Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz Królowej Jadwigi 18/105

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jobman Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jobman Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz Królowej Jadwigi 18/105

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jobman Group Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jobman Group Nowy wpis

Dzień dobry, Nasi Konsultanci otrzymują odpowiedni sprzęt do pracy. Pracownikom przekazywany jest zarówno laptop, jak i telefon wyłącznie do celów służbowych. Pozdrawiamy Jobman Group

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group Nowy wpis

Dzień dobry, Nasza firma zapewnia odpowiedni sprzęt do pracy. Pracownikom przekazywany jest laptop i telefon służbowy. Pozdrawiamy,

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, podczas rozmowy rekrutacyjnej weryfikujemy, czy oferta jest dopasowana do potrzeb potencjalnego kandydata oraz Klienta. Pytania uzależnione są od danego stanowiska i mają na celu zapoznanie się z oczekiwaniami obu stron. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czy pracodawca Jobman Group Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jobman Group

Dzień dobry, Zarówno nasi Pracownicy, jak i Konsultanci mogą liczyć na premię. Ponadto w naszej firmie regularnie organizujemy konkursy dla Zleceniobiorców oraz Pracowników. Nagrody mogą się różnić w zależności od konkursu. Często obejmują dodatkowe pieniądze do wypłaty w formie premii. Jeżeli chodzi o pracę wewnątrz firmy, to nasi konsultanci mogą liczyć na dofinansowanie do karty Multisport. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jobman Group Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy w firmie Jobman Group Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jobman Group

Dzień dobry, jako agencja często organizujemy szkolenia wewnętrzne. Staramy się przekazywać swoją wiedzę między teamami, aby usprawnić wzajemnie naszą pracę. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jakie wartości są cenione w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, W Jobman Group kierujemy się przede wszystkim zasadą fair play, ceniąc przy tym wolność wyboru. Staramy się maksymalnie upraszczać wszelkie procesy, by kontakt z nami był łatwy, a praca przebiegała bezproblemowo. Nie osiadamy jednak na laurach i pamiętamy o nieustanym rozwoju, by coraz lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów oraz rynku pracy. Dbamy przy tym o budowanie dobrej atmosfery zarówno w relacjach z naszymi Klientami, jak i między pracownikami wewnątrz firmy. Pozdrawiamy, Jobman Group

Kowalski

Polecam , łatwo się było dogadać a kasa w tygodniówce na czas. Miałem kilka zmian w miesiacu i to mi odpowiadało, wiec mozna się dogadac. Może wrócę w przyszlosci ;))

@Kowalski

dziękujemy za miłe słowa. Oczywiście zachęcamy do dalszej współpracy. Nasze aktualne oferty znajdzie Pan w zakładce "Wolne terminy" na koncie pracowniczym lub na stronie: https://jobmangroup.pl/oferty Pozdrawiamy, Jobman Group

Wiktoria
@Jobman Group

A co do komentarza wyżej, czy forma wynagrodzenia to tylko tygodniówki? :) Czy można wybrać opcję comiesięcznego przelewu?

@Wiktoria

Dzień dobry, W przypadku gdy dla zlecenia jest ustanowione wynagrodzenie w formie tygodniowej, zleceniobiorca może zgłosić chęć otrzymywania wypłaty w formie miesięcznej. Pozdrawiamy, Jobman Group

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, przebieg rozmowy i sposób weryfikacji umiejętności zależy od kandydata, z którym jest ona przeprowadzana. Nie mamy jednego, śliśle określonego "szablonu" przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Jobman Group

Iza
@Jobman Group

Czy po każdej rozmowie kandydat może liczyć na treściwy feedback?

@Iza

Dzień dobry, staramy się, aby każdy z potencjalnych kandydatów dostał informację zwrotną, nawet, gdy nie zostanie przyjęty na dane stanowisko. Pozdrawiamy, Jobman Group

Urszula
@Jobman Group

Staracie się - czyli nie zawsze tak jest? Pozdrawiam serdecznie.

