże chcą zabłysnąć dzięki wystawionym opiniom od dobrych znajomych

Czy firma Toyota Katowice Sp. z o.o oferuje elastyczne godziny pracy?

Dział HR

Zapraszamy do procesu rekrutacji poprzedzonego wysłaniem CV na adres: rekrutacja@toyota.katowice.pl. Podczas rozmowy rekrutacyjnej poruszamy wszystkie tematy interesujące kandydata w obrębie stanowiska, na które aplikuje. Agnieszka Klimek Dział HR

Toyota Katowice Sp. z o.o szuka kandydatów na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 9000 ?

Dział HR

Sprostowaniu wymaga błędna informacja @Administratora - Toyota Katowice aktualnie nie poszukuje kandydatów na żadne stanowiska kierownicze, a kadra menedżerska jest w 100% obsadzona. Zachęcam do aplikowania na stanowiska: - Specjalista ds. sprzedaży kredytów, ubezpieczeń i leasingów (Tychy) - Specjalista ds. administracyjnych dz. kredytów, ubezpieczeń i leasingów (Katowice) - Doradca serwisu (Tychy) Zapraszam do kontaktu, Agnieszka Klimek, Dyrektor HR

Czy w Toyota Katowice Sp. z o.o możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Toyota Katowice

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Toyota Katowice. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wynagrodzenia w bezpośredniej rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikacji.

Firma pozornie uporządkowana i prężna. Jednak w rzeczwistości panuje chaos i nieporządek. W sprawach podbramkowych nie ma sie do kogo zwrócić, dopiero kiedy ktoś złoży skargę jesteś pociągany do odpowiedziapnosci. Nie realne cele i mnowstwo bezsensownych wytyczynych. Nie polecam.

Toyota Katowice
@Anonim

Szanowna/y Pani/e, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Do wszystkich opinii Klientów, Pracowników (również byłych) podchodzimy ze szczególna uwagą, ponieważ zależy nam na wyjaśnieniu tego typu spraw, ale również staramy się wyciągać wnioski i wprowadzać działania naprawcze w obszarach, które tego wymagają. Ponieważ opinia nie zawiera szczegółów, do których moglibyśmy się odnieść merytorycznie, prosimy o kontakt na adres email toyota@toyota.katowice.pl z krótkim opisem przykładowej sytuacji „podbramkowej” (i jej konsekwencjami) o której mowa w opinii. Skontaktujemy się z odpowiedzą po wyjaśnieniu tematu, którego uwagi te dotyczą. Z poważaniem Wojciech Szota Dyrektor Marketingu i Planowania Rozwoju Strategicznego TOYOTA KATOWICE & TOYOTA CZĘSTOCHOWA TOYOTA TYCHY & TOYOTA SOSNOWIEC Toyota Katowice Sp. z o.o. ul. Kolejowa 54, 40-606 Katowice centrala 32/ 200 80 00 www.toyota.katowice.pl, www.toyotaczestochowa.pl, www.toyotatychy.pl, www.toyotasosnowiec.pl

Foka

Dziwne, że cały czas są ogłoszenia na to samo stanowisko, czyżby coś tam nie grało?

Incognito
@Foka

O jakie stanowisko chodzi Ostatnio jest spora rotacja ponieważ nie każdy zniesie presję czasu i wymagań stawianych przez koerownictwo

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Katowice Sp. z o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Katowice Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Katowice Sp. z o.o?

Toyota Katowice Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 106 ocen.
  • Kolejowa 54
    40-606 Katowice