CSR Active

Szczecin

Opinie o CSR Active

nolte 2009-06-30 20:03:29
Active świadczy usługi w sposób nieuczciwy. Przestrzegam przed kontaktem z tą firmą, a przede wszystkim radzę nie podejmować w niej pracy. Jeśli chodzi o jakość usług, to jej mierności decyduje grubiaństwo i brak kultury osobistej osób prowadzących tę firmę, uważających się - wbrew zdrowemu rozsądkowi- za niezaprzeczalną elitę w świecie fitness. Każdy za przeproszeniem kretyn bez podstawówki może na swojej stronie internetowej obwieścić się mistrzem i "największą gwiazdą w świecie fitness". Gratuluję ekipie Active wiary w siebie, ale proponuję przyjąć do wiadomości, że klienta można równie łatwo pozyskać, co stracić. Na szczęście w mieście jest wiele innych uczciwych klubów fitness .
Fortnight 2009-07-09 19:28:26
jako były "zleceniobiorca" tej firmy powiem tak:uważajcie na tych ludzi, bo to oszuści, którzy będą próbowali Was wykorzystać i oszukać (szantaż,wyłudzenie-wszystko może się zdarzyć).jeśli ktoś z Was został przez nich oszukany i potrzebuje pomocy prawnej w celu uzyskania odszkodowań, [usunięte przez administratora]
Zostaw swoją opinię o CSR Active - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSR Active