@Urszula

Dzień dobry, oczywiście zdarzają się sytuacje losowe, gdy np. mamy bardzo dużą ilość chętnych na dane stanowisko i nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdą osobą, która aplikowała na ofertę. Jeśli jednak nawiązaliśmy z potencjalnym kandydatem kontakt i Klient (lub nasza agencja) zrezygnuje z tej osoby, to informujemy ją o tym. Pozdrawiamy, Jobman Group

Urszula
@Jobman Group

Miło z waszej strony, po jakim czasie można się spodziewać takiej informacji?

@Urszula

Dzień dobry, trudno wskazać jednoznaczne ramy czasowe. Bardzo wiele zależy od specyfiki konkretnego procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, W tym roku udało nam się zorganizować kilkudniowy wyjazd, podczas którego połączyliśmy panele szkoleniowe z integracją. Jeżeli chodzi o spotkania po pracy, to na czas pandemii wstrzymaliśmy wspólne wyjścia, ale przed pandemią wychodziliśmy na kręgle czy karaoke. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Jobman Group Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Jobman Group

Dzień dobry, bardzo chętnie nawiązujemy współpracę ze studentami w naszej Centrali oraz posiadamy wiele ofert pracy dorywczej u różnych klientów. Dzięki elastycznemu grafikowi łatwo połączyć studia z pracą oraz zdobyć pierwsze doświadczenie na rynku. Po więcej ofert zajrzyj na naszą stronę https://jobmangroup.pl/oferty Pozdrawiamy, Jobman Group

Agencja fatalna. Informacje o stanowisku pracy i wymaganych dokumentach na tyle znikome że praktycznie okazują się niewystarczające w momencie dotarcia do pracodawcy. Warunki pracy zmieniają się z godziny na godzinę. Obsługa niekompetentna(usunięte przez administratora)

xxxxx

Nie polecam. Atmosfera jest bardzo nieprzyjemna z nikim nie da się dogadać. Jedyna zaleta pieniądze na czas, nic po za tym

Pracownik z Bydgoszczy

Zarobki słabe, obsługa chamska i niekompetentna. Do żadnej koordynatorki sie nie dodzwonisz, ja już je znam, tylko odsylaja jedna do drugiej

Zespół Jobman Group
@Pracownik z Bydgoszczy

Dzień dobry, Jeżeli ma Pan uwagi do jakości obsługi, prosimy o zgłoszenie tego faktu do naszego Rzecznika Pracownika. Tylko znając szczegóły, jesteśmy w stanie zareagować. Stwierdzenie, że obsługa jest "chamska i niekompetentna" to poważny zarzut, dlatego chcielibyśmy poznać szczegóły, które sprawiły, że Pan tak twierdzi. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół Jobman Group

hit

jak na biuro oferujące pracę w różnych miejscach, to dość dziwne, że nie mają ogłoszeń. Ani tutaj, ani na innych stronach nie rzuca mi się nic w oczy @Piotrek

