EuroKom Sp. z O.O.

Kraków

Opinie o EuroKom Sp. z O.O.

anonim 2010-08-20 21:53:43
(usunięte przez administratora)Praca w tej firmie przypomina pracę w Marketach. Chroniczny brak czasu na wyjście do toalety. Bezpieczniej nie przyjmować żadnych drinków gdyż można nie dotrzeć na czas do łazienki:)
ja 2013-05-17 19:15:45
Na jaki rejon kolego? jak Ci poszło?Pracowałem tam kiedyś.
opel 2013-05-20 13:36:09
trochę czasu minęło, ale mentalnie chyba nic się nie zmieniło :(,
nowa dyrekcja układa po swojemu w ciężkich realiach kryzysu gospodarczego. normowany czas pracy ? wycieczki ...? ludzie - to firma "krakowska" !
opel4 2013-05-21 09:35:16
Tragedia, dramat
opel 2013-05-21 12:16:38
opel4 - 2013-05-21 09:35:16

Tragedia, dramat
a opel4 to nie w pracy - terenie ?!
innowacyjny 2015-01-31 19:37:58
z tego co wiem to ta innowacyjna gospodarka to dotyczy firmy a nie jej rpacownikow dlapracownikow to pewnie sa inne fundusze ,ale z tego co slyszlaem to niedlugo i tak sie ma zmienic w jakis posob. ale jeszcze nie doczytalem w jaki. moze byc bardzo ciekawie na ten temat. Możecie mi powiedzieć cos o samych warunkach ?
minii 2016-05-11 15:39:27
kiedyś to do nich było więcej ofert, teraz widze, ze była jako Asystentka ds. Logistyki Krajowej była ostatnio, ale to chyba juz dwa lata temu, od tej pory na razie nie widz owych zgłoszń, a szkoda, bo wydaje mi się, ze zawsze dawali umowe o prace u nich.
Zostaw swoją opinię o EuroKom Sp. z O.O. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroKom Sp. z O.O.