Opinie o Krones Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Krones Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krones Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krones Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Krones Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Hm, jest oferta 'specjalistka ds. sprzedaży' i uznałam widełki 7-8 K brutto za atrakcyjne, ale wpis @kierownik jednak daje do myślenia. Po roku od jej opinii są te same warunki i stosunki? I gdyby ktoś mógł napisać, co wchodzi w pakiet socjalny, to super byłoby.

kierownik Nowy wpis

Pracowałam 5 lat jako sprzedawczyni w tej pracy. 1 dzień to oczywiście początek nowej ery, który zaczał się od "ochrzanu" Pana Prezesa przy wszystkich, ponieważ przyszłam do pracy o 8:15 ( Początek dalszy to oczywiście po szkoleniu BHP (za dojazd do szkolenia nie ma zwrotów za taxi, tylko autobus). Szkolenia onboardingowe nie istnieją w tej pracy. Od razu skok do wody. Moja praca trwała prawie 5 lat. Praca z maszynami i klientami daje satysfakcję, ale brak porządku i reguł NIE. Po rekordowym roku podwyżka 7% ale tzw kwity za premię, to nieporozumienie. Dlaczego? Istnieje system kolegów, którzy mają mnożniki inne niż ty. Kolega i Prezes mają te same KPI ale inne mnożniki x3 lub x4 a ty x1,2 lub x1,5 To samo jest z ocenami tygodniowymi (tak, ocena pracy jest co tydzień). 1 godzina video nerwów i zarzutów. Jeśli masz samochód służbowy, to jest to ciakawy przypadek. KOniecznie zapisuj, że po bułki pojechałaś i to firmę kosztowało 0,3 pln za km (umowa o pracę też tak jest skonstruowana). Raz na jakiś czas Prezes bierze delegację z Tobą i wtedy idzie na całego: pytania o życie prywatne, poglądy, świtopogląd, za kim ostatnio głosowałaś, dlaczego za Konferederacją? Jak zamierzasz spędzać Wielkanoc? Co łączy Cie z tym człowiekiem, który z Tobą tak dużo rozmawia ? Wywieranie wpływu i szykanowanie dopiero okazuje się w pełni, gdy się oświadczy o zwolnieniu lub pójściu w inną stroną. Padaja przekleństwa, pyskówka oraz na cała gardło wyrażanie opinii.

Łukasz

Od jakiegoś czasu pracuje na Lini rozlewniczej tej firmy, moje pytanie brzmi "czy miał bym szansę dostać się do tej firmy jako monter badz serwisant"

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Krones Sp. z o.o. na stanowisko Doradca serwisowy - Service Adviser? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Czarymary

Joginki i jogini wszystkich krajów łączcie się. Czyli 2w1 a może nawet więcej.

kierownik Nowy wpis
@Czarymary

Bardzo trafna opinia. Kto poznał Pana Prezesa ten wie o co chodzi. Pan Prezes raczy wychodzić w pracy na masaże. jogę. Zawsze w swoim kalendarzu musi pokazać prze przypadek podczas prezentacji, jaki czas spędza na jodze. Lub też ile czasu spędził na rowerze w dojeździe do pracy. Hej załogo!

Robotnik

Potwierdzam wszystkie poprzednie wpisy. Praca bardzo ciężka i wymagająca A zarobki jak w Rzeszowie. Jeśli lubisz spędzać 27 dni w miesiacu na delegacji to krones jest idealna firma.

Obecny pracownik

Żeby firma dobrze stała musi trzymać wysoki poziom. Jak komuś tylko żarty w głowie to pewnie zmieni pracę!!

Mario

Witam. Aplikuje na stawoniwsko Automatyka do Krones Polska. Czy można z kimś porozmawiać kto tam pracował pracuje ?

Jadan
@Mario

Mario, byłeś już na rozmowie, ja wybieram się za tydzień...

Robot
@Jadan

Ja pójdę za rok na bank będą kogoś szukać do stałego składu.

Rauss

Znowu szukają Inżyniera Serwisu. W tej firmie musi panować Niemiecki porządek.

Jada
@Rauss

Rauss, co jest niewłaściwego w ,niemieckim porządku?

bambus

poszukuje jakis kontakt o serwisanta lub kogos z krones kto pomoze mi zrezumiec LMS system itp

Darek

Może ktoś odpowiedzieć bez hejtu dlaczego ogłoszenia Inżynier Serwisu pojawia się regularnie?

Worker

A to ciekawe. Ogłoszeń już nie ma, a nadal zapraszają na rozmowy. Hmm Ciekaw jestem ile w tym prawdy, z tym jeżdżeniem, dyspozycyjnością i weekendami...

Member
@Worker

@worker Popracuj kwartal i sam sie przekonasz. Good luck

Worker
@Member

Rozumiem że pracowałeś / pracujesz ?

krones

Witam Zostałem zaproszony przez powyższą firmę na rozmowę kwalifikacyjną. - Jaki nacisk nakładają na język obcy ???? - Jakie zarobki oferują na początku????

Krisss

Szkolenia w centrali są bardzo slabiutkie, sama praca jest bardzo ciezka. Pracowalem w powyzszej firmie i mimo wszystko nie polecam nikomu.

@Krisss

Wiechu

Czyli rozumiem że firma oferuje wiele dobra i bogactw.

@Wiechu

Ponownie poszukiwany Serwisant ??? Stały skład jest jednak zmienny. A poza tym nuda.

Wiechu

Na Wielkopolskę znowu szukają Serwisanta? Wzmacniają stały skład?

pis

a to pis już i tego zabronił ?

ktos

Oj dziwne. Wszystko porażka, a przez ostatnie kilkanaście lat tylko jeden serwisant się zwolnił... Ciekawe dlaczego tylko jeden? Może te płace i warunki pracy nie są takie beznadziejne? A firma zatrudnia, bo się rozwija i tyle.

wścipski i upierdliwy polaczek
@ktos

Istnieje np. taka strona jak LinkedIn i tam jest napisane: pan Paweł Sz. jest w składzie od 2013r. - wersja o zmianie koordynatora serwisu wygląda na całkiem prawdziwą. Co do jednego serwisanta panie "ktos", z tej samej strony wynika, że odeszło co najmniej 2-óch - p. Rafał D oraz p. Tomasz K.. Tyle mogę oznajmić bez zakładania konta na tej stronie. Pozdrawiam :-)

@ktos

do były serwisant

i oczywiście SKYPE jak chcesz miło spędzić czas z rodziną. Po za tym , jak kolega wcześniej napisał fabryka-hotel-stacja paliw- fabryka - hotel, itd, itp. Mozna pozwiedzać :) i to na koszt pracodawcy, heheheh. Zaiste ,łaska pańska jest ogromna.

Franc.

W Nienczech w Kronesie placa extra za nadgodziny za prace w nocy. W wekendy tylko czesc serwisantow pelni dyzury.

Zostaw merytoryczną opinię o Krones Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Krones Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krones Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krones Sp. z o.o.?

Krones Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 84 ocen.

Krones Sp. z o.o.