Opinie o Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy w Wrocław Borowska 272

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy w Wrocław Borowska 272

Ktoś Nowy wpis

Nie polecam a wręcz odradzam to tylko kancelaria prawna i nazwy a z prawem nie mają nic wspólnego, zatrudniają nie wykwalifikowane osoby które nie mają pojęcia o prawie

Igor Nowy wpis

Takie sytuacje trzeba wyjaśniać z kancelarią a nie na forum!!!

Kaia Nowy wpis

Kasia 16.01.2018 11:26 Mam pytanie. Mam dlug o ktory umomina sie ta Kancelaria. W miedzy czasie tesn sam dlug przejol komornik i on pobiera mi czesc wynagrodzenia. Dzisiaj doatalam smsa od kancelarii ze dlugu nie aplacam i jeali w ciagu 4 dni go nie splace to oni zajma i zlicytuja mi wszystko co mam w domu . Czy ta ich prakthka jest zgodna z prawem jesli tym dlugiem juz od swoch miesiecy zajmuje sie komornik sadowy z Poznania

MP Nowy wpis

Kancelaria nierzetelna. Uciekają się do wymuszeń nie kontaktując się nawet z drugą stroną.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy.
Weronika

A jak oceniacie Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy jako pracodawcę? Jakie macie doświadczenia?

time

Może i jest wiele różnych, ale akurat w tej zarobki są dobre i jeszcze jest fajna atmosfera @marioo nie mówiąc już o tym, że ciągle można się rozwijać.

klient

jak taki bank jak Alior Bank mógł "wejść" w tematy z taką kancelarią , w głowie mi się to nie mieści. Ja rozmawiając z pracownikiem kancelarii juz przy drugiej rozmowie wyczułam brak wiedzy , mało brak czegokolwiek co winien posiadać prawnik i koniec końców to ja byłam prowadzacym rozmowę , ponieważ pracownik poległ.

Idel

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie jeżeli chodzi o podjęcie praktyk w kancelarii? Jestem na III roku studiów i czas najwyższy rozejrzeć się za praktykami. Chciałem się dowiedzieć czy jest to możliwe u Korczyńskiej, a jeżeli tak to w jaki sposób to wygląda. Wiem , ze teraz sporo prawników jest ale szukam od najlepszych możliwych.

pan bagietka chrup chrup

ja również jestem studentem, w zasadzie na samym końcu już mojej edukacyjnej podróży, i czy w takim razie mam szansę na zdobycie jakiejkolwiek formy zatrudnienie w Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy? bardzo by mi zależało bo z tego co słyszałam to ta kancelaria to dość zacny start, to prawda jest?

bo stara nazwa

źle sie już kojarzy

ciekawski

pytanie za 100 punktów - czemu zmienili nazwę na vratislavia lex?

mimi

W Sądzie też są kiepscy- Jak można dochodzić sądownie 5 groszy? Kpina na całej linii. To ich Sąd powinien obciążyć kosztami za "głupotę". Od takich prawników to jak najdalej.. i nigdy..

niedoszły terenowy

amatorzy, zarozumiala ekipa ignorantow. proponowali mi stanowisko terenowego : - nie dostali mi prawidlowej umowy, nie okreslili warunkow i stawek na ulamkową część etatu, nie zareagowali kompletnie na moje prośby o uwzględnienie w umowie wyłączenia zakazu wykonywania działalości konkurencyjnej, nie poinformowali o tym czy przewidują zwrot kosztów dojazdu na szkolenie do wrocka. i wiele innych przedziwnych rzeczy. stawki - badziewne. z firm, z ktorymi mialem okazję współpracować to najgorsze warunki, najwięcej babrania się w "papierologii" po wykonaniu zlecenia, najniższe stawki, najgorszy kontakt ( olewanie, nieodpowiadanie na zadane pytania ). nie polecam.

marta

nie uważacie, ze to trochę śmieszne, że osoby związane z kancelarią na bieżąco monitorują to forum i prowadzą wieczne polemiki (w formie takiej, jak powyżej) z wypowiadającymi się? :) który pracodawca tak robi? chyba, że to nadgorliwi pracownicy z najniższych szczebli tak się łaszą.

obcy

praca jest wyborem. nikt nie każe ci tam pracować. nie pasuje ? zapraszam do innej firmy. narzekania to natura polaków

tobmoy

O odezwał się ktoś z kancelarii BRAWO...

m.

zinteresowany - 2012-04-14 12:35:17 xxxxxx - 2012-04-01 01:03:53 (usunięte przez administratora)obudzcie sie w koncu!!!!!!!!!!!! traktuja prACOWNIKOW TRAGICZNIE! a przeciez to oni pozniej ida i puszczaja dalej opinie w obieg!!!!!!!!! naprawde chcecie tego?! to kancelaria ! w takim razie trzymajcie jakis poziom!!!!!!!a w czym te kierowniczki są tak tragiczne ?nie polecam pracy tam,szczegolnie odradzam prace w egzekucji i wspolprace z jakze\\\\\\\\\\\\\\\"(usunięte przez administratora)

Dno,dno,dno. Nie polecam.

xxxxxx

AAAA

a jak jest z pracą w innych działach? np księgowość, informatyka? z tego co widzę negatywne opinie są tylko na temat działów zajmujących się ściąganiem wierzytelności?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy
1.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy