logo HITECH M. ŻWIRKO, F. ŻWIRKO SPÓŁKA JAWNA

HITECH M. ŻWIRKO, F. ŻWIRKO SPÓŁKA JAWNA

Białystok

Opinie o HITECH M. ŻWIRKO, F. ŻWIRKO SPÓŁKA JAWNA

K. 2014-12-19 16:23:22
serwisant hitechu robi serwisy dla goscia w czapeczce z naprzeciwka ciekawe czy wystawia faktury
marek 2015-03-05 18:12:26
Odradzam i ostrzegam. Nierzetelna firma i podejrzane praktyki. Beznadziejny serwis i obsługa.
wojtek_1080 2015-04-21 12:41:33
Człowieku kogo to obchodzi, kto komu co robi.Tym bardziej nas jako klientów. Dla mnie najważniejsze jest to, że serwis naprawił mi laptopa, z którym nie mógł sobie poradzić ani serwis Hawk, ani LH. Laptopa swojego odebrałem już drugiego dnia z serwisu. Niedawno temu moja koleżanka naprawiała tablet. Każdy serwis odsyłał ją z kwitkiem, mówiąc iż musi sobie kupić nowy tablet. Pan z serwisu Hitech naprawił tablet i mało tego koleżanka zapłaciła 80zł z VAT na zaprawę + faktura za naprawę. Człowiek widać, że się zna na robocie, a do tego jest bardzo wesoły. Polecam
Ness 2015-05-12 12:43:48
Po spaleniu płyty głównej wymieniłam u nich płytę, ram, kartę graficzną (moja decyzja, nie namawiali). Jestem bardzo zadowolona, bo Panowie dwoili się i troili, żeby z tańszych komponentów uzbierać całkiem spoko sprzęt. Nie zapłaciłam dużo, co zapytałam to zostało wytłumaczone, podpowiedzieli trochę, komp sprawny a z reklamacją płyty nie miałam najmniejszego problemu. Kilka razy u nich byłam z różnymi problemami (kupno myszy, kabla do dysku zewnętrznego) i zawsze wychodziłam zadowolona. ul. Wyszyńskiego.
malo istotne 2015-10-10 04:16:52
nie polecam pracy w tej firmie, wlasciciele tej firmy sa chamscy, arogancy, szkoda zycia, energi pracy w tej firmie
opek98 2015-10-21 20:00:25
Oddałem komputer zakupiony u nich do naprawy po 2 tygodniach zadzwoniłem dowiedziałem się ze sprzęt będzie gotowy po weekendzie. Czekam kolejne 2 tygodnie dalej nie mam komputera. Wprowadzają klijeta w błąd, kosmicznie dlugi czas naprawy komputera nie mam już miesiąc nie polecam i sam również kończe przygodę z tym serwisem.
as 2016-09-01 12:54:12
Przeciez HITECH z Bialegostoku to oszusci. Wszystko kombinowane, obsluga klienta fatalna a nawet chamska. Portafia klamac bez zajakniecia. Sprzedaja towar ktorego nawet nie maja. Wysylaja czesto inny i mowia, ze jest OK. Unikac jak ognia tego sklepu.
olek 2016-09-04 13:56:40
as co maasz konkretnie do obsługi klienta w tej firmie? ja uważam ją za naprawde profesjonalną w branży
Zostaw swoją opinię o HITECH M. ŻWIRKO, F. ŻWIRKO SPÓŁKA JAWNA - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HITECH M. ŻWIRKO, F. ŻWIRKO SPÓŁKA JAWNA