AGNA Sp. Z o.o.

Poznań

Opinie o AGNA Sp. Z o.o.

anonim 2010-08-23 13:08:55
Witam, firma Remes po ogłoszeniu
upadłości i oszukaniu kilkuset klientów
i opini pracodawcy, który wykorzystuje swoich pracowników na każdym kroku, założyła firmę
pod nazwą Agna Sp. Z o.o. Prowadzą nawet już rekrutacje wypisując, że szukają
ludzi, którzy będą sprzedawać produkty pod szyldem Remes. Kolejny wałeki ludzi związanych z tym szyfem.
CIEKAWSKI 2010-08-29 11:16:16
Ciekawe ,czy firma agna niedlugo padnie.. i ludzie zostaną odcięci od jakichkolwiek powiązań z panem (już byłym) prezesem(usunięte przez administratora) ... co za żenada!!
anonim 2011-03-19 16:19:27
Piszę do pana Panie Dyrektorze (usunięte przez administratora)od telemarketingu,co się dzieje w tej firmie?czy kierowniczka z Poznania ma nad panem władze a może pan się jej boi.Obsadza etaty swoimi ludżmi którzy nie nadają się absolutnie na to stanowisko .Po pierwsze brak profesjonalizmu,nieumiejętność zarządzania ludzmi,to co on sobą reprezentuje to po prostu żenada.A mówienie podwładnemu że on wszystkich wykończy wraz z dyrektorem iprelegentami,że trener nie daje rady i w ogóle to on jest wszechwiedzący?Najpierw trzeba coś soba reprezentować a potem wymagać.A mówienie na forum że to on zostanie sam na tym stanowisku i wybierze sobie telemarketerów?To znaczy że druga osoba zostanie zwolniona czyli koordynatorka.Coś jest na rzeczy z tą kierowniczką z Poznania chyba tylko jej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zostaną inni ludzie na poziomie ,którzy coś sobą reprezentują polecą.A wtedy to już tylko liczyc dni tej firmy.Panie (usunięte przez administratora)niech pan posłucha szeptów i może nawet plotek ,bo w każdej plotce jest źdzbło prawdy....
anonim 2011-07-16 22:09:37
Agna Sp. z o.o. to najbardziej (usunięte przez administratora) firma pod słońcem. Przedstawiają się jako Remes bądź też Instytut Terapii i Medycyny Komplementarnej. Zapraszają na badania,chcą leczyć ludzi, a warunkiem jest zakup pościeli z merynosa, oczywiście pseudozdrowotnej za kosmiczną kwotę. Otumaniają ludzi prezentami (okulary chińskie za 5 zł rzekomo firmy Fabiani i inne tandety rodem z Chin. A ludzie to kupują. :Pracowników traktują jak śmieci, stosują (usunięte przez administratora) a nowo przyjmowanym pracownikom obiecują złote góry, podczas, gdy czeka ich najczęściej najniższa krajowa. Teraz utworzyli nową spółkę Remes Trade i znowu będą otumaniać ludzi, Strzeżcie się ;pracy w tej firmie, bo najpierw zabierze wam zdrowie, a potem da kopa w tyłek,
feniks 2012-09-26 18:51:47
Już nie ma firmy AGNA Sp. z o.o teraz od 01.08.11 jest Remes Prestige nie długo będzie następna zmieniają nazwę aby nie dawać umowy na czas nieokreślony. Nazwa firmy się zmienia ale stanowiska i ludzie na nich pozostają Ci sami. Stosują te same metody traktowania pracowników w wyścigu szczurów. Miałem dość długi kontakt z tą firmą to co było kiedyś to ludzkie dzisiaj jak toną to działania są poniżej pasa, gdyby mieli lepszych liderów czy menadżerów to by się utrzymali.
Pracownik Remes 2012-10-10 17:19:38
Remes Trade wcześniej Agna a teraz Prestige (prestisz raczej bardziej pasuje:) ) to jedno wielkie oszustwo obiecują nowym pracownikom premie,konkursy ,w których można wygrać wspaniałą pościel,której nikt nie chce i nie wiadomo ,co z nią zrobić.Byłym pracownikom nie wypłacają pensji,zwalniają bez mrugnięcia okiem wieloletnich lojalnych pracowników,ponieważ tak naprawdę nie potrafią ich w żaden sposób zmotywować i wynagrodzić.Szkolenia to po prostu żenada bez pomysłu polotu i sensu.Kadra zarządzająca jest nieprofesjonalna,bazy telefoniczne brak słów.Wszystkim zdecydowanie odradzam ,chyba że ktoś chce naciągać staruszków za najniższą krajową.
jasnowidz 2013-05-14 18:49:09
feniks - 2012-09-26 18:51:47

feniks to jasnowidz gratulacje miał nosa
barak 2016-05-18 17:44:13
hej. Sprawdziłem informacje na temat AGNA Sp. Z o.o. i okazało się że jest w likwidacji. Dlatego radzę szukać innej firmy.
Zostaw swoją opinię o AGNA Sp. Z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGNA Sp. Z o.o.