nu media

Olsztyn

Opinie o nu media

Grzegorz 2014-01-22 11:28:49
Firm Nu Media jest jednak dużo. Nu Media z Olsztyna to dosłowne przeciwieństwo. Atmosfera rodzinna, koleżeńska, zabawy firmowe, pełna kultura. Pani Elżbieta bardzo wyrozumiała i zawsze służy dobrą radą.
Krys - targi i sprzedaż internetowa 2016-09-16 11:23:22
Współpracowałem z Nu Media z Olsztyn już wiele razy. Przeprowadzone przez nich kampanie reklamowe w internecie były wykonane sprawnie, rzetelnie i przyniosły efekty. Współpracujemy zarówno w przypadku kampanii wizerunkowych jak również w rozliczeniu za efekt. Przykładają się do roboty i widać, że im zależy. Nigdy nie miałem problemów z komunikacją. Polecam
Rafał Nowakowski - Toyota Mir-Wit 2016-09-16 11:35:17
Współpracowaliśmy z Nu Media przy organizacji kampanii internetowych. Współpraca przebiegła profesjonalnie. Polecam!
Wanda Agnieszka Jabłońska - Wyjątkowe Serce 2016-09-16 11:38:15
Podczas realizacji kampanii internetowej "Otwórz serce" współpracowaliśmy z firmą Nu Media. Jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni, ponieważ wszystkie powierzone zadania zostały wykonane rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.
Izabela Heidrich - Urząd Miejski Gdańsk 2016-09-16 11:39:11
Polecam Nu Media za sprawność w przeprowadzeniu kampanii internetowej. Dzięki reklamom na popularnych stronach wzmocniliśmy promocję koncertu dla gdańszczan „Uciekaj moje serce"
Piotr Różański - Mercure 2016-09-16 11:39:50
Współpracujemy z firmą Nu Media w zakresie organizacji imprez okolicznościowych oraz obsługi kampanii internetowych. Za każdym razem współpraca przebiega profesjonalnie, a prowadzone działania przynoszą wymierne efekty. Polecam!
DNPF1961 2016-09-16 11:44:07
Firma Nu Media z Olsztyna to nie ta sama Numedia z Warszawy co można znaleźć o niej dużo negatywnych opinii. Nu Media z Olsztyna zajmuje się m.in. prowadzeniem kampanii internetowych (akurat w takim zakresie współpracowałem) i jestem mile zaskoczony komunikacją i współpracą. Polecam każdemu!
mp 2016-09-18 09:51:39
Współpracowała z nu media w tym roku i od października ruszamy z kolejną kampanią. Jestem bardzo zadowolona. Polecam współpracę, ponieważ nie jesteśmy kolejnymi klientami w korporacji tylko starają się podejść do współpracy jako partner/partner.
Piter 2016-09-20 14:01:27
Współpracuję z Nu media z Olsztyna od długiego czasu i znam również pracowników osobiście i warunki pracy. Super atmosfera, rzetelność. Polecam!
Zostaw swoją opinię o nu media - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nu media