Pepe

TO NAPRAWDĘ Z WASZEJ STRONY JEDNO WIELKIE CHAMSTWO (żeby nie powiedzieć jeszcze gorzej) ŻEBY ZAMIAST UCZCIWIE I Z CAŁĄ WASZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PODEJŚĆ DO TYCH PONIŻSZYCH SPRAW - I DO TEGO - BEZ ŻADNEGO USTOSUNKOWANIA SIĘ DO NICH Z WASZEJ STRONY - T.J. - I BEZ W OGÓLE ŻADNEJ !! JAKIEJKOLWIEK LOGICZNEJ ROZSĄDNEJ ODPOWIEDZI OD WAS NA MOJE SŁUSZNE I ZGODNE Z PRAWDĄ - POPARTE DOWODAMI "NA RĘKU" ZARZUTY I ŻĄDANIA JAK TEŻ RÓWNIEŻ I WYPŁACENIA / POKRYCIA MI PRZEZ WAS MOICH STRAT KTÓRE - JAK TO WAM TU PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM - Z WASZEJ WINY - I WŁAŚNIE - TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ WAS !!! - I - JAK WIDAĆ - CAŁKIEM NIEPOTRZEBNIE !!! PONIOSŁEM nie mówiąc tez już nawet w ogóle i o UTRUDNIANIU ZATRUDNIENIA blokowaniu I LEKCEWAŻENIU PRZEZ WAS Moich KOLEJNYCH zgłoszeń do pracy Szanowni państwo Już Na wstępie - Oświadczam Że : Nie jest to - w PRZECIWIEŃSTWIE DO WAS - z Mojej strony - Żaden !! Szantaż - czy cokolwiek innego !!! - a - tylko i wyłącznie !!! - same stwierdzenia faktów !! I jak widać - ewidentnie SŁUSZNE ŻĄDANIA - A - SKORO PISZECIE MI ŻE ....Ze względu na wcześniejsze trudności w komunikacji, nie jesteśmy w stanie zaproponować panu dalszej współpracy. ....Pan również miał zastrzeżenia co do naszej firmy oraz proponowanych umów, więc prosimy więcej nie rezerwować terminów. ODP. PO PIERWSZE : SAMI to doskonale wiecie że JEŻELI SIĘ WAM lub komuś COŚ GDZIEŚ W CZYMŚ NIE ZGADZA LUB KTOŚ WAM SAM COŚ TAKIEGO SAM ZGŁASZA - TO WASZYM cholernym PRAWNYM ZASRANYM PSIM OBOWIĄZKIEM JEST - I - TO - samemu !!! - np. Przez telefon - lub e-mail DOWIEDZIEĆ SIĘ O CO CHODZI I - NIEZWŁOCZNIE - NATYCHMIAST !!! - DOWIEDZIEĆ SIĘ O CO CHODZI DOJŚĆ I PRAWDY KTO MA RACJĘ - ALE Wy - jak widać - mając I to wszystko - a - także i Mnie TOTALNIE W D.... UWAŻACIE ŻE... PO CO !!! - A - choćby i już i (nie) TYLKO TO - BARDZO EWIDENTNIE ŚWIADCZY To I - to - I TYLKO I WYŁĄCZNIE !!! co do MOJEJ OSOBY NA MOJĄ RACJĘ - A WASZĄ NIEKORZYŚĆ !!! PO DRUGIE i to i takie właśnie i Wasz tekst j.w jak i takie jak w/w - Wasze działanie jest ścigane z urzędu jako jaskrawo sprzeczne z prawem - Piszecie Mi że Ze względu na wcześniejsze trudności w komunikacji, nie jesteśmy w stanie zaproponować panu dalszej współpracy. ODP Szanowni Państwo CHOĆ wiem , że CIĘŻKO WAM JEST DO TEGO I DO SWOJEJ / waszej winy TERAZ się SAMEMU PRZYZNAĆ - Bo - Jak - SAMI I - TO - DOSKONALE wiecie - CHOĆ trudności te - I - TO - ZA KAŻDYM RAZEM !!! wystąpiły NIE Z MOJEJ - A - TYLKO I WYŁĄCZNIE - WŁAŚNIE I to i Z WASZEJ WINY !! I PRZEZ EWIDENTNĄ - być może że i nawet celową GŁUPOTĘ I EWIDENTNE - być może że i nawet celowe BŁĘDY I ŁAMANIE PODSTAWOWYCH OGÓLNIE PRZYJETYCH ZASAD I PRAWA WŁAŚNIE... przez WASZYCH PRACOWNIKÓW !! - TO - I TAK - MIMO TO - tej bardzo niekorzystnej dla Was PRAWDY i PRZEPISÓW PRAWA - to - I TAK - I NAWET I na siłę TEGO NIE ZMIENICIE !! a nawet i wręcz przeciwnie !! - możecie tym sobie tylko pogorszyć WIĘC PROSZĘ MI TU NICZEGO innego NIE INSYNUOWAĆ bo nie lubię jak ktoś Z Was - najpierw SAM !!! proponuje mi pracę - a - potem - robi wszystko żeby Mi to jak najwięcej utrudnić i do tego JESZCZE nie wypłacić tego co Mi się słusznie POZA / OPRÓCZ WYNAGRODZENIA !! - OD WAS słusznie i PRAWNIE należy PISZECIE MI RÓWNIEŻ ŻE Pan również miał zastrzeżenia co do naszej firmy oraz proponowanych - BEZWARTOŚCIOWYCH ŚMIECI - TZN. Umów ODP. - A - JAKŻE MIAŁBYM I ICH i NIE MIEĆ - i - to - właśnie DO WAS SKORO przy tej pierwszej NAJPIERW SAMI !! POTWIERDZACIE !!! Mi Mój W NIEJ udział - a - potem - nie wpisujecie Mnie na listę do tej pracy - A - PO TYM FAKCIE - WY - zauważywszy swój / WASZ BŁĄD (który - I - TO - SAM !!! musiałem Wam zgłosić !!) (- BO - JAK już PO TYM WIDAĆ - JUŻ WTEDY wszyscy MIELIŚCIE i Mnie i TO WSZYSTKO - I - TO - TOTALNIE b. GŁĘBOKO W D....) - BO CHOĆ.... NAJPIERW - I - TO ZARAZ po tym !! - WY - SAMI !!! i to bez żadnego przymusu ZA TO Mnie PRZEPRASZACIE - a - POTEM - jako konsekwencja tego ŻEBY Mi TYLKO za to PRZYPADKIEM NIE WYPŁACIĆ MI TEGO CO MI SIĘ ZA TO I W ZWIĄZKU Z TYM od Was !! - SŁUSZNIE I PRAWNIE NALEŻY - SAMI BEZCZELNIE PERFIDNIE - wypierając się tego w oczy nie dość że SAMI LI

Jobman.pl
@Pepe

Witamy, podane informacje w żaden sposób nie umożliwiają nam ustosunkowania się do Pana stanowiska. Prosimy o przesłanie bardziej szczegółowych informacji do Rzecznika Pracownika (kontakt do Rzecznika znajduje się na naszej stronie internetowej). Wspólnymi siłami postaramy się wyjaśnić całą sprawę. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Pawel

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Oszukują na każdym kroku i straszą tylko karami. Za wypożyczenie roboczego stroju to koszt 30 zł za dzień, za niestawienie się w pracy p: z powodu nieprzewidzianych zdarzeń to kara 150 zł. Po wykonaniu zlecenia nie można się zatrudnić przez 3 miesiące w firmie w której się pracowało, grozi za to oczywiście kara. Dość, że marnie płacą to jeszcze ci odciągają za byle co. Jeśli powiadomisz ich 48 godzin przed pracą , że nie przyjdziesz unikniesz kary, ale my przecież jesteśmy wróżkami i umiemy przewidywać co się stanie, że w ciągu 48 godzin zachoruje albo potrąci mnie samochód. Ogólnie żenada! Nie zawierać umowy przed jej dokładnym przeczytaniem, jeśli zawrzecie to koniec, nie przyjdziecie to 150 zł kary!

Jobman.pl
@Pawel

Witamy, zastanawiamy się skąd pochodzą Pana informacje? Wypożyczenie odzieży jest bezpłatne, istnieje jednak obowiązek jego zwrotu po zakończeniu współpracy (w przeciwnym wypadku naliczana jest kara). Wynika to bezpośrednio z zapisów umowy. Co do pozostałych wspomnianych kwestii, to istnieje kara za obecność, niemniej jednak np. w wypadku choroby wystarczy przedstawić zwolnienie lekarskie, aby kara ta została anulowana. Prosimy więc o uważne czytanie umów (o czym zresztą wielokrotnie informowaliśmy poprzez różne kanały komunikacji). W razie wątpliwości nasz Rzecznik Pracownika, pozostaje do dyspozycji, a kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jobman Group Sp. z o.